Balayı Turları Önerisi: Yurt Dışında Balayı Yapılacak 10 Efsane Yer

Yurt dışında balayı araştırmaları başladıysa sizin için yurt dışında balayı yapılacak en iyi 10 yeri listeledik. Evlilik hazırlıklarının ve düğün stresinin beklenilen anı tabii ki ‘balayı’ günleri… Her şeyin bitip o masal gibi günleri hepimiz iple çekiyoruz. Peki sizlerde mi yurt dışında nereye gideceğinize karar veremiyorsunuz. O halde siz balayı çiftleri için hazırladığım önerilere bir göz atmalısınız.

Yurt Dışında Balayı Nerede Yapılır?

Balayı otelleri araştırmasına başladıysanız  ve yurt dışında balayı nerede yapılır diye merak ediyorsanız bunun için size adeta balayı için özel yaratılmış şehirleri öneririz. Balayı otelleri tercihinde ilk sıralarda yer alan o şehirler şöyle;

1. Maldivler

Yurt dışında balayı

Cennette mi balayı yapmak istiyorsunuz? O zaman kesinlikle Maldivlere gitmelisiniz! O tropikal iklimi o masmavi denizi ve bembeyaz kumları kesinlikle yaşamak lazım. Hele ki okyanusun ortasındaki rüya gibi otelleri yok mu? Ahh ahhh tam da şu an ben de balayına çıkmak istedim :) Maldivler balayı otelleri araştırmasında en dikkat çeken ve rağbet gören yerlerin başında geliyor.

Maldivler turları için tıklayınız…

2. Phuket

Yurt dışında balayı

Dünyada en çok tercih edilen balayı adası Phuket de eğer tropikal iklimi seviyorsanız mutlaka tercih etmeniz gereken bir adadır. Phuket adası yeşiliyle, doğasıyla ve bembeyaz kumsallarıyla unutamayacağınız bir balayı yaşatacaktır. Özellikle adada gün batımı resmen bir sanat eseridir. Yurt dışında balayı yapılacak en ideal yerlerden biridir ve şahane balayı otellerini bünyesinde bulundurur.

Phuket turları için tıklayınız…

3. Mauritus

Yurt dışında balayı

”Issız bir adaya düşseniz yanınıza ne alırdınız?” gibi klasik bir soruyla mı başlasam acaba? :) Mauritus tam da öyle kafa dinlemelik bir tatil adası işte. Bu eşsiz adanın plajlarında dilediğinizce güneşlenip Hint Okyanusu’nda saatler yüzme ayrıcalığına erişeceksiniz. Deniz, güneş ve kum bir süre sonra sizi sıkarsa bu adada yapacağınız en güzel etkinlik ise köpekbalığı ve balinaları gözleme dalışlarıdır. Tabii bu konuda bir korkunuz yoksa. Ayrıca Jolly Tur sizin için Kişiye Özel Mauritius turları da yapıyor, hatırlatayım dedim.

Kişiye Özel Mauritus turlar için tıklayınız…

Balayında Gidilebilecek Avrupa Şehirleri

Eğer yurt dışında balayı araştırması yapıyor ve tercihinizi Avrupa şehirlerinden yana yapacaksanız hem kültür hem tarih hem doğal güzelliklerin bulunduğu ideal yurt dışı balayı şehirlerine de göz atabilirsiniz.

1. Barselona

Yurt dışında balayı

Sanata ve tarihe aşık balayı çiftleri için önerim ise tabii ki Barselona… Daracık ve şaheser niteliğindeki sokaklarında eşinizle dilediğinizce eğlenebilir ve aşkınıza aşk katabilirsiniz. Barcelona emin olun damak zevkinize de bir hayli hitap edecektir. Samimi ve sıcak kafelerde Barcelona’nın meşhur lezzetleri tapaslarınızı yiyip Sangrianızı yudumlayabilirsiniz.

Jolly Tur ile 399 EURO’dan başlayan Barselona turları için tıklayınız…

2. Dubai

Yurt dışında balayı

Kışın evleniyorsanız en güzel balayı tatili tabii ki Dubai’de olur. Sıcacık havası, kumsalları, denizi ve gökdelenleriyle bir masal diyarına düşmüş gibi hissedeceksiniz. Bir yandan birbirinden lüks markaların olduğu alışveriş merkezlerinde alışveriş yaparken bir yandan da çölde safari keyfini tadabilirsiniz. Eminim Dubai’deki balayınız unutulmaz anlarınızdan biri olacak.

Jolly Tur ile 299 EURO’dan başlayan Dubai turları için tıklayınız…

3. Venedik

Yurt dışında balayı

Köprüler ve kanallar şehrinde hayatınızın en romantik anlarını yaşayabilirsiniz. Labirenti andıran sokaklarında aşkınızla kaybolurken birbirinizi yeniden keşfedebilirsiniz. Tabii bir de aşk dolu bir gondol yolculuğunu da yapmadan dönmemek lazım.

Jolly Tur ile Venedik turları için tıklayınız…

4. Paris

Yurt dışında balayı

Paris’te aşk başkadır, diye söze girmek istiyorum. Cidden Paris sokaklarıyla, şirin kafeleriyle, parklarıyla aşk kokar. Paris’te balayı ise bambaşkadır. Eyfel Kulesi’nin çevresinde küçük yürüyüşler ya da bisiklet gezintileri yapabilirsiniz. Çok romantik değil mi? :) Tabii bir de Eyfel Kulesi’ne çıkıp tüm Paris’i ışıl ışılken seyretmeden olmaz. Aşkınıza aşk katacak nadide şehirlerden Paris’i gitmediyseniz mutlaka düşünmelisiniz.

Jolly Tur ile 299 EURO’dan başlayan fiyatlarla Paris turları için tıklayınız…

5. Budva

Yurt dışında balayı

Budva büyüleyici manzarası, denizi ve yeşiliyle Karadağ’ın en güzel kasabalarındandır. Ayrıca bu kasabanın gece hayatı da oldukça renklidir. Tarihe tutkun bir çiftseniz Orta Çağ zamanında kalmış bu küçük kasabada aşkınızı sessiz, sakin ve huzur içinde yaşama şansı bulabilirsiniz. Burayı da bir düşünün derim ;)

Balkanlar ve Yunanistan turları için tıklayınız…

6. Prag

Yurt dışında balayı

‘Masal Şehri’ olarak anılan Prag’da masalınızı düğününüzden sonra da devam ettirme şansı yakalayabilirsiniz. Gotik mimarisi, gece ışıl ışıllığıyla Prag’da kendinizi bambaşka bir medeniyetteymiş gibi hissedeceksiniz. Özellikle Astronomik Saat’in esrarı ve çan sesleri sizi hipnotize edip aşkınıza aşk katabilir.

Jolly Tur ile 199 EURO’dan başlayan fiyatlarla Prag turları için tıklayınız…

7. Roma

Yurt dışında balayı

Roma, Roma, Roma… Aşk demek Roma demek… Balayı tatili için en ideal şehirlerden biridir. Tarihi, romantizmi ve eşsiz lezzetlerini bir arada bulacağınız bu eşi benzeri olmayan şehirde sizde Aşk Çeşmesi’ne sağ elinizle sol omzunuzun üzerinden para atıp tekrar Roma’ya gelmeyi garantilemelisiniz.

Jolly Tur ile 249 EURO’dan başlayan Roma turları için tıklayınız…

Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.

Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir