Gemi Turuyla Yunan Adaları Keşfine Hazır Mısınız?

Gemi turuyla Yunan Adaları‘nı keşfetmeye gidiyoruz. Ege’nin masmavi sularına yelken açacağımız benzersiz bir yolculuk yapmaya hazır mısınız? Yunanistan’ın birbirinden güzel adalarına demir atacağımız bu yolculukta doğal güzellikleri, Yunan mutfağını, tarihi ve kültürel rotaları turlayacağız. Gemi turuyla keşif yapmanın güzelliğini yaşayacağız.

Gemi Turuyla Yunan Adaları

Yunanistan’ı gemi turuyla keşfetmek için yola çıkmaya karar verirken aklınızda soru işaretleri varsa, gelin bu yolculuğun neden güzel geçeceğini madde madde açıklayalım… Eminiz, bu yazıyı okuduktan sonra gemi turuyla Yunan Adaları için kararınızı vermiş olacaksınız.

1-) Gezeceğin adalarda otellere tek tek rezervasyon yaptırmana gerek kalmaz.

Bilmen gerekiyor ki, birden çok ada dolaşmak istiyorsan her adada kendine uygun oteli seçmek için bir zaman harcaman gerekecek. Her otele de ayrı ayrı rezervasyon yaptırmalısın. Sanki biraz zahmetli gibi görünüyor.

Gemi turuyla Yunan Adaları

2-) Ucuz uçak bileti bulmak için yorulmana hiç gerek yok. 

Hızlı gideyim zamandan tasarruf edeyim dedin ve uçakla gitmeye karar verdin. Bunun gidişi var, dönüşü var, uygun saati var, var da var. Kendi limanlarımızdan direkt gemiyle adalara gitmek varken ne gerek var bu kadar uğraşa…

Gemi turuyla Yunan Adaları
Greek Island Windmill

3-) Adalar arası geçişlerde gemi saatlerini arayıp bulma derdin yok. 

Bir adadan diğer bir adaya geçerken her seferinde seferleri araştırman lazım. Bu seferler bir de gündüz vakti. Ne oldu tatil de zehir oldu. Tatil yapmaya gelmemiş miydin sen?

Gemi turuyla Yunan Adaları
Greek Island Church

4-) Adalar hakkında tek tek bilgi toplaman da gerekmiyor. 

Adaya gittin, otelde zaman geçirmeyeceksin ya… İlla ki gezmen lazım. Gittiğin adaları sana en iyi kim anlatır? Bizce en mantıklı tercih rehber. Yok ben kendim gezeceğim dersen de şimdiden internetten araştırma yapmaya başla derim, zira bir sürü ada var keşfedilmeyi bekleyen.

Gemi turuyla Yunan Adaları
Greek Island Cruise Ship

5-) Vize işlemleriyle senin ilgilenmene gerek kalmaz. 

Yunan adalarına kendin gitmeye kalktığında tüm vize işlemleriyle senin uğraşman gerekecek. Yunanistan vizesi nasıl alınır sorusunun cevabını bu yazımızda okuyabilirsin. Şayet vize işlemleri ile uğraşmak istemiyorsan biz senin için evraklarını kontrol ederiz. Tamamlayıp bize getirmen yeterli. Bu arada, Yunan adalarını gemi ile vizesiz de gezebilirsin.

Gemi turuyla Yunan Adaları
Greek Island Ruins

6-) Gemiyle Yunan adalarını ziyaret ettiğinde rehber hizmeti alabilirsin. 

Limana indin. Ne yapacağım ne edeceğim diye düşünmene gerek yok. Türkçe rehberlik hizmeti sunan rehberinle hem adanın her yerini geziyorsun hem de kültürünü ve tarihini öğreniyorsun. Tabii sen istersen yine kendin gez buna da kimsenin karışacağı yok.

Gemi turuyla Yunan Adaları
Greek Island White Church

7-) Gemide her şey dahil sistemiyle dilediğin her şeye ulaşabilirsin.

Konaklama, eğlence, yiyecek, içecek ve çeşitli ikramları içeren “Her Şey Dahil” sistemi ile sana sadece yolculuğun keyfini çıkarmak kalıyor. Açık büfe olarak alacağın sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemeğinin yanında a la carte restoranlardan da ücretsiz olarak faydalanabilirsin. Ek masrafa ne gerek var. Değil mi?

Gemi turuyla Yunan Adaları
Greek Island Santorini

8-) En lüks otelden daha iyi hizmet kalitesiyle karşılaşıyorsun.

Geminin çalışan sayısı o kadar fazla ki her üç kişiye bir personel düşüyor. Bize sana özel çalışanın varmış gibi geldi. Sence?

Gemi turuyla Yunan Adaları
Greek Island White Church Bell

9-) Tek seferde birden fazla ada gezme ve tanıma şansı elde ediyorsun.

Tek gemi ve Yunan adaları… Hem de hiç bir zahmete girmeden. Gemiye biniyorsun yola çıkıyorsun. Gündüz adaları geziyorsun. Gece seyahat ediyorsun. Düşünsene gözünü her açtığında yeni gezilecek yerler, yeni öğrenilecek kültürler ve tarih.

Biz bu şartlar altında senin yerinde olsak gemi turuna hiç vakit kaybetmeden yer ayırtırdık. Peki sen daha ne bekliyorsun ? Bu kadar rahat bir hizmeti bu kadar uygun bir fiyata yakalamak artık çok kolay.

Jolly İle Vizesiz Yunan Adaları Turlarına Katılmak İçin Tıkla

8 Yorum

   1. Bülent Bey Merhabalar, iletişim bilgilerinizi ‘Bilgi Almak İstiyorum’ butonuyla bırakırsanız bu konuda uzman arkadaşlar size detaylı bilgi verecekler.

   2. Merhaba,
    Gemi turu kaç gün? Her şey mi dahil? Ultra her şey mi dahil? Gemi turu kişi başı ne kadar? Kaç ada geziliyor?Taksitli mi, peşin mi.3 kişi için için fiyat indirimi ne kadar ?

    1. Gül Hanım Merhabalar, iletişim bilgilerinizi ‘Bilgi Almak İstiyorum’ formuyla bırakırsanız bu alanda uzman arkadaşlar size yardımcı olacaklardır.

  1. Merhaba Ersan Bey, iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşabilirseniz seyahat danışmanlarımız size destek sağlamaktan mutluluk duyacaklardır.

   1. İsmail Bey Merhabalar, dilerseniz iletişim bilgilerinizi iletin, size detaylı bilgi verelim. Sevgiler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir