Yunan Adalarını Gemi Turuyla Gezmenin Avantajları

1-) Gezeceğin adalarda otellere tek tek rezervasyon yaptırmana gerek kalmaz.

Bilmen gerekiyor ki, birden çok ada dolaşmak istiyorsan her adada kendine uygun oteli seçmek için bir zaman harcaman gerekecek. Her otele de ayrı ayrı rezervasyon yaptırmalısın. Sanki biraz zahmetli gibi görünüyor.

Greek Island Santorini

2-) Ucuz uçak bileti bulmak için yorulmana hiç gerek yok. 

Hızlı gideyim zamandan tasarruf edeyim dedin ve uçakla gitmeye karar verdin. Bunun gidişi var, dönüşü var, uygun saati var, var da var. Kendi limanlarımızdan direkt gemiyle adalara gitmek varken ne gerek var bu kadar uğraşa…

Greek Island Windmill

3-) Adalar arası geçişlerde gemi saatlerini arayıp bulma derdin yok. 

Bir adadan diğer bir adaya geçerken her seferinde seferleri araştırman lazım. Bu seferler bir de gündüz vakti. Ne oldu tatil de zehir oldu. Tatil yapmaya gelmemiş miydin sen?

Greek Island Church

4-) Adalar hakkında tek tek bilgi toplaman da gerekmiyor. 

Adaya gittin, otelde zaman geçirmeyeceksin ya… İlla ki gezmen lazım. Gittiğin adaları sana en iyi kim anlatır? Bizce en mantıklı tercih rehber. Yok vakit harcayacağım, kendim halledeceğim dersen internetten araştırma yapabilirsin.

Greek Island Cruise Ship

5-) Vize işlemleriyle senin ilgilenmene gerek kalmaz. 

Yunan adalarına kendin gitmeye kalktığında tüm vize işlemleriyle senin uğraşman gerekecek. Ya eksik evrak hazırlarsan? Biz senin için evraklarını da kontrol ederiz. Tamamlayıp bize getirmen yeterli. Bu arada Yunan adalarını gemi ile vizesiz de  gezebilirsin.

.

Greek Island Ruins

“Yunan adalarına vizesiz gideceğim” diyenleri buraya alalım. 

6-) Gemiyle Yunan adalarını ziyaret ettiğinde rehber hizmeti alabilirsin. 

Limana indin. Ne yapacağım ne edeceğim diye düşünmene gerek yok. Türkçe rehberlik hizmeti sunan rehberinle hem adanın her yerini geziyorsun hem de kültürünü ve tarihini öğreniyorsun. Tabi sen istersen yine kendin gez buna da kimsenin karışacağı yok.

Greek Island White Church

7-) Gemide her şey dahil sistemiyle dilediğin her şeye ulaşabilirsin.

Konaklama, eğlence,yiyecek, içecek ve çeşitli ikramları içeren “Her Şey Dahil” sistemi ile sana sadece yolculuğun keyfini çıkarmak kalıyor. Açık büfe olarak alacağın sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemeğinin yanında a la carte restoranlardan da ücretsiz olarak faydalanabilirsin. Ek masrafa ne gerek var. Değil mi?

Greek Island Santorini from Top

8-) En lüks otelden daha iyi hizmet kalitesiyle karşılaşıyorsun.

Geminin çalışan sayısı o kadar fazla ki her üç kişiye bir personel düşüyor. Bize sana özel çalışanın varmış gibi geldi. Sence?

Greek Island White Church Bell

9-) Tek seferde birden fazla ada gezme ve tanıma şansı elde ediyorsun.

Tek gemi ve Yunan adaları… Hem de hiç bir zahmete girmeden. Gemiye biniyorsun yola çıkıyorsun. Gündüz adaları geziyorsun. Gece seyahat ediyorsun. Düşünsene gözünü her açtığında yeni gezilecek yerler, yeni öğrenilecek kültürler ve tarih.

Biz bu şartlar altında senin yerinde olsak gemi turuna hiç vakit kaybetmeden yer ayırtırdık. Peki sen daha ne bekliyorsun ? Bu kadar rahat bir hizmeti bu kadar uygun bir fiyata yakalamak artık çok kolay.

Jolly Tur’un avantajlı Yunan adaları gemi turları için hemen tıkla.

Gemi Turuyla İlgili Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Sporcu, Aşçı, Barista ve Blogger. O değil de çok ilginç özelliklerim var fakat daha ben bile ne kadarını keşfettim emin değilim. Varsa bildiğiniz ya da gördüğünüz, feel free to share ;)

8 Yorum

   1. Bülent Bey Merhabalar, iletişim bilgilerinizi ‘Bilgi Almak İstiyorum’ butonuyla bırakırsanız bu konuda uzman arkadaşlar size detaylı bilgi verecekler.

   2. Merhaba,
    Gemi turu kaç gün? Her şey mi dahil? Ultra her şey mi dahil? Gemi turu kişi başı ne kadar? Kaç ada geziliyor?Taksitli mi, peşin mi.3 kişi için için fiyat indirimi ne kadar ?

    1. Gül Hanım Merhabalar, iletişim bilgilerinizi ‘Bilgi Almak İstiyorum’ formuyla bırakırsanız bu alanda uzman arkadaşlar size yardımcı olacaklardır.

  1. Merhaba Ersan Bey, iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşabilirseniz seyahat danışmanlarımız size destek sağlamaktan mutluluk duyacaklardır.

   1. İsmail Bey Merhabalar, dilerseniz iletişim bilgilerinizi iletin, size detaylı bilgi verelim. Sevgiler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir