Yoga Severler için Kartalkaya Yoga Kamp Turu

Ülkemizin en güzel zirvelerinden birinde; Kartalkaya’da tertemiz oksijenle hem bedeniniz hem ruhunuz dolsun. Yeşilin en güzel tonlarının arasında dinlenin, yürüyüşe çıkın, kitabınızın sayfalarını çevirin birer birer. Üstelik tüm bunları Yoga ile hem canlanmış hem de rahatlamış bir beden ve kafa ile yapın.

Gelin kendinize bu muhteşem 2 gece 3 günlük Yoga Kampını hediye edin!

İlk Gün 

Sabah geç saatlerde otele ulaştıktan sonra ayağımızın tozuyla ilk işimiz sağlıklı ve nefis bir kahvaltı yapacağız. Kahvaltı menümüzde bolca yeşillik, yumurta, zeytin, peynir, mis gibi ter yağı ve bal bulunuyor. Kahvaltının ardından zaman size ait. İster bir ağacın altında kitabınızın sayfalarını karıştırın, isterseniz odanıza çekilip dinlenin ya da doğada minik bir keşfe çıkın.

Ta ki saat 14.00’a kadar…

İlk Yoga Dersi 

14.00’da ilk yoga dersimiz için toplanacağız. Deniz Hoca bu ilk dersinde sizlerle yumuşacık bir yoga dersi ile beraber olacak. Ruhumuzun sihirli alanına yoga aracılığı ile ulaşıp bedenimizi ve zihnimizi dönüştüreceğiz. Yoganın bıraktığı tatlı masaj etkisiyle tekrar canlanıp günün geri kalanında kendinizi harika hissedeceksiniz.

Yogaya Devam 

Beş çayımızı sağlıklı atıştırmalıklar eşliğinde içtikten sonra yüz yogası dersimize başlayacağız.

Birisi kolajen mi dedi! Hani şu cildi genç görünümde, dipdiri tutan doğal protein. İşte yüz yogası ile Canay Hoca cildinizdeki kolajen üretimini artırmanın yöntemini öğretiyor. 3. Günün sonunda sürekli aynaya bakmak isteyeceksiniz! Üstelik kamptan ayrıldıktan sonra evde de kendi kendinize uygulayabileceğiniz günlük 20 dakikalık gençleştirici seriyi de öğrenmiş olacaksınız. Kaz ayakları, mat cilt, çatık kaşlar,gıdı…. Hepsinin çözümünü kamp boyunca öğreneceksiniz.

Akşam yemeği zamanı: Ertesi güne hafiflemiş şekilde uyanmak için hafif yemekler içeren bir menü sizleri bekliyor. Menüde sebze yemekleri, zeytinyağlılar, salatalar, çorbalar bulunuyor. Midemizi yormayacak, detoks etkisi yaratacak bir akşam yemeği ile sindirim enerjimizi bedenimizi yenilemek, toksinlerden arınmak için kullanıyor olacağız. Akşam yemeğinden sonrası için sizi kendi sessizliğinize davet edecek hoş bir etkinlik bekliyor. Sürpriz.

Kamp Boyunca

2 gün boyunca yoga dersleri, yürüyüşler, hafif ve lezzetli yemeklerle hem ruhunuzu hem de bedeninizi huzura kavuşturacaksınız.

Son gün erken saatlerde kamptan ayrıldıktan sonra Yedigöller’in enfes doğasında güzel bir doğa yürüyüşü yapacağız.

Dersler Hakkında

Yoga Terapi

Her yaşa ve seviyeye uygun olan yoga terapi, zihinsel ve fiziksel sağlığı daha iyi hale getirmek için yoga duruşları, meditasyon, nefes çalışmaları içeren bir terapi türüdür. Bedene bütünsel olarak yaklaşır. Hem fizik tedavi hem de terapotik yaklaşımlar içeren geniş bir yelpazeye sahiptir. Bedene yumuşak yaklaşımlarla temas ederken, bedenin tekrar kendi enerjisini kullanabilmesi ve içten gelen iyileşmenin gerçekleşebilmesi için kişiye alan açar.

İlk dersten itibaren beden farkındalığını artıracağımız yoga terapi derslerimiz herkesin katılabileceği şekilde yapılacaktır. Dersler de özellikle boyun, sırt, bel , diz bölgelerini çalıştırırken postür için de uygulamalar yapacağız.

Yüz Yogası

Yüz yogası, daima daha genç ve daha sağlıklı bir görünüme sahip olmanın doğal yoludur. Yüz yogası, yüzde uygulanan egzersizler, yüz masajı, akupresür ve yüzün nefes ile birlikte rahatlatılması tekniklerini bir arada kullanır. Tıpkı bedenimizin formda sağlıkla kalması için onu egzersizlerle destekleme ihtiyacı hissediyorsak, yüz kaslarımızın da aynı  çalıştırılmaya gereksinimi vardır. Yüz kasları güçlendikçe, buna bağlı olarak cilt de doğal yoldan sıkı, parlak ve sağlıklı bir görünüme kavuşacaktır.

Tur boyunca yapılacak derslerde evde de kendi kendinize günlük olarak uygulayabileceğiniz kaz ayakları, gıdı ve mimik çizgileriniz için bir seri öğrenmiş olacaksınız.

Yin Yoga

Her yaşa ve seviyeye uygun meditatif bir yoga uygulamasıdır. Pozlarda uzun sureli kalınır ve uygulama sırasında derin bağ dokular ile çalışılırken kaslar pasif bırakılır. Daha uzun ve pasif kalmanın sonucu daha derin boyutta fasya yani bağ dokular etkilenerek sistemin iyileştirme gücünü tekrar kazanmasına yardımcı olunur.

Organik Zeka- Farkındalık ve Şefkat Uygulamaları

Kendine şefkat beslemeyi destekleyen, sinir sistemini rahatlatan, doğada terapi, farkındalık ve meditasyon çalışmaları içeren bireysel ve grup halinde uygulamalar yapılacaktır.

Yoga Hakkındaki tüm sorularınız için eğitmenlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Rezervasyon için talep bırakabilirsiniz.

Canay Hoca : 0505 778 81 69

Deniz Hoca : 0533 779 46 08

Jolly Tur’un Kartalkaya Yoga Kamp turuna katılmak için tıkla!

Turla İlgili Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.

Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.

Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

7 Yorum

  1. Ebru Hanım Merhabalar,
   İletişim bilgilerinizi iletirseniz size yardımcı olmak isteriz.

   Sevgiler,

  1. Ahmet Bey Merhabalar, iletişim bilgilerinizi iletirseniz size yardımcı olmak isteriz.

   Sevgiler,

  1. Merhabalar, iletişim bilgilerinizi bize ulaştırırsanız size detaylı bilgi vermek isteriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir