Yılbaşını Nehir Turları ile Taçlandır

Her sene birbirinden değişik yılbaşı planları yapılır ama sonuç bir mekana tıkılmaktan öteye gitmez genelde. Bu sene için turnayı gözünden vuracağınız bir önerimiz var: Nehir turlarına çıkmak!

Lüks Nehir Gemileri Sıra Dışı Bir Yılbaşı Programı

Yeni yıla girerken lüks nehir gemileri eşliğinde Avrupa kentlerini dolaşmak ve bambaşka bir atmosfere dalmak istemez misiniz? Tam pansiyon konaklama imkânının sunulduğu bu turlarda çeşitli aktiviteler ile eğlenceyi doyasıya hissedeceksiniz.

Her detayın incelikle düşünüldüğü bu nehir turları yeni yıla huzurlu ve keyifli bir başlangıç yapmak için harika bir seçim. Yılbaşı gecesinde nefis bir yemeğe eşlik eden müzik ve etkinlikler ile harika bir yeni yıl sizi bekliyor. Zihninizden silinmeyecek bir tatil ve yılbaşı keyfi için lüks gemi turlarına mutlaka katılın.

Nehre Yansıyan Unutulmaz Şehir Siluetleri

Avrupa’nın birçok köşesini dolaşıp harika doğa manzaralarını seyre dalacağınız nehir yolu boyunca size küçük köyler, uçsuz bucaksız ormanlar ve farklı bitki örtüleri eşlik ediyor. Renk cümbüşünün ortasında doğal güzellikleri keşfe dalıyorsunuz. Seyrine doyumsuz nehir manzaralarını fotoğraf karelerinde ölümsüzleştireceğiniz turlarda yüksek yerlere kurulu kale ve şatoları yakından görebiliyorsunuz.

Tuna Nehri ve Büyülü Şehirleri

Nehir turlarının en keyifli güzergâhı Tuna Nehri on büyülü şehrin içinden geçiyor. Her geçtiğini şehrin ruh haline bürünen nehir, kimi şehirde hüznü, kimi şehirde savaşı, kimi şehirde mutluluğu ve baharı çağrıştırıyor.

Tuna Nehir turlarında olmazsa olmaz şehirler; Viyana, Budapeşte, Prag, Salzburg’tur. Tuna Nehir turlarında valsin ve müziğin şehri Viyana’da şaşaalı sarayları gezmeden, Orta Çağ şehri Budapeşte’de gulaş çorbası içmeden, Kafka’nın şehri Prag’da zarif köprüleri görmeden, bahçeleriyle ünlü Salzburg’da ünlü oyuncak müzesi Spielzeug Müzesini gezmeden dönmeyin.

Etkisinden Çıkamayacağınız Bir Rota: Ren Nehri

Romantik bir yılbaşı için en güzel rota Ren Nehri’dir. İsviçre’nin muhteşem doğasından Almanya ve Hollanda ile eşsiz bir tarihe uzanan bu gezide şiir gibi zamanlar sizleri bekliyor. Orta Çağ’ı anımsatan binaları, yeşil bir örtü üzerinden yükselen masalsı şatoları ve her biri birbirinden özel kıyılarıyla Ren Nehrinde romantik bir yeni yıl geçirebilirsiniz.

Nehirlerin Kraliçesi Mosel Nehri 

Nehirler Kraliçesi olarak adlandırılan Mosel Nehri Vosges Dağları’ndan doğup Fransa ve Lüksenburg‘dan geçerek Koblenz‘de Ren Nehri’ne dökülür. Mosel Nehri üzerinde Almanya’nın en güzel şehirlerinden Koblenz’de sarayları, malikaneleri ve gösterişli konakları gezmeyi ihmal etmeyin.

Nehir turları yeni yıla girmek için eşsiz bir deneyim. Jolly Tur’un düzenlediği Nehir Turu paketleri farklı alternatifler ile yılbaşı keyfinize farklı heyecanlar katacak. Avrupa’nın göz alıcı kentlerinin arasında yol alırken yeni yıl coşkunuz da ikiye katlanacak. Eski yılı uğurlayıp, yenisine sevinçle merhaba demenin en güzel yolu olan nehir turlarını mutlaka deneyin.

Gemi Turuyla İlgili Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir