Yılbaşını Nehir Turları ile Taçlandır

Her sene birbirinden değişik yılbaşı planları yapılır ama sonuç bir mekana tıkılmaktan öteye gitmez genelde. Bu sene için turnayı gözünden vuracağınız bir önerimiz var: Nehir turlarına çıkmak!

Lüks Nehir Gemileri Sıra Dışı Bir Yılbaşı Programı

Yeni yıla girerken lüks nehir gemileri eşliğinde Avrupa kentlerini dolaşmak ve bambaşka bir atmosfere dalmak istemez misiniz? Tam pansiyon konaklama imkânının sunulduğu bu turlarda çeşitli aktiviteler ile eğlenceyi doyasıya hissedeceksiniz.

Her detayın incelikle düşünüldüğü bu nehir turları yeni yıla huzurlu ve keyifli bir başlangıç yapmak için harika bir seçim. Yılbaşı gecesinde nefis bir yemeğe eşlik eden müzik ve etkinlikler ile harika bir yeni yıl sizi bekliyor. Zihninizden silinmeyecek bir tatil ve yılbaşı keyfi için lüks gemi turlarına mutlaka katılın.

Nehre Yansıyan Unutulmaz Şehir Siluetleri

Avrupa’nın birçok köşesini dolaşıp harika doğa manzaralarını seyre dalacağınız nehir yolu boyunca size küçük köyler, uçsuz bucaksız ormanlar ve farklı bitki örtüleri eşlik ediyor. Renk cümbüşünün ortasında doğal güzellikleri keşfe dalıyorsunuz. Seyrine doyumsuz nehir manzaralarını fotoğraf karelerinde ölümsüzleştireceğiniz turlarda yüksek yerlere kurulu kale ve şatoları yakından görebiliyorsunuz.

Tuna Nehri ve Büyülü Şehirleri

Nehir turlarının en keyifli güzergâhı Tuna Nehri on büyülü şehrin içinden geçiyor. Her geçtiğini şehrin ruh haline bürünen nehir, kimi şehirde hüznü, kimi şehirde savaşı, kimi şehirde mutluluğu ve baharı çağrıştırıyor.

Tuna Nehir turlarında olmazsa olmaz şehirler; Viyana, Budapeşte, Prag, Salzburg’tur. Tuna Nehir turlarında valsin ve müziğin şehri Viyana’da şaşaalı sarayları gezmeden, Orta Çağ şehri Budapeşte’de gulaş çorbası içmeden, Kafka’nın şehri Prag’da zarif köprüleri görmeden, bahçeleriyle ünlü Salzburg’da ünlü oyuncak müzesi Spielzeug Müzesini gezmeden dönmeyin.

Etkisinden Çıkamayacağınız Bir Rota: Ren Nehri

Romantik bir yılbaşı için en güzel rota Ren Nehri’dir. İsviçre’nin muhteşem doğasından Almanya ve Hollanda ile eşsiz bir tarihe uzanan bu gezide şiir gibi zamanlar sizleri bekliyor. Orta Çağ’ı anımsatan binaları, yeşil bir örtü üzerinden yükselen masalsı şatoları ve her biri birbirinden özel kıyılarıyla Ren Nehrinde romantik bir yeni yıl geçirebilirsiniz.

Nehirlerin Kraliçesi Mosel Nehri 

Nehirler Kraliçesi olarak adlandırılan Mosel Nehri Vosges Dağları’ndan doğup Fransa ve Lüksenburg‘dan geçerek Koblenz‘de Ren Nehri’ne dökülür. Mosel Nehri üzerinde Almanya’nın en güzel şehirlerinden Koblenz’de sarayları, malikaneleri ve gösterişli konakları gezmeyi ihmal etmeyin.

Nehir turları yeni yıla girmek için eşsiz bir deneyim. Jolly Tur’un düzenlediği Nehir Turu paketleri farklı alternatifler ile yılbaşı keyfinize farklı heyecanlar katacak. Avrupa’nın göz alıcı kentlerinin arasında yol alırken yeni yıl coşkunuz da ikiye katlanacak. Eski yılı uğurlayıp, yenisine sevinçle merhaba demenin en güzel yolu olan nehir turlarını mutlaka deneyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir