Yılbaşında Yurt Dışı Tatil Rotaları

2017’ye veda etmemize çok az kaldı. Haliyle son dönemlerin gündemini “yılbaşı tatilinde ne yapabiliriz, nereye gidebiliriz?” tarzındaki sorular oluşturuyor. Evet akıllar netleşmeyen kararsızlıklar nedeniyle epey karışık. O zaman muazzam bir tatil vadeden yurt dışı tatil rotalarıyla bu durumu aydınlığa kavuşturmaya ne dersiniz? Yılbaşında kısa bir tatil kaçamağı yapabileceğiniz destinasyon noktalarını sizler için derledik. Listeyi inceleyin, Jolly Tur avantajlarıyla planınızı yapın ve unutulmaz bir yılbaşı tatilinin keyfini doyasıya yaşayın.

Sofya, Bulgaristan

Balkanların güzide şehri Sofya, tarihi ve doğal güzellikleri, Türkiye’ye olan yakınlığı, uygun fiyatlı yaşam standartları sayesinde yılbaşında değerlendirebileceğiniz en güzel yurt dışı lokasyonlarından bir tanesi. Bulgaristan’ın başkentliğini yapan görkemli şehirde, Osmanlı başta olmak üzere Bizans, Rus ve Avrupa devletlerine ait izlere de rastlayabiliyoruz.

Sofya’da tatiliniz boyunca Alexandr Nevsky Katedrali, Banyabaşı Cami, Ulusal Yabancı Sanat Galerisi,  Başkanlık Sarayı ve Sofya Üniversitesi gibi gezilecek yerleri dolaşabilir ve otelinizde de unutulmaz bir yılbaşı akşamı yaşayabilirsiniz. İstanbul’dan direkt uçuşlarla Sofya’ya ulaşabilmek son derece mümkün, ama size yılbaşı için düzenlenen Sofya Turları ile şehri gezmenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü bu sayede hem kentin turistik değerlerini daha detaylı şekilde inceleyebilme imkanı elde edecek hem de ayrı bir tatil planı yapma derdinden kurtulacaksınız.

Prag, Çek Cumhuriyeti

Kendine has bohem ruhuyla öne çıkan tarihi şehir Prag, kültür turizmi yapmak isteyenlerin akınına uğruyor. Devasa boyutlardaki mimarileri, şehrin dokusunu süsleyen tarihi köprüleri, dar sokakları ve göz alıcı katedralleri ile gelen tüm gezginlerde unutulmaz bir olumlu algı bırakıyor. Orta Çağ döneminin ambiyansını yansıtan şehri gezebilmek için hemen Orta Avrupa Turları rezervasyonunuzu gerçekleştirin. Tur programınızın ilk günü Astronomik Saat KulesiCharles Köprüsü ve St. Nicholas Kilisesi gibi önemli noktaları ziyaret edebilecek, ardından Vlatava Nehri üzerinde şehir manzarasına karşı muhteşem bir tekne turu yapabileceksiniz.

Beyrut, Lübnan

Vizesiz bir yılbaşı tatili mi yapmak istiyorsunuz? O halde sizlere şiddetle önerdiğimiz en güzel rota Beyrut. Lübnan’ın başkenti olan tarihi şehir, özellikle Türk turistler tarafından rağbet gören en güzel turistik lokasyonların başında geliyor. Bölgenin ayrıca geleneksel alışkanlıkları ve mutfak kültürü de kendi değerlerimize çok benziyor. Cazip Beyrut Turları ile hemen şehre yılbaşı planı yaparak yurt dışı tatiline çıkabilirsiniz. İlk olarak Hamra, Şehitler Meydanı, Güvercinler Kayası ve Eski Şehir Meydanı çevresinden geziye başlanıyor. Yılın son akşamı ise gala yemeği ve balo eşliğinde güzel bir yılbaşı akşamı sizleri bekliyor.

İtalya 

Yurt dışı tatili söz konusu olunca ilk akla gelen ülkelerden birisi de kuşkusuz İtalya. Her yanı sanatın, aşkın ve tarihin sentezinden oluşan ihtişamlı bölgede güzel bir yılbaşı akşamı geçirmek kim bilir nasıl güzeldir değil mi? Evet gerçekten çok güzel. O halde şimdi sıra bu hayali gerçekleştirme zamanında! 2018’de İtalya’da kısa bir yılbaşı tatiline varsanız elinizi sıkı tutun ve hemen İtalya Turları için yerinizi ayırtın. Genellikle bir haftalık organize edilen Avrupa turunda ülkenin her noktasını karış karış gezebilme şansı elde ediyoruz. VatikanRoma, Floransa ve Venedik ise tur kapsamında görebileceğiniz önemli tatil noktalarını işaret ediyor.

Barcelona

Dünyaca ünlü turistik çekiciliğe sahip olan Barceleno; tarihi eserleri, eğlence dolu aktiviteleri ve yemyeşil doğal güzellikleri ile gelen tüm ziyaretçilerini büyülemeyi başarıyor. Yeni yılın ilk günü göz alıcı bir şehirde güne başlamak istiyorsanız, Barcelona turları için hemen rezervasyon işlemlerinizi halletmelisiniz. Avrupa şehrine geldiğinizde eğlence dolu bir yılbaşı akşamı geçirebileceğiniz gibi Sagrada Familia Kilisesi, Park Güell, Barcelona Katedrali ve Poble Espanyol Müzesi gibi önemli tarihi durakları da keşfedebileceksiniz.

Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.

Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir