Antalya Kemer ve Yeşil İle Mavinin Eşsiz Uyumuna Yolculuk

Antalya Kemer ilçesi ile yıllardır değişmeyen bir gerçekle Türkiye’nin turizm cennetlerinden biri konumunda. Şehir hayatından uzaklaşıp biraz temiz hava almak isterseniz ya da balayı için araştırma yapmaya başladıysanız sizi Kemer’in eşsiz güzelliğine davet ediyoruz. Batı Toros’un eteklerinde bulunan bu şirin belde, denizin maviliği ve ormanın yeşiliyle süslenmiş cennet gibi bir yer. Küçüklü büyüklü koylar, çam ağaçları, dağlardan gelen tertemiz hava baş döndürücü güzellikte. Dağlar, bu yerleşim yerini avucunun içine almak istercesine sararken, doğanın bu eşsiz ihtişamı karşısında büyülenmemek imkânsız. Denizle gökyüzü arasında süzülen bulutları da unutmamak gerek. Bulutlar hayal edebileceğiniz bu muhteşemliğe arka plan oluşturuyor.

Kemer

Kemer

Bu doğa harikası yerin her kıyısından denize girebilirsiniz. Burası oldukça sıcak bir havaya sahip. Ama plajda serinlemek insanı rahatlatır. Güneş’in zararlı ışınlarından korunmak isteyenler çam ağaçlarını doğal gölgelik olarak kullanıyorlar. Denizin keyfini çıkarırken parasailing, jet ski, kano, deniz bisikleti, ringo, banana, su kayağı, wakeboard ve kneeboard aktivitelerini de ihmal etmeyin deriz.

Alışveriş tutkunuysanız ve gece yaşamayı seviyorsanız gece hayatı tam sizlik. Eğlencenin hiç bitmediği bölgede birbirinden kaliteli bar ve diskolarda gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Yörenin en modern ve büyük mağazalarına burada rastlamak mümkün. Burası 24 saat yaşayan bir belde. Changeofisler geç saatlere kadar açık, banka ATM’lerine ise her yerde ulaşabilirsiniz. Turistik eşya mağazalarında seramik biblolar, taştan oyulmuş süs eşyaları ve mücevher kutuları dikkatinizi çekebilir. Ayrıca mağazalardan ihtiyacınız olan giyecek, spor malzemesi ve aksesuarları temin edebilirsiniz.

Kemer

Kemer Otelleri

Antalya’nın cennet köşelerinden biri olan Kemer’e hem çocuğunuzla hem balayı tatiliniz için program yapabilirsiniz. Antalya’nın gözde tatil beldesinde Kemer otelleri ile cazip fiyatlara konaklayabilir, 5 yıldızlı otellerde her şey dahil bir tatil yapabilirsiniz.

Balayı Otelleri

Eğer Antalya’yı balayı otelleri içerisine dahil etmek isterseniz bu bölgenin size en romantik, en benzersiz, en kusursuz ve özel balayı otellerine sahip olduğunu bilmenizi isteriz. Sizin için düşünülmüş detaylar barındıran Kemer otellerini balayı planınıza dahil edin! Pişman olmayacaksınız…

Jolly Tur ile Kemer Otelleri için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir