Antalya Kemer ve Yeşil İle Mavinin Eşsiz Uyumuna Yolculuk

Antalya Kemer ilçesi ile yıllardır değişmeyen bir gerçekle Türkiye’nin turizm cennetlerinden biri konumunda. Şehir hayatından uzaklaşıp biraz temiz hava almak isterseniz ya da balayı için araştırma yapmaya başladıysanız sizi Kemer’in eşsiz güzelliğine davet ediyoruz. Batı Toros’un eteklerinde bulunan bu şirin belde, denizin maviliği ve ormanın yeşiliyle süslenmiş cennet gibi bir yer. Küçüklü büyüklü koylar, çam ağaçları, dağlardan gelen tertemiz hava baş döndürücü güzellikte. Dağlar, bu yerleşim yerini avucunun içine almak istercesine sararken, doğanın bu eşsiz ihtişamı karşısında büyülenmemek imkânsız. Denizle gökyüzü arasında süzülen bulutları da unutmamak gerek. Bulutlar hayal edebileceğiniz bu muhteşemliğe arka plan oluşturuyor.

Kemer

Kemer

Bu doğa harikası yerin her kıyısından denize girebilirsiniz. Burası oldukça sıcak bir havaya sahip. Ama plajda serinlemek insanı rahatlatır. Güneş’in zararlı ışınlarından korunmak isteyenler çam ağaçlarını doğal gölgelik olarak kullanıyorlar. Denizin keyfini çıkarırken parasailing, jet ski, kano, deniz bisikleti, ringo, banana, su kayağı, wakeboard ve kneeboard aktivitelerini de ihmal etmeyin deriz.

Alışveriş tutkunuysanız ve gece yaşamayı seviyorsanız gece hayatı tam sizlik. Eğlencenin hiç bitmediği bölgede birbirinden kaliteli bar ve diskolarda gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Yörenin en modern ve büyük mağazalarına burada rastlamak mümkün. Burası 24 saat yaşayan bir belde. Changeofisler geç saatlere kadar açık, banka ATM’lerine ise her yerde ulaşabilirsiniz. Turistik eşya mağazalarında seramik biblolar, taştan oyulmuş süs eşyaları ve mücevher kutuları dikkatinizi çekebilir. Ayrıca mağazalardan ihtiyacınız olan giyecek, spor malzemesi ve aksesuarları temin edebilirsiniz.

Kemer

Kemer Otelleri

Antalya’nın cennet köşelerinden biri olan Kemer’e hem çocuğunuzla hem balayı tatiliniz için program yapabilirsiniz. Antalya’nın gözde tatil beldesinde Kemer otelleri ile cazip fiyatlara konaklayabilir, 5 yıldızlı otellerde her şey dahil bir tatil yapabilirsiniz.

Balayı Otelleri

Eğer Antalya’yı balayı otelleri içerisine dahil etmek isterseniz bu bölgenin size en romantik, en benzersiz, en kusursuz ve özel balayı otellerine sahip olduğunu bilmenizi isteriz. Sizin için düşünülmüş detaylar barındıran Kemer otellerini balayı planınıza dahil edin! Pişman olmayacaksınız…

Jolly Tur ile Kemer Otelleri için tıklayınız.

Otelle İlgili Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

O bir Mimar Sinan Üniversitesi sosyoloji mezunu... Sosyolog olmanın gereklerini yerine getirmek üzere yola çıkmışken kendini dijital dünyanın kucağında bulmuştur. Jolly Tur'da Sosyal Medya Uzmanı olarak hayatına devam ederken bir yandan okur, yazar ve yine okur. Fırsat buldukça da gezer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir