Yemyeşil Bir Tatil için Letoonia Golf Resort Belek

Tatil planları yaparken hem her şey dahil olsun hem de bütçemi sarsmasın diyenlerdenseniz, sizi Letoonia Golf Resort Belek‘e alalım. Denize sıfır bu ekonomik otelde yok yok! Tesis Antalya’nın Belek bölgesindeki en uzun plaja sahip, ister standart odalarda ister bungalovlarda kalabilirsiniz ve plajdaki 7 farklı alanda her güne ayrı bir keyif sığdırabilirsiniz.

Eksiksiz Bir Tatil Deneyimi

Hem gençlere hem de çocuklu ailelere hitap eden Letoonia Golf Resort Belek ultra her şey dahil konseptli bir otel. Bölgede denize iskelesi olmayan tek mekan ayrıca. Odalarda direkt hatlı telefon, merkezi klima sistemi, saç kurutma makinesi, LCD TV, uydu yayını, minibar, kasa, bornoz, terlik, kettle ve çay-kahve seti hizmetlerinin hepsi bulunuyor.

Günün her saatinde leziz yemeklere ve içeceklere de ulaşmak mümkün. Açık büfe servis yapan restoranlarda birbirinden nefis tatlar yer alıyor. Cafe ve snack bar da cabası. Taptaze bir meyve suyu içerek serinlemek isterseniz adresiniz Vitamin Bar! Havuzların hemen yanında da istediğiniz içkiyi alabileceğiniz barlar bulunuyor.

Plaj Alanında 7 Ayrı Keyif

Otelin hemen önünde 500 metre uzunluğunda göz alıcı bir kum plaj var. Yalnız bu plaj oldukça farklı ve son derece neşeli! Plajda özel dizayn edilmiş 7 ayrı alan bulunuyor. Bu alanlarda ister yeşillikler arasında isterseniz de L koltuklarda ve hamakta güneş banyosunun tadını çıkarabilirsiniz. Palmiyelerin serin gölgesinden aheste bir kalkışla reggea beach konseptine akabilirsiniz. Tüm bu ayrıcalıklar yetmezmiş gibi şezlong ve şemsiyeler de ücretsiz.

Havuza girmek isterseniz hangisine girsem diye düşüneceğiniz bir yer Letoonia Golf Resort Belek. 2 kaydıraklı ve çok eğlenceli bir yüzme havuzunun yanı sıra dinlenme havuzundan yarı olimpik olanına altı farklı havuz var otelde. Çocuklar için de kaydıraklı bir havuz ihmal edilmemiş. Gün boyu süren animasyonlarla havuz keyfinin tanımı yeniden yapılıyor adeta!

Onlarca Eğlenceli Aktivite

Plaj voleybolu, mini golf, tenis, basketbol, masa tenisi, bilardo oynamak isterseniz Letoonia Golf Resort Belek her türden imkanı sağlıyor. Fitness salonunda formunuzu da koruyabilir, kano ve deniz bisikleti gibi aktivitelere de dalabilirsiniz.

Unutamayacağınız ve hiç dönmek istemeyeceğiniz türden bir tatil için gerekli her şey bu otelde var: Deniz, kum, güneş, havuz, lezzetli yiyecekler, içecekler ve bin bir çeşit eğlence! Tatilde kendinizi bir sonraki tatili iple çekerken bulacaksınız. Jolly Tur ayrıcalığıyla Letoonia Golf Resort Belek’teki yerinizi hemen ayırtmaya bakın!

Otelle İlgili Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir