Uzak Doğu ve Tropikal Cazibesi

Kendini turkuaz renkli suların içerisinde hayal edenler, orkide bahçelerinde gezip ”cennette miyim” diye sormak isteyenler, farklı kültürlerin eğlence tarzını keşfetme vakti diyenler…Sizin adresiniz Uzak Doğu…. İşte Jolly Tur’un Uzak Doğu’ya yolculuğu…

Japonya

Uzak Doğu turları arasında en çok rağbet gören Japonya, özellikle sakura mevsiminde milyonlarca turisti ağırlıyor. Hayatın mucizesi ve Japon kültüründe oldukça önemli bir yer turan sakura, baharı müjdelediği için Japonya turu genellikle bahar aylarında gerçekleşiyor. Kültürü kadar doğal güzellikleri ile de ilgi çeken Japonya’da sakura izlemek için ideal yerlerin başında Chidorigafuchi, Ueno Park ve Shinjuku Gyoen National Garden geliyor. 

Bangkok

Tayland’ın yaşam tarzını tam anlamıyla yaşayabileceğiniz şehirlerden biri Bangkok. Thai dilinde ”Melekler Şehri” anlamına gelen Bangkok’ta 400’den fazla tapınak bulunması nedeniyle buraya ’’Tapınaklar Şehri’’ yakıştırması da yapılmış. Bu tapınakların hepsi, UNESCO tarafından koruma altına alınmış. Bangkok’ta bulunan Yüzen Çarşı, turistlerin en çok dikkatini çeken yerlerden biri. Bu çarşıya yarım saatlik bir deniz yolculuğunun ardından ulaşıyorsunuz. Bu çarşının özelliği küçük teknelerde denizin üzerinde satış yapılması. Görmeniz gereken yerlerden biri de Kraliyet Sarayı… Bangkok’un güç ve ihtişamını sergileyen Saray 100’den fazla binadan oluşuyor. Bangkok’a gitmişken timsah ve yılan çiftliklerine uğramadan dönmek olmaz. Şehrin biraz dışında olan bu çiftliklerde akıl almaz şovlar izleyebilirsiniz.

Singapur

Küçük bir ada ülkesi. Sıcaklık yıl boyunca 28-32 derece civarında. Gökdelenleri, mimaride sınırları zorlayan yapıları ile düzenli, tertemiz bir ülke. Çevre temizliğine o kadar dikkat ediliyor ki, burada yere sigara izmariti atmanın bedeli çok ağır. Doğaya, hayvanlara çok düşkün olan Singapur halkı, çok güzel hayvanat bahçeleri, parklar, orkide bahçeleri oluşturmuş. Böylece bu görsel şöleni hen kendileri yaşatıyorlar hem de tüm dünyadan buraya turist çekiyorlar. Sinagapur’a gittiğinizde mutlaka görmeniz gereken yerlerden biri Sentosa Adası. Teleferikle ulaşacağınız yoldaki manzarayı izlerken büyüleneceksiniz. Ulusal Orkide Galerisi de sizi büyüleyecek başka bir ortam. Burada 60 binden fazla orkide çeşidi göreceksiniz.

Phuket

Çevresindeki 50’ye yakın adasıyla Phuket Adası tropikal bir cennet… Palmiye ağaçları altında güneşlenmek, mavi ile yeşilin harmanlandığı denizde serinlemek ve su sporları yapmak için ideal bir ada Phuket. Gece hayatı, doğal incileri, golf sahaları, kauçuk ağacı ormanları ile Tayland’ın en büyük adası Phuket’te ”Altın Tabancalı Adam” filminin çekildiği James Bond Adası, ve The Beach filminin çekildiği Phi Phi adası mutlaka görülmesi gereken yerlerden. Pkuket’te yem yeşil ormanların içerisinde fil üzerinde gezinti yapabilir, gizemli deniz altı dünyasını keşfedebilirsiniz. Phuket’te denizin ve kumun rengi sizi büyüleyecek.

Jolly Tur ile muhteşem bir Uzak Doğu turu için tıklayınız!

Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.

Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir