Unutulmaz Bir Kayak Tatili İçin Nereye Gitmeli?

Kayak Tatili

Kayak Merkezleri

Uludağ

Kayak denince akla ilk gelen kayak merkezleri arasında bulunan Uludağ, birçok farklı otel seçeneği, sınırsız gece eğlenceleri, her dereceye göre sıralanmış pistleri ile kusursuz bir tatil vadediyor.

 • Pist Uzunlukları:

21 adet pist bulunan Uludağ’da, uzunluklar 500 m ile 1989 m arasında değişkenlik gösteriyor. Karinna, Kar Tanesi, Mandıra, Kırgözler, Baia 500 m ile en kolay pistler arasında yer alırken, Maden 1989 m ve Kuşaklı 1200 m ile zor pistler arsında yer alıyor.

 • Oteller:

Uludağ’da Alkoçlar, Bof, Karinna, Ağaoğlu, Uslan Otel ve Büyük Otel Uludağ en çok rağbet gören tesisler arasında yer alıyor.

 • Kar Kalınlığı Ve Hava Sıcaklıklı:

Normal kış hava şartlarında kar kalınlığı 3 metre iken en yüksek yerlerde 4 metrelik kar kalınlığı görülür. Uludağ’ın yıllık ortalama sıcaklığı ise 5 °C civarındadır.

 • Ekipman Kirası:

Kayak ve snowboard takımları kira bedeli 80 ile 130 TL, kar kıyafetleri nin kira bedeli ise yine 100 TL civarında değişkenlik gösteriyor.

 • Kayak Eğitim Ücretleri:

Eğitim ücretleri kişi başı saati 120 TL civarındayken, 2 kişi 180, 3 kişi 210, 4 kişi 240 TL civarına geliyor.

Tüm Uludağ Otellerini incelemek için tıklayınız…

Palandöken

Palandöken Dağları üzerine kurulmuş olan merkez, Türkiye’nin en yüksek zirvesine sahip. Uluslararası olimpiyatların da yapıldığı Palandöken Kayak Merkezi, kesinlikle profesyonellerin ilk adresi.

 • Pist Uzunlukları:

8 tane kolay, 9 tane orta düzey, 3 tane ileri düzey, 4 tane de yol pistine sahip olan Palandöken’in en kısa pisti Bambi Lift (200 m), en uzunu ise Beden Terbiyesi (3237 m) liftidir.

 • Oteller:

Polat Erzurum Resorts, Sway Hotels Palandöken, Dedeman Palandöken, Palan Otel başta olmak üzere 4 yıldızlı ve 5 yıldızlı oteller bulunuyor.

 • Kar Kalınlığı Ve Hava Sıcaklığı:

3 metre civarında kar kalınlığı bulunan Palandöken kuru ve soğuk bir iklime sahip. Geceleri -40 dereceyi gören Palandöken’de kar kalınlığı kalıcılığını korur.

 • Ekipman Kirası:

Günlük 60 ile 100 TL arasında değişen kayak kirası ve 60 TL civarında kıyafet kirası bulunuyor.

 • Kayak Eğitim Ücretleri:

Eğitim ücretleri 130 TL ile 250 TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Tüm Palandöken Otellerini incelemek için tıklayınız…

Erciyes

Türkiye’nin en yüksek 5. dağı olan Erciyes’in zirvesindeki Erciyes Kayak Merkezi uzun telesiyejleri, eşsiz doğası ile kayakçıları bekliyor.

 • Pist Uzunlukları:

31 adet pist bulunan Erciyes Kayak Merkezi’nin en kısa pisti 230 metreyken, en uzun pisti 2980 metre olarak karşımıza çıkıyor.

 • Oteller:

Grand Eras, Ramada Resort Erciyes, Mirada Del Monte, Mirada Del Lago, Ace Hotel, Erciyes Kayak Merkezi’nde bulunan oteller arasında yer alıyor.

 • Kar Kalınlığı Ve Hava Sıcaklığı:

Normal şartlar altında 3 metre civarında olan kar kalınlığı hava koşullarına göre 4-5 metreye de çıkabiliyor. Soğuk ve kuru bir havaya sahip olan Erciyes, toz kara sahip olduğundan kayak için oldukça elverişli bir bölgedir.

 • Ekipman Kirası:

Ekipman kirası 70 – 90 TL civarındayken, kıyafet kiralama da 60 TL civarında değişkenlik gösteriyor.

 • Kayak Eğitim Ücretleri:

Erciyes’de eğitim ücretleri 100 TL’den başlıyor.

Tüm Erciyes Otellerini incelemek için tıklayınız…

Kartalkaya

Bolu merkezine 38 km uzaklıkta olan Kartalkaya, geniş pistleri, ılıman havası, sakin ortamı ile kesinlikle mükemmel bir tatil cenneti. Özellikle snowboard meraklıların uğrak yeri Kartalkaya’da Avrupa standartlarına uygun olarak hazırlanmış özel board pisti ile bütün board sevenleri bir araya topluyor.

 • Pist Uzunlukları:

Yeni başlayanlar için baby pistlerin de bulunduğu Kartalkaya bölgesi, Dorukkaya Otel pistleri ile Kartal Otel pistleri olarak ikiye ayrılıyor. Kartal Otel bölgesinin pistleri, 2 Baby Lift ile Resuldede (600 m), Çamçukuru ve Kazankaya (650 m), Yeşil Lift (700 m), İnekçayırı (900 m), Köroğlu Lift (1200 m) olarak sıralanıyor.  Snowboard yapanların daha çok uğrak noktası olan Dorukkaya pistleri ise, 240 m ile 1500 m arasında değişkenlik gösteriyor.

 • Oteller:

Dorukkaya Mountain Resort, Grand Kartal ve Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort gibi oteller bulunuyor.

 • Kar Kalınlığı Ve Hava Sıcaklığı:

Kar kalınlığı ortalama 3 metre olan Kartalkaya hava sıcaklığı Uludağ’a göre daha ılıman oluyor.

 • Ekipman Kirası:

Kartalkaya’da ekipman kiralama, takım olarak kiralandığında günlük 80 ile 130 TL arasında değişkenlik gösterirken, kıyafet kiralama 70 TL civarında seyrediyor.

 • Kayak Eğitim Ücretleri

Kartalkaya’da eğitim ücreti 150 ile 250 TL arasında değişiyor.

Tüm Kartalkaya Otelleri incelemek için tıklayınız…

YURTDIŞI KAYAK MERKEZLERİ

Pamporovo

Bulgaristan’ın en ünlü ve büyük kayak merkezlerinden Pamporovo, uygun fiyatı, büyüleyici doğası ve elverişli pistleriyle dikkat çekiyor.

 • Pist Uzunlukları:

Pamporovo pist uzunlukları, 800 metre ile 3800 metre arasında değişiyor.

 • Kar Kalınlığı Ve Hava Sıcaklığı:

Ilıman bir havaya sahip olan Pamporovo’da ortalama sıcaklık 6-8 °C civarında oluyor. Kar kalınlığı ise ortalama 1,5 metre civarındadır.

 • Ekipman Kirası:

Ekipman kiraları, malzeme kalitesine göre 15 Euro ve 30 Euro arasında değişiyor.

 • Kayak Eğitim Ücretleri:

Eğitim ücretleri, kişi sayısına göre iki saatlik 30 Euro ve 70 Euro arasında değişkenlik gösteriyor.

Pamporovo Kayak Turlarını incelemek için tıklayınız…

Bansko

Avrupa’nın sayılı kayak merkezlerinden Bansko, her türlü zorluk derecesine uygun pistleri ile dikkat çekiyor. Sayısız ağaç içinde kayak yaparken kendinizi bambaşka bir dünyada hissedebilirsiniz.

 • Pist Uzunlukları:

Bansko Kayak Merkezi’nde pist uzunlukları 990 metre ile 2600 metre arasında değişiyor. Toplamda 72 km pist uzunluğuna sahip olan merkezin 17 adet farklı zorluklarda kayak pisti bulunmaktadır.

 • Kar Kalınlığı Ve Hava Sıcaklığı:

Ortalama 2 metre kar kalınlığına sahip Bansko’da hava sıcaklığı genelde 8 °C civarında oluyor.

 • Ekipman Kirası:

Ekipman kiralama malzemenin kalitesine göre 15 Euro ile 30 Euro arasında değişkenlik gösteriyor.

 • Kayak Eğitim Ücretleri:

Ders ücretleri günlük kişi başı iki saatlik 30 Euro ile 70 Euro arasında değişiklik gösterir.

 • Ski Pass Ücretleri:

Bansko’da Ski Pass ücreti günlük

Bansko Kayak Turlarını incelemek için tıklayınız…

Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.

Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir