Türkiye’nin Gözde 10 Butik Oteli

Sizler için sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebileceğinizi düşündüğümüz Türkiye’nin En Güzel 10 Butik Oteli nerede araştırdık.

Son zamanlarda toplantılar ve günlük hayatın zorlukları derken oldukça yorulduğunu tahmin edebiliyorum. Artık bol dinlenmeli, temiz havalı ve değişik lezzetleri tadabileceğin güzel bir tatili hak ettin. Örneğin, her şeyin sana özel olduğu şehirden uzak sakin bir otele kim hayır diyebilir ki? Elbette kimse! Evet bildin, butik otellerden bahsediyorum. Senin için evinden fazla uzaklaşmadan, sevdiklerinle keyifli vakit geçirebileceğini düşündüğüm Türkiye’nin En Güzel 10 Butik Oteli nerede araştırdım.

Reggie Ottoman İstanbul Hotel

Otel, Osmanlı’nın ihtişamını; dekorasyonu ve konuklarına olan hassasiyeti ile misafirlerine aktarmayı başarıyor. Reggie Ottoman Otel, hem zengin kültürü hem de birbirinden lezzetli mutfağıyla tarihi yarımadada bulunan Tütün Rejisi idari binasında misafirlerini ağırlıyor.

Argos in Cappadocia

Argos in Cappadocia’da misafir olmak, tarihi bir şölenin içine girmek anlamına geliyor. Kapadokya’nın Uçhisar Köyü’nün yamacına yayılmış olan konak, restorasyonla Argos in Cappadocia adlı otele dönüşmüş durumda.

Güllü Konakları

Güllü Konakları’nın 1,5 km ötesinde kendine ait üzüm bağı ve lavanta bahçeleri bulunuyor. Bu sayede kışın, dilersen sıcak dilersen de soğuk şarabını şömineli restoranında yudumlayabiliyorsun.

Mardius Tarihi Konak

Otelin odaları, geçmişte o odalarda kalan ev halkının isimleriyle anılıyor. Ayrıca havaalanından özel olarak alınıp misafir edilebiliyorsun.

Lissiya Hotel

Lissiya Hotel, balayı çiftleri için biçilmiş kaftan diyebilirim. Tüm evleri deniz manzaralı olan otel, Faralya Ölüdeniz Fethiye’de misafirlerini ağırlamayı bekliyor.

10 Karaköy, A Morgans Original

Mimarisi, Mimar Sinan Kafadar tarafından üstlenilen butik otel, mutfağıyla da isminden oldukça bahsettiriyor. Hollandalı Şef Rudolf Van Nunen ile otel, seni lezzet şölenine davet ediyor.

Kitap Evi Hotel

Kitap severler, yalnız değilsiniz! Burada kitaplara aşık yazarlar ve çizerler ağırlanıyor. Kışın şöminenin yanında kahven ve baskısı tükenmiş eserlerle keyifli anlar yaşayabilirsin.

Akvaryum Hotel Bozcaada

Telefon, laptop, televizyon… Tüm bunlardan bıktıysan Akvaryum Hotel tam sana göre. Bu butik otelde elektrik bulunmuyor. Üstelik kahvaltıların da bahçelerinden toplanmış organik ürünlerle hazırlanıyor.

Lukka Exclusive Hotel 

Tatilini yaz gibi yapmayı planlıyorsan, uçsuz bucaksız masmavi deniz ve havuzuyla Lukka Exclusive Hotel seni Antalya Kaş’a davet ediyor.

Karia Bel Otel

Karia Bel Otel, Datça Yarımadası’nın Bozburun Köyü’nde denize sıfır olarak yerini almış durumda. Akşamları sevdiklerinle deniz kenarında rakı balık keyfi dilersen sana önerebileceğim en güzel otel!

Otelle İlgili Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir