Toskana Lezzet Yolculuğu

Şirin köyleri, kırmızı kiremitli evleri, doğa harikası manzaraları, uçsuz bucaksız üzüm bağları, gurme lezzetleri, seçkin şarapları ile tanrının cömert davrandığı bölgelerden biri Toskana…

UNESCO Dünya Mirası Listesinde yer alması ise değerine daha da değer katıyor. Ortaçağ kasabalarında güzelliğin içinde kaybolmak ise paha biçilemez değerde.

Toskana Bölgesi belki de en güzel gurme lezzetlerini tadabileceğiniz, eşsiz şarap degüstasyonları yapabileceğiniz, dünyada kendinizi mutlu hissedeceğiniz harika yerlerden biri.

Sonbahar’da Toskana’da olmak ise ayrı bir keyif. Bağbozumu zamanı işte Toskana’da hayat başlıyor…

Toskana’da Sienna, Montepulciano, Monteriggioni, Greve, Montalgino, Pienza, San Gimignano en güzel destinasyonlar arasında…

Toskana Sokakları

Bu bölge kültür, sanat, gurme kültürü ile harmanlanmış muhteşem bir yer. Yemyeşil doğasının yanında yemekleriyle de Toskana tadı damağınızda kalacak bir bölge. Özellikle et yemekleri ve makarnalarını mutlaka denemelisiniz. Makarnalardan denemenizi önereceğim kesinlikle taze makarna ‘pici’ olacaktır. Porcini mantarı, domates sosu ve et suyu harmanlanarak yapılan bu taze makarnanın tadı damağınızda kalacak. Makarnayla tıka basa doyacaksınız, fakat mutlaka sarımsak ve zeytinyağı gezdirilerek kızartılmış ekmekleri denemeyi ihmal etmeyin. Bir başka yemek menünüzde ise Toskana’nın meşhur sığır bifteğini tadınız.

Toskana Sığır Bifteği

Zeytinyağları, şarapları, salamları ve balları denemeniz gereken Toskana lezzetleri arasında olmalı.

Vermaccio, Brunello şaraplarından özel günleriniz için almanızı tavsiye ederim.

Tadım Yapacağınız Restoranlar ve Şarap Evleri

Ristorante Le Logge Del Vignola, Via dell’Erbe, 6, Montepulciano
+39 0578 717290

Ristorante Le Logge Del Vignola

Ristorante E Lucevan Le Stelle, Piazza San Francesco, 5PMMomOMmiazza +39 0778 758725 Montepulciano

Ristorante E Lucevan Le Stelle,

Caffe Poliziano Via di Voltaia nel Corso 27/29 Montepulciano

+390578758615

Caffe Poliziano

Ristorante La Grotta, Localita San Biagio, 16 Montepulciano

+39 0578 757479

Ristorante La Grotta

Şarap, tarih ve lezzet kokan sokaklarını doyasıya dolaşmalısınız.

Toskana’nın eşsiz lezzetlerini mutfağa girip, ・l・ şeflerle birlikte siz de deneyimleyebilirsiniz. Evet yanlış duymadınız, sadece önceden rezervasyon yaptırmayı unutmayın!

Toskana lezzetlerini deneyimleyeceğiniz okullar ise:

Toscana Saporita Culinary School, Massarosa, Toskana

Villa San Michele Cookery School, Floransa,Toskana

Evet bu kadar güzel bir yerde, bu deneyimleri yaşadıktan sonra artık Toskana’da geri kalan yaşamınıza devam etmek isteyeceksiniz evet, bu konuda yalnız değilsiniz! Aramıza hoş geldiniz.

Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.

Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir