Titanik Deluxe Belek ile Lüksü Üst Seviyede Yaşayın

Zor beğenenlerin ilk tercihi olan Titanik Otelleri, Antalya’nın Belek sahilinde yer alan Titanik Deluxe Belek ile kaliteli hizmetin ve konforun çıtasını yükseltiyor. Binlerce bitki türüne ev sahipliği yapan Beşgöz Nehri’nin kenarında bulunan otel, denizin turkuaz mavisi ile doğanın yeşilini birleştirerek huzurlu bir tatil vadediyor. İhtişamlı bir mimariye sahip olan ve 12 ay boyunca hizmet veren 594 odalı tesis, lüksün ayrıcalıklı dünyasını deneyimlemeye davet ediyor.

Zengin Aktiviteler ile Kişisel Maceranı Yarat

Titanik Deluxe Belek, sevdiklerinle birlikte unutulmaz bir tatil yaşaman için yüzlerce farklı aktivite sunuyor. Deniz bisikletine ve kanoya binebilir; sörf, jet-ski, su kayağı ya da parasailing yapabilirsin. Profesyonel eğitmenlerden dalış ve tenis dersleri alabilir, dilersen arkadaşlarınla birlikte Latin ve oryantal dans kurslarına katılarak içindeki enerjiyi dışa vurabilirsin.

Amatör ve profesyonel golf oyuncuları da unutulmamış. Doğayla uyumlu bir mimariye sahip olan 27 delikli golf sahası, Antalya’nın en iyileri arasında yer alıyor. Kongre turizmi de düşünülerek tasarlanmış olan Titanik Deluxe Belek’te farklı ihtiyaçlara cevap veren konferans ve balo salonları da yer alıyor.

Eğlencenin Merkezinden Doğanın Huzuruna Geçiş Yap

Tüm gün devam eden eğlenceli aktivitelerden yorulduğunda ve doğayla baş başa kalmak istediğinde Beşgöz Nehri’nin kıyısındaki yeşilliklere uzanabilirsin. Orman havasını içine çekip, yüzlerce farklı kuş türünün cıvıltısını dinleyerek ya da Akdeniz’in eşsiz bitki örtüsünün içinde yoga ve pilates yaparak iç huzurunu bulabilirsin. Günün yorgunluğunu atabilmen için 13.000 m2’lik bir SPA merkezi seni bekliyor. Masaj, sauna, buhar banyosu ve Türk hamamı keyfini nezih bir ortamda sunan Titanik Deluxe Belek’te yenilenmek için ihtiyacın olan her şey bulunuyor.

Yemeğe Doymayanlar için 24 Saat Yaşayan Otel

“High Class-Ultra Her Şey Dahil” konseptine sahip olan tesiste, sabah 07.00’de açık büfe kahvaltı ile başlayan yemek servisi gece 03.00’e kadar aralıksız devam ediyor. Gün içerisinde belli saatlerde pasta, dondurma ve aperatif ikramlar yapılıyor. Usta şeflerinin elinden çıkan birbirinden leziz yiyeceklerle kendini şımartabilir, meyveli kokteyller ile enerji depolayabilirsin.

Havuz keyfini eğlenceyle birleştirmek istersen, ana bina çevresinde çocuklar ve yetişkinler için farklı düzeylerde toplam 10 bantlı Aquapark yer alıyor. Sadece otel müşterilerinin kullanımı sunulan özel plaja ise akarsu üzerinden süper botlar ile ulaşım sağlanıyor. Üç Kum Tepesi mevkindeki plajda, sevdiklerinle birlikte gözlerden uzak ve doğayla baş başa bir gün geçirebilirsin.

Tüm Odalarda Konfor ve Lüks Standart

Titanik Deluxe Belek, 13 farklı oda ve villa tipiyle lüks konaklamanın tüm ayrıcalıklarını yaşamanı sağlıyor. 34 metrekare genişliğindeki balkonlu standart odalar ve 46 metrekare genişliğindeki jakuzili odalar ana binada yer alıyor. Havuza direkt giriş imkânı veren 80 metrekare teraslı aile süitlerinde ise 4 kişi rahatlıkla konaklayabiliyor.

Daha lüks ve geniş bir mekân isteyenler için özel havuzu, salonu, oturma odası, bahçesi ve terası bulunan süitler ve villalar ise ana binanın dışında özel bir alana konumlandırılmış. Gözlerden uzak ultra lüks bir tatil geçirmek isteyenler için 2700 metrekare kullanım alanı sunan 5 yatak odalı Presidential Villa da bulunuyor.

Konforlu, eğlenceli ve sorunsuz bir tatilin ardından yenilenmiş olarak eve dönmek istersen Titanik Deluxe Belek farkını yaşamalısın.

Otelle İlgili Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir