Tatilin Güzeli İçin 3 Güzel Martı Oteli Önerisi

Yaza merhaba dediğimiz şu günlerde senin de gözünün önünden plaj, deniz ve havuz görüntüleri mi geçiyor? Sen de tatilin güzelini mi yaşamak istiyorsun? O halde şimdi vereceğim 3 muhteşem Martı Otelleri önerileriyle tatilin en güzelini yaşayabilirsin.

1) Martı Resort Hotel

Martı Resort Hotel Marmaris, İçmeler bölgesinin enfes koylarına karşı kurulmuş efsane bir otel. Berrak denize ferah çam kokularının eşlik ettiği bir ortamda tatili siz hayal edin.

Martı Resort Hotel’in mimarisi taş ve ahşapla birleşerek Muğla köylerini anımsatan bir hava verir. 2013 yılında yeniden yenilenmiş olan mekan yepyeni yüzüyle daha şahane bir hale gelmiştir.

Otelin plajı mavi bayraklı tertemiz bir plajdır. Elinizde içeceğiniz sahilde masmavi denizin, çam kokularının ve göz alabildiğine müthiş koy manzarasının tadını çıkarabilirsin.

Burada huzuru yaşarken bir yandan da muhteşem lezzetlerle mest olabilirsin. Çünkü en güzel Türk yemekleri ve dünya mutfağı yemekleri Martı Otellerinin mutfaklarında pişiyor. Tatil demek yemek demek değil mi?

Tatilin olmazsa olmazlarından spa merkezleri de Martı Otellerinin vazgeçilmezleri arasında. Otellerin spa merkezlerinde vücudunuza güzellik ve sağlık katabilirsin.

Martı Oteli huzurun yanında eğlence ve etkinlikler de sunuyor. Hem gündüz hem gece dilersen eğlencelere ve aktivitelere katılabilirsin.

Tatilin en güzelini yaşamak için Martı Resort Hotel harika bir seçenek olabilir, bunu muhakkak düşün!

2) Martı Myra

Antalya’nın en güzel tatil beldelerinden birinde, Kemer’de kurulmuş olan Martı Myra, Martı Otelleri içinde doğayla iç içe olan enfes bir otel. Muhteşem bir çam ormanı içinde 30 tane bloktan oluşmuş bu Martı Oteli upuzun sahili ve yılların deneyimiyle harika bir tatil deneyimi sunuyor.

Martı Myra mükemmel konumuyla en güzel tatil deneyimini yaşarken bir yandan da Martı Otellerinin başarılı aşçılarının hazırladığı enfes yemeklerin tadına varacaksın.

Bu otelde dinlenirken spor aktiviteleri, yoga ve kişisel gelişim programları, çocuk ve junior kulüpleriyle tüm aile hoş vakit geçirebilir.

Martı Myra çam ve portakal çiçeği kokularıyla tatilin en güzelini yaşayabileceğin harika bir seçenek olabilir.

3) Martı La Perla

Martı La Perla, Marmaris’in efsane koyları arasına kurulmuş 16 yaş üstü misafirleri ağırlayan her detayında huzuru veren bir otel. Burada lüksü yemyeşil bir orman içinde masmavi koyları seyrederek yaşayacaksın.

Her şey dahil sisteminin olduğu tesisin geniş odaları ve tasarımı da rahat bir tatil geçirmene olanak sağlıyor. Martı La Perla, diğer Martı otellerinde olduğu gibi mutfağında pişen lezzetlerle adeta bir gurme deneyimi yaşatabilir.

Özellikle çiftler için tasarlanmış bu otelde sakinlik, huzur ve lüksle kendinizi şımartabilirsiniz. Yemyeşil bir bahçede, özel kum plajında, enfes koy manzarasında kendini cennette hissedebilirsin.7

Martı La Perla tatilin en güzelini yaşamak için muhteşem bir Martı Oteli seçeneği olabilir.

Otelle İlgili Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir