Tatilin Güzeli İçin 3 Güzel Martı Oteli Önerisi

Yaza merhaba dediğimiz şu günlerde senin de gözünün önünden plaj, deniz ve havuz görüntüleri mi geçiyor? Sen de tatilin güzelini mi yaşamak istiyorsun? O halde şimdi vereceğim 3 muhteşem Martı Otelleri önerileriyle tatilin en güzelini yaşayabilirsin.

1) Martı Resort Hotel

Martı Resort Hotel Marmaris, İçmeler bölgesinin enfes koylarına karşı kurulmuş efsane bir otel. Berrak denize ferah çam kokularının eşlik ettiği bir ortamda tatili siz hayal edin.

Martı Resort Hotel’in mimarisi taş ve ahşapla birleşerek Muğla köylerini anımsatan bir hava verir. 2013 yılında yeniden yenilenmiş olan mekan yepyeni yüzüyle daha şahane bir hale gelmiştir.

Otelin plajı mavi bayraklı tertemiz bir plajdır. Elinizde içeceğiniz sahilde masmavi denizin, çam kokularının ve göz alabildiğine müthiş koy manzarasının tadını çıkarabilirsin.

Burada huzuru yaşarken bir yandan da muhteşem lezzetlerle mest olabilirsin. Çünkü en güzel Türk yemekleri ve dünya mutfağı yemekleri Martı Otellerinin mutfaklarında pişiyor. Tatil demek yemek demek değil mi?

Tatilin olmazsa olmazlarından spa merkezleri de Martı Otellerinin vazgeçilmezleri arasında. Otellerin spa merkezlerinde vücudunuza güzellik ve sağlık katabilirsin.

Martı Oteli huzurun yanında eğlence ve etkinlikler de sunuyor. Hem gündüz hem gece dilersen eğlencelere ve aktivitelere katılabilirsin.

Tatilin en güzelini yaşamak için Martı Resort Hotel harika bir seçenek olabilir, bunu muhakkak düşün!

2) Martı Myra

Antalya’nın en güzel tatil beldelerinden birinde, Kemer’de kurulmuş olan Martı Myra, Martı Otelleri içinde doğayla iç içe olan enfes bir otel. Muhteşem bir çam ormanı içinde 30 tane bloktan oluşmuş bu Martı Oteli upuzun sahili ve yılların deneyimiyle harika bir tatil deneyimi sunuyor.

Martı Myra mükemmel konumuyla en güzel tatil deneyimini yaşarken bir yandan da Martı Otellerinin başarılı aşçılarının hazırladığı enfes yemeklerin tadına varacaksın.

Bu otelde dinlenirken spor aktiviteleri, yoga ve kişisel gelişim programları, çocuk ve junior kulüpleriyle tüm aile hoş vakit geçirebilir.

Martı Myra çam ve portakal çiçeği kokularıyla tatilin en güzelini yaşayabileceğin harika bir seçenek olabilir.

3) Martı La Perla

Martı La Perla, Marmaris’in efsane koyları arasına kurulmuş 16 yaş üstü misafirleri ağırlayan her detayında huzuru veren bir otel. Burada lüksü yemyeşil bir orman içinde masmavi koyları seyrederek yaşayacaksın.

Her şey dahil sisteminin olduğu tesisin geniş odaları ve tasarımı da rahat bir tatil geçirmene olanak sağlıyor. Martı La Perla, diğer Martı otellerinde olduğu gibi mutfağında pişen lezzetlerle adeta bir gurme deneyimi yaşatabilir.

Özellikle çiftler için tasarlanmış bu otelde sakinlik, huzur ve lüksle kendinizi şımartabilirsiniz. Yemyeşil bir bahçede, özel kum plajında, enfes koy manzarasında kendini cennette hissedebilirsin.7

Martı La Perla tatilin en güzelini yaşamak için muhteşem bir Martı Oteli seçeneği olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir