Side’nin Yeni Gözdesi O! Blue Waters Club

Antalya’nın Side bölgesinde yer alan, yeşille mavinin iç içe geçtiği Blue Waters Club size 5 yıldızlı bir tatil köyü deneyimi sunuyor. Bölgenin en iyi tatil köylerinden biri olan otelin yeşil alanı ve sunduğu imkanlara siz bile şaşıracaksınız.

Bünyesinde 8 adet tenis kortu barındıran hatta profesyol futbol takımlarının kamp yapabileceği altyapıya sahip bir tatil köyü. Bakarsın konaklama sağladığın tarihlerde ünlü futbolculara bile rastlarsın.

Blue Waters Courts

Ailelere Özel

Blue Waters Club özellikle çocuklu ve kalabalık ailelerin rahatlıkla tercih edebileceği bir otel. 0-14 yaş arası ufak misafirlerimize ücretsiz konaklama imkanı sunmakla birlikte dilediğiniz oda tipini seçebilirsiniz. Tatilimi yeşillerin içinde yapmayı seviyorum diyenlerdenseniz club odaları tam size göre. Yeşillerin arasına konumlanmış 2 katlı villa tipi odalarda birçok tercih sizi bekliyor. İster ara kapılı oda seçin akşam herkes kendi odasında yatsın ister geniş ama aynı olan odayı tercih edin. Dilerseniz ranzalı oda tipleri de mevcut.

Blue Waters Mini Club

Balayı Yapacaklara

Balayı çiftlerinin de rahatlıkla konaklama sağlayabileceği tatil köyü size adeta bir dağ evinde konaklama sağlıyormuş hissi yaratacak. Tatil köyünün club odaları sizi kendi evinizdeymiş gibi hissettirecek. Tek farkı siz herhangi bir iş yapmak zorunda kalmayacak ve yorulmayacaksınız.

Rezervasyonunuz esnasında balayı çifti olduğunuzu belirttiğiniz takdirde bazı ufak jest ve sürprizlerle karşılaşabileceğinizi söyleyebiliriz.

Blue Waters Honeymoon

Tatil Köyünden Fazlası

Otel bünyesinde beş adet havuz barındırıyor ve bunların dördü açık havuz. Her havuzun yanında ufak misafirler için de alanlar ayrılmış durumda. Bu sayede ufak misafirlerimiz her an gözünüzün önünde olacak.

Çocuklu olup eşiyle başbaşa tatil yapmak isteyen misafirlerimizin adresi de Blue Waters Club. Çocuk kulüpleri olsun, spor aktiviteleri olsun ufak misafirlerimiz her an her dakika uzman ekiplerimiz tarafından gözetim altında. Eşinizle başbaşa tatil yapıyormuş gibi hissedeceksiniz.

Hem yetişkinlere hem de çocuklara hitap eden su kaydıraklarında gönlünüzce eğlenmeyi unutmayın.

Blue Waters Beach&Dock

Bu arada belirtmek istediğimiz konulardan biri de tatil köyümüzün denize sıfır konumlanmış durumda olmasıdır. Tabi mavi bayraklı bir plaja sahip olduğundan söz etmeden de geçemeyeceğiz.

Blue Waters Club yemek konusunda çok geniş bir yelpazeye sahip. Her şey dahil konseptte hizmet veren tatil köyünde açık büfe sabah kahvaltısı, geç kahvaltı, öğle ve akşam yemeği alabilirsiniz. Öğün araları için snacklerden faydalanabilirsiniz. Ayrıca 24 saat ücretsiz alkollü ve alkolsüz içecek servisi bulunmaktadır. Gece acıkanlar “aç kalacağım” diye üzülmesi gece snack servisi ve alo pizza servisi de mevcut.

Blue Waters Restaourant

Bu Yaza Damgasını Blue Waters Club Vuracak

Blue Waters Club’ın etkinliklerinin bu kadar olduğunu sananların yanıldığını söyleyebiliriz. Gün boyu profesyonel ekipler hem yetişkinler hem de çocuklar için özel şovlar ve eğlenceler düzenlemektedir. Ayrıca gece yetişkinlere özel akşam şovları, çocuklar içinde mini disko hizmet vermektedir.

Haftada dört gün canlı müzik olduğunu da ayrıca belirtmek isteriz.

Blue Waters Bar

Blue Waters Club ayırca haftanın belli günlerinde tema geceleri düzenlemektedir. Bunlar Türk Gecesi, Gala “Siyah/Beyaz”, Gala “Beyaz”, Latin Gecesi, Korsan Gecesi, Asya Gecesi, Akdeniz Gecesi’dir. Bu etkinliklere ücretsiz olarak katılım sağlayabilirsiniz.

Hemen şimdi! Odalar tükenmeden yerinizi ayırtın!

Otelle İlgili Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Sporcu, Aşçı, Barista ve Blogger. O değil de çok ilginç özelliklerim var fakat daha ben bile ne kadarını keşfettim emin değilim. Varsa bildiğiniz ya da gördüğünüz, feel free to share ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir