Side’nin Yeni Gözdesi O! Blue Waters Club

Antalya’nın Side bölgesinde yer alan, yeşille mavinin iç içe geçtiği Blue Waters Club size 5 yıldızlı bir tatil köyü deneyimi sunuyor. Bölgenin en iyi tatil köylerinden biri olan otelin yeşil alanı ve sunduğu imkanlara siz bile şaşıracaksınız.

Bünyesinde 8 adet tenis kortu barındıran hatta profesyol futbol takımlarının kamp yapabileceği altyapıya sahip bir tatil köyü. Bakarsın konaklama sağladığın tarihlerde ünlü futbolculara bile rastlarsın.

Blue Waters Courts

Ailelere Özel

Blue Waters Club özellikle çocuklu ve kalabalık ailelerin rahatlıkla tercih edebileceği bir otel. 0-14 yaş arası ufak misafirlerimize ücretsiz konaklama imkanı sunmakla birlikte dilediğiniz oda tipini seçebilirsiniz. Tatilimi yeşillerin içinde yapmayı seviyorum diyenlerdenseniz club odaları tam size göre. Yeşillerin arasına konumlanmış 2 katlı villa tipi odalarda birçok tercih sizi bekliyor. İster ara kapılı oda seçin akşam herkes kendi odasında yatsın ister geniş ama aynı olan odayı tercih edin. Dilerseniz ranzalı oda tipleri de mevcut.

Blue Waters Mini Club

Balayı Yapacaklara

Balayı çiftlerinin de rahatlıkla konaklama sağlayabileceği tatil köyü size adeta bir dağ evinde konaklama sağlıyormuş hissi yaratacak. Tatil köyünün club odaları sizi kendi evinizdeymiş gibi hissettirecek. Tek farkı siz herhangi bir iş yapmak zorunda kalmayacak ve yorulmayacaksınız.

Rezervasyonunuz esnasında balayı çifti olduğunuzu belirttiğiniz takdirde bazı ufak jest ve sürprizlerle karşılaşabileceğinizi söyleyebiliriz.

Blue Waters Honeymoon

Tatil Köyünden Fazlası

Otel bünyesinde beş adet havuz barındırıyor ve bunların dördü açık havuz. Her havuzun yanında ufak misafirler için de alanlar ayrılmış durumda. Bu sayede ufak misafirlerimiz her an gözünüzün önünde olacak.

Çocuklu olup eşiyle başbaşa tatil yapmak isteyen misafirlerimizin adresi de Blue Waters Club. Çocuk kulüpleri olsun, spor aktiviteleri olsun ufak misafirlerimiz her an her dakika uzman ekiplerimiz tarafından gözetim altında. Eşinizle başbaşa tatil yapıyormuş gibi hissedeceksiniz.

Hem yetişkinlere hem de çocuklara hitap eden su kaydıraklarında gönlünüzce eğlenmeyi unutmayın.

Blue Waters Beach&Dock

Bu arada belirtmek istediğimiz konulardan biri de tatil köyümüzün denize sıfır konumlanmış durumda olmasıdır. Tabi mavi bayraklı bir plaja sahip olduğundan söz etmeden de geçemeyeceğiz.

Blue Waters Club yemek konusunda çok geniş bir yelpazeye sahip. Her şey dahil konseptte hizmet veren tatil köyünde açık büfe sabah kahvaltısı, geç kahvaltı, öğle ve akşam yemeği alabilirsiniz. Öğün araları için snacklerden faydalanabilirsiniz. Ayrıca 24 saat ücretsiz alkollü ve alkolsüz içecek servisi bulunmaktadır. Gece acıkanlar “aç kalacağım” diye üzülmesi gece snack servisi ve alo pizza servisi de mevcut.

Blue Waters Restaourant

Bu Yaza Damgasını Blue Waters Club Vuracak

Blue Waters Club’ın etkinliklerinin bu kadar olduğunu sananların yanıldığını söyleyebiliriz. Gün boyu profesyonel ekipler hem yetişkinler hem de çocuklar için özel şovlar ve eğlenceler düzenlemektedir. Ayrıca gece yetişkinlere özel akşam şovları, çocuklar içinde mini disko hizmet vermektedir.

Haftada dört gün canlı müzik olduğunu da ayrıca belirtmek isteriz.

Blue Waters Bar

Blue Waters Club ayırca haftanın belli günlerinde tema geceleri düzenlemektedir. Bunlar Türk Gecesi, Gala “Siyah/Beyaz”, Gala “Beyaz”, Latin Gecesi, Korsan Gecesi, Asya Gecesi, Akdeniz Gecesi’dir. Bu etkinliklere ücretsiz olarak katılım sağlayabilirsiniz.

Hemen şimdi! Odalar tükenmeden yerinizi ayırtın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir