Sevgililer Gününe Özel Yurt Dışı Tatil Önerileri

Hafta içine denk gelen Sevgililer Gününü kutlayamayacak olanları unutmadık ve Sevgililer Gününü uzattık… Evet yanlış okumadınız; aşıklar muhteşem bir hafta sonu geçirsin diye 16-17-18 ve 19 Şubat’ı da Sevgililer Günü ilan ettik!

Ve sizlere aşk dolu bir hafta sonu geçirmeniz için özel turlar hazırladık.

Gelin sizin için düşündüğümüz muhteşem yurtdışı tatil önerilerini inceleyelim:

1) Roma Turu

Roma’dasınız… Aşkınızla baş başa, el ele, göz göze Roma’nın aşka davet eden sokaklarında yürüyorsunuz. Kah Vatikan ve Sarı Pietro Katedrali’ndesiniz, kah Venedik Meydanı’nında! Aşkınızın sonsuzluğunu dilemek için Aşk Çeşmesi’nde dileğinizi dileyip İspanyol Merdivenleri’nde aşkınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Hayali bile bu kadar muhteşemken bu rüya neden gerçeğe dönüşmesin?

Roma turunu incelemek için tıklayınız.

Roma turları

2) Paris Turu

Roma’yı daha önce keşfedenlerdenseniz, size Paris’i de önerebiliriz. Ne de olsa Paris’te aşk başkadır öyle değil mi? Paris’te bir şehir turu atmak, Seine Nehri turuna katılmak, Lüksemburg Bahçeleri’nde aşk tazelemek ruhunuza da aşkınıza da çok iyi gelebilir.

Paris turunu incelemek için tıklayınız.

Paris'te Sevgililer Günü

3) Dubai Turu

Sevgilinizle Dubai’yi fethetmek fikri size daha cazip geliyorsa enfes bir Dubai turuna çıkabilirsiniz. Emirates Towers, dünyanın tek yedi yıldızlı oteli Burj Al Arab, ünlü Jumeirah Plajı ve daha birçok yer keyfinize keyif katacak yerlerden. Turun en can alıcı programı Fountain Show ve yemekli tekne turu. Aşk anılarınıza en keyiflisini eklemek sizin de hakkınız.

Dubai turunu incelemek için tıklayınız.

Dubai'de Sevgililer Günü

4) Bangkok ve Pattaya Turları

Daha mistik, daha içsel bir aşk tatili mi hayal etmiştiniz? O zaman Bangkok ve Pattaya turları sizin için biçilmiş kaftan. 6 gece sürecek bu unutulmaz tatilde Bangkok’taki tapınakları keşfe çıkabilir, Budda heykellerini yakından görme fırsatı elde edebilirsiniz. Doğanın eşsiz güzelliğinin de size eşlik edeceğini unutmayın. Deniz mahsulleriyle ünlü Bangkok’ta ruhunuz kadar mideniz de coşacak; bizden söylemesi. Tayland’ın sahil şehri Pattaya da deniz, kum, güneş ve muhteşem doğası ile sizleri bekliyor. Üstelik buranın gece hayatı da bir hayli popüler.

Bangkok ve Pattaya turlarını incelemek için tıklayınız.

Bangkok'da Sevgililer Günü

5) Pamporovo ve Bansko Kayak Turları

Sevgililer Gününe en çok kar tatili yakışır diyenlerdenseniz Pamporovo ve Bansko turları Jolly Tur ayrıcalığıyla sizi bekliyor. Beyazın yeşille en çok bütünleştiği, görsel şölenin göz kamaştırdığı bu iki yerde dilerseniz özgürce kayak yapın; dilerseniz de şehri keşfedin.

Pamporovo ve Bansko turlarını incelemek için tıklayınız.

Pamporovo'da Sevgililer Günü

Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.

Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir