Sevgililer Gününe Özel Yurt Dışı Tatil Önerileri

Hafta içine denk gelen Sevgililer Gününü kutlayamayacak olanları unutmadık ve Sevgililer Gününü uzattık… Evet yanlış okumadınız; aşıklar muhteşem bir hafta sonu geçirsin diye 16-17-18 ve 19 Şubat’ı da Sevgililer Günü ilan ettik!

Ve sizlere aşk dolu bir hafta sonu geçirmeniz için özel turlar hazırladık.

Gelin sizin için düşündüğümüz muhteşem yurtdışı tatil önerilerini inceleyelim:

1) Roma Turu

Roma’dasınız… Aşkınızla baş başa, el ele, göz göze Roma’nın aşka davet eden sokaklarında yürüyorsunuz. Kah Vatikan ve Sarı Pietro Katedrali’ndesiniz, kah Venedik Meydanı’nında! Aşkınızın sonsuzluğunu dilemek için Aşk Çeşmesi’nde dileğinizi dileyip İspanyol Merdivenleri’nde aşkınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Hayali bile bu kadar muhteşemken bu rüya neden gerçeğe dönüşmesin?

Roma turunu incelemek için tıklayınız.

Roma turları

2) Paris Turu

Roma’yı daha önce keşfedenlerdenseniz, size Paris’i de önerebiliriz. Ne de olsa Paris’te aşk başkadır öyle değil mi? Paris’te bir şehir turu atmak, Seine Nehri turuna katılmak, Lüksemburg Bahçeleri’nde aşk tazelemek ruhunuza da aşkınıza da çok iyi gelebilir.

Paris turunu incelemek için tıklayınız.

Paris'te Sevgililer Günü

3) Dubai Turu

Sevgilinizle Dubai’yi fethetmek fikri size daha cazip geliyorsa enfes bir Dubai turuna çıkabilirsiniz. Emirates Towers, dünyanın tek yedi yıldızlı oteli Burj Al Arab, ünlü Jumeirah Plajı ve daha birçok yer keyfinize keyif katacak yerlerden. Turun en can alıcı programı Fountain Show ve yemekli tekne turu. Aşk anılarınıza en keyiflisini eklemek sizin de hakkınız.

Dubai turunu incelemek için tıklayınız.

Dubai'de Sevgililer Günü

4) Bangkok ve Pattaya Turları

Daha mistik, daha içsel bir aşk tatili mi hayal etmiştiniz? O zaman Bangkok ve Pattaya turları sizin için biçilmiş kaftan. 6 gece sürecek bu unutulmaz tatilde Bangkok’taki tapınakları keşfe çıkabilir, Budda heykellerini yakından görme fırsatı elde edebilirsiniz. Doğanın eşsiz güzelliğinin de size eşlik edeceğini unutmayın. Deniz mahsulleriyle ünlü Bangkok’ta ruhunuz kadar mideniz de coşacak; bizden söylemesi. Tayland’ın sahil şehri Pattaya da deniz, kum, güneş ve muhteşem doğası ile sizleri bekliyor. Üstelik buranın gece hayatı da bir hayli popüler.

Bangkok ve Pattaya turlarını incelemek için tıklayınız.

Bangkok'da Sevgililer Günü

5) Pamporovo ve Bansko Kayak Turları

Sevgililer Gününe en çok kar tatili yakışır diyenlerdenseniz Pamporovo ve Bansko turları Jolly Tur ayrıcalığıyla sizi bekliyor. Beyazın yeşille en çok bütünleştiği, görsel şölenin göz kamaştırdığı bu iki yerde dilerseniz özgürce kayak yapın; dilerseniz de şehri keşfedin.

Pamporovo ve Bansko turlarını incelemek için tıklayınız.

Pamporovo'da Sevgililer Günü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir