Sevgililer Günü İçin 10 Farklı Seyahat Rotası

1) Las Vegas

 

Eğlencenin, lüksün ve ihtişamın adresi  24 saat uyanık kalan şehirde Las Vegas‘ta sevgilinizle çılgınca eğlenebileceğiniz bir Sevgililer Günü geçirebilirsiniz. Muhteşem ” Circ du Soleil ” gösterisini kesinlikle kaçırmamalısınız.

 2) Rio De Jenairo

Brezilya’nın sıcacık havası ve insanlarıyla sarıp sarmalanırken muhteşem plajlarında sevgilinizle denizin ve güneşin keyfini sürebilirsiniz. Tabii devasa İsa Heykeli‘ni gece ve gündüz ayrı ayrı ziyaret etmenizi öneririz. Rio de Jenairo‘da Sevgililer Günü bir harika olacak :)

3) Uludağ

Kış deyince Sevgililer Günü deyince yurt içinde ilk akla gelen tatil mekânı tabii ki Uludağ‘dır. Bembeyaz karlarda gündüz sevgilinizle yapacağınız kayak keyfinin ardından gece şöminenin önünde sıcak şaraplarınızı yudumlamak paha biçilemez bir an olacaktır.

4) Vatikan

Kendinizi Orta Çağ filmlerindeymiş gibi hissedeceğiniz Vatikan‘da ise muhteşem mimari yapıların, Michalengelo‘nun harika eseri Sistina Şapeli‘nin ve müzelerin büyüsü altına gireceksiniz. Sanat dolu bir Sevgililer Günü hayal edenler için Vatikan güzel bir tercih olabilir. Ayrıca eski sevgilileriniz için günah çıkarmak niyetindeyseniz tam yerine geldiniz :)

5) Cannes

Meşhuuur Cannes Film Festivali‘nin düzenlendiği bu küçük, şirin sahil kentinde öncelikle festivalin gerçekleştiği yerde kırmızı halıda sevgilinizle hoş bir hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra Cannes sokaklarını el ele yürüyerek arşınlayabilirsiniz.

6) Zanzibar

Ülkemizde soğuk bir hava varken, sıcağı arayanlar için cennet ada Zanzibar’da güneşin, denizin ve kumsalın tadını sevgilinizle romantik bir atmosfer içinde doyasıya çıkarabilirsiniz. Öğle saatlerinde hamağınıza uzanıp tatlı bir uyku kadar güzel bir şey olamaz herhalde :)

7) Havana

Nostaljik arabaları, farklı mimari tarzı, sımsıcacık insanları ve tabii ki puroları ile Havana unutulmaz bir şehir… Havana sokaklarında Buena Vista Social Club tarzı müzikler eşliğinde elinizde kokteylleriniz mutlu ve enerjik insanların sokaklarında gezmeye ne dersiniz? Unutulmaz bir Sevgililer Günü yaşamak için Havana’yı da listenize bence eklemelisiniz.

8) Kerala, Hindistan

Macerayı ve egzotizmi seven çiftler için en doğru adres ise kesinlikle Kerala‘dır. Doğal güzellikleriyle mest olacağınız bu cennette dilerseniz aşkla tekne turlarına katılabilir, vahşi yaşam bölgelerine trekkinge gidebilir ya da harika kumsallarında güneşlenip denizin tadını çıkarabilirsiniz.

9) Uganda

Ekvator çizgsinin geçtiği ülke Uganda’nın yemyeşil doğası tropikal iklimiyle kendinizi bambaşka diyarlardaymış gibi hissedeceksiniz. Unutulmaz bir Sevgililer Günü için tercih edebilirsiniz.

10) Tokyo

Modanın, müzelerin ve gece hayatının kalbinin attığı Tokyo’da çok hareketli bir Sevgililer Günü yaşayabilirsiniz. Bu şehirde asla sıkılmak için vaktiniz olmayacaktır.

Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.

Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir