Balayı Turları İçin Romantik Bir Tercih: Gemi Turları

Balayı demek bir sürü araştırma demek, Balayı demek balayı otelleri demek, balayı demek balayı turları demek. Biz de sizin bu heyecanlı günlerinizde yapacağınız araştırmaları aza indirmek için balayı turlarının romantik tercihi gemi turlarını yazdık. Düğün sonrası yorgunluğu atmak, masalsı bir yolculuğa çıkmak ve kendinizi bir filmde gibi hissetmek için gemi turları doğru bir tercih olabilir.

Herkesin hayatında en az bir kere deneyimlemesi gereken gemi turları ile masmavi bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?  Gemi turları, otel konforunda bir konaklama sunarken, birden fazla muhteşem şehri görme fırsatı da sağlıyor. Geceleri ise herkesten uzakta yıldızlar altında romantik, samimi ve aşk dolu anlar yaşayabilirsiniz.

Balayı

Balayı Turlarının Favorisi: Gemi Yolculuğu 

Tüm dünyadan ayrıymış gibi hissedebileceğiniz bir ortam sunuyor gemi turları. Gemide yer alan a’la carte restoranlarda deniz manzaralı bir akşam yemeği eşliğinde çok iyi şaraplar tadabilirsiniz. İstediğiniz zaman odanızda dinlenebilir, isterseniz de gemi içindeki eğlenceli aktivitelere katılabilirsiniz.

Balayı

Ege ve Akdeniz’de Sıcak ve Romantik Anlar

Mis gibi deniz kokusunu içinize doya doya çekebileceğiniz gemi turlarında farklı rotalar bulunuyor. Yunan Adaları‘na gidebilir ya da balayı adası olarak bilinen Santorini civarındaki mavi çatılı evleri görerek kendinizi huzurlu ve mutlu hissedebilirsiniz.

Balayı

Ege ve Akdeniz kıyılarını birleştirmek de romantizm seviyesini tavana çıkartabilir! İtalya, Malta ve Yunanistan rotalı turlar ile bu masmavi deneyimi tadabilir ve romantik anların keyfini çıkarabilirsiniz. Akdeniz ateşini yaşatan bir balayı için gemi turları ideal seçim.

Balayı

Gemi Turlarıyla Her Gün Başka Bir Limanda

Sıcaklığı ve romantizmi yakalayabileceğiniz bir başka tur da Kanarya Adaları turu. Her gün başka bir güzel şehirde güne uyanmak tarifi zor bir his! Tertemiz kıyıları ve taşıdığı Akdeniz ateşi ile Las Palmas kıyıları favoriniz olabilir.

Küba ve Karayip Adaları turu da yoğun ve hareketli bir program sunuyor. Neşeli ve renkli atmosferi ile Küba’nın kıvrımlı binaları balayınıza eğlence katacak. Karayip Adaları ise masmavi suların ve beyaz kumsalın ahenkli birlikteliği ile farklı bir aleme götürecek sizi.

Gemi Turları ile Heyecan Veren Alternatif Seçenekler

Gösterişi, atmosferi ve modern hayatı doğu ruhuyla birleştiren Birleşik Arap Emirlikleri turu da ilgi çekici bir deneyim yaşamınızı sağlayabilir. Dünyanın en uzun binasını görebileceğiniz tur ile sıra dışı anlara tanık olabilirsiniz.

Yaz aylarında aydınlık ve etkileyici manzarası ile Norveç Fiyordları kuzeye gitmek isteyenlerin ilk tercihi olmalı. Baltık başkentleri turu ile Almanya, Danimarka, Estonya, İsveç ve Rusya gibi birbirinden harika şehirlere yol alabilirsiniz.

Romantizmi yoğun olarak hissettiren bir başka seçenek de nehir turları: Ren ve Mosel nehirlerinden geçen gemi turu çarpıcı bir mimarinin eşlik ettiği nehir manzarası ile balayınıza etkileyici dakikalar katmaya aday. Gemi turları ile sevdiğinizle birlikte unutulmayacak bir balayına yelken açın!

Kendinizi cam gibi berrak suların içinde ve orkide bahçelerinin mis gibi kokusu eşliğinde bir tatilde hayal ediyorsanız farklı kültürleri ve eğlence tarzıyla Uzak Doğu keşfi hem farklı hem de eğlenceli olabilir. Uzak Doğu gemi turları farklı keşif arayışı içindeki çiftler için güzel bir alternatif olabilir.

Balayınızı gemi turuyla renklendirmek için tıklayınız!

Gemi Turuyla İlgili Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir