Romantik Bir Balayı için Gemi Turları

Balayı demek romantik ve eğlenceli zamanlar demektir. Herkesin hayatında en az bir kere deneyimlemesi gereken gemi turları da tam olarak bunu yaşatıyor. Otel konforunda bir konaklama sunarken, birden fazla muhteşem şehri görme fırsatı da sağlıyor. Geceleri ise herkesten uzakta yıldızlar altında romantik, samimi ve aşk dolu anlar yaşayabilirsiniz.

Gemide Unutulmayacak Bir Balayı 

Tüm dünyadan ayrıymış gibi hissedebileceğiniz bir ortam sunuyor gemi turları. Gemide yer alan a’la carte restoranlarda deniz manzaralı bir akşam yemeği eşliğinde çok iyi şaraplar tadabilirsiniz. İstediğiniz zaman odanızda dinlenebilir, isterseniz de gemi içindeki eğlenceli aktivitelere katılabilirsiniz.

Ege ve Akdeniz’de Sıcak ve Romantik Anlar

Mis gibi deniz kokusunu içinize doya doya çekebileceğiniz gemi turlarında farklı rotalar bulunuyor. Yunan Adaları‘na gidebilir ya da balayı adası olarak bilinen Santorini civarındaki mavi çatılı evleri görerek kendinizi huzurlu ve mutlu hissedebilirsiniz.

Ege ve Akdeniz kıyılarını birleştirmek de romantizm seviyesini tavana çıkartabilir! İtalya, Malta ve Yunanistan rotalı turlar ile bu masmavi deneyimi tadabilir ve romantik anların keyfini çıkarabilirsiniz. Akdeniz ateşini yaşatan bir balayı için gemi turları ideal seçim.

Gemi Turlarıyla Her Gün Başka Bir Limanda

Sıcaklığı ve romantizmi yakalayabileceğiniz bir başka tur da Kanarya Adaları turu. Her gün başka bir güzel şehirde güne uyanmak tarifi zor bir his! Tertemiz kıyıları ve taşıdığı Akdeniz ateşi ile Las Palmas kıyıları favoriniz olabilir.

Küba ve Karayip Adaları turu da yoğun ve hareketli bir program sunuyor. Neşeli ve renkli atmosferi ile Küba’nın kıvrımlı binaları balayınıza eğlence katacak. Karayip Adaları ise masmavi suların ve beyaz kumsalın ahenkli birlikteliği ile farklı bir aleme götürecek sizi.

Gemi Turları ile Heyecan Veren Alternatif Seçenekler

Gösterişi, atmosferi ve modern hayatı doğu ruhuyla birleştiren Birleşik Arap Emirlikleri turu da ilgi çekici bir deneyim yaşamınızı sağlayabilir. Dünyanın en uzun binasını görebileceğiniz tur ile sıra dışı anlara tanık olabilirsiniz.

Yaz aylarında aydınlık ve etkileyici manzarası ile Norveç Fiyordları kuzeye gitmek isteyenlerin ilk tercihi olmalı. Baltık başkentleri turu ile Almanya, Danimarka, Estonya, İsveç ve Rusya gibi birbirinden harika şehirlere yol alabilirsiniz.

Romantizmi yoğun olarak hissettiren bir başka seçenek de nehir turları: Ren ve Mosel nehirlerinden geçen gemi turu çarpıcı bir mimarinin eşlik ettiği nehir manzarası ile balayınıza etkileyici dakikalar katmaya aday. Gemi turları ile sevdiğinizle birlikte unutulmayacak bir balayına yelken açın!

Kendinizi cam gibi berrak suların içinde ve orkide bahçelerinin mis gibi kokusu eşliğinde bir tatilde hayal ediyorsanız farklı kültürleri ve eğlence tarzıyla Uzak Doğu keşfi hem farklı hem de eğlenceli olabilir. Uzak Doğu gemi turları farklı keşif arayışı içindeki çiftler için güzel bir alternatif olabilir.

Balayınızı gemi turuyla renklendirmek için tıklayınız!

Gemi Turuyla İlgili Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Paylaşım
Önceki yazıyı okuyun:
GAP’tan Van’a Yolculuk

Yazının icat edildiği matematik, kimya, astronomi gibi bilimlerin doğduğu yerdir Mezopotamya. Diğer yanda neredeyse 2000 metre yükseklikteki Doğu Anadolu... Göz...

Kapat