Portakal Ağaçlarıyla Çevrili Limak Limra Hotel

Akdeniz’in Tüm Renkleri Önünüze Serilsin 

Kaliteli ve dolu dolu bir tatil hayal ediyorsanız ilk tercihlerinizden biri Limak Limra Hotel olmalı. Olympos Dağlarının eteğinde mavinin bin bir tonuyla mest olup portakal ağaçlarının mis gibi kokusu ve yeşilinde huzuru yakalayacaksınız.

Limak Limra Hotel ödül almış muhteşem mimarisinin yanında üst düzey hizmet kalitesiyle de dikkat çekiyor. 140.000 metrekarelik bir alana kurulmuş olan otelin en güzel yanı portakal ağaçlarıyla çepeçevre sarılmış olmasıdır. Bu tesiste hem yeşili hem de denizi doyasıya yaşama şansınız olacak.

Çocuklarınızla Tatilin En Güzel Zamanları 

14 yaşa kadar ücretsiz hizmet veren Limak Limra Hotel, çocuklu aileler için tabir-i caizse bir cennettir. Çocuklar havuz ve aqua park eğlencelerinin dışında çocuk kulübünde gün boyu özel eğitimli eğitmenler eşliğinde hem eğlenip hem de yaratıcılıklarını geliştirebilirler.

Çocuklar Limi Kids Club’da yemek yapma, tişört boyama, hamurdan heykel yapma, oyun sahneleme gibi etkinliklere katılıp gece de çocuk diskosunda bol bol eğlenebilirler.

Günün Her Saati Lezzet Festivali 

Hiçbir otelin açık büfesinde Limak Limra’daki kadar çok yemek çeşidi göremezsiniz. Bir de üstüne yemeklerin lezzetleri en üst seviyede olunca burada tatil tam bir tatil halini alıyor. Özellikle barbekü lezzetleriyle pastane lezzetlerine bayılacaksınız.

Bunlar dışında a’la carte restoranlardan Türk lezzetlerini sunan Kazan Restoran, en güzel deniz ürünleri ve mezelerini çıkaran Sandal Restoran, makarna ve pizza servisi yapan Galata Snack Restoran, otelin snack restoranı Lykia Snack de bir numaradır.

Herkes Eğlensin Diye Bol Aktivite 

Tatiliniz boyunca Tunus, Ukrayna, Bulgaristan, Rusya, Güney Afrika, Venezuella gibi dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen içlerinde dünyaca ünlü Avrupa şampiyonu okçu, milli yüzücülerin bulunduğu profesyonel dansçılardan oluşan animasyon ekibinin hazırladığı muhteşem şovlar ve skeçlerle doyasıya eğlenebilirsiniz.

Tatilin yegane amacı muhakkak ki havuz ve deniz keyfidir. Limak Limra Hotel’de toplam 4 adet açık ve 1 adet kapalı yüzme havuzu bulunuyor. Ayrıca bir adet de büyük bir aqua parka sahiptir. Bu aqua parkta çocuklarınızdan daha çok eğleneceksiniz bizden söylemesi.

Limak Limra Hotel’de su sporları da aktif olarak faaliyet göstermektedir. Tatiliniz boyunca paraşüt, muz, jet ski, sörf, yelken gibi su sporları yapıp güzel zamanlar geçirebilirsiniz.

Spor Her Yerde 

Spor benim her şeyim diyorsanız, Limak Limra’da tatil yaparken spora ara vermenize hiç gerek yok. Fitness Merkezinde yer alan tüm ekipmanlarla profesyonel eğitmenler eşliğinde spordan uzak kalmanıza gerek kalmayacak.

Otelde yer alan Oxygen Spa & Wellness‘de hem ruhunuzu hem de bedeninizi dinlendirebilirsiniz. Spa merkezinde Thai masajı, taş masajı, ayurveda masajı, çikolata masajı, ayak masajı yaptırabilirsiniz. Güzelliğinize güzellik katmak için cilt ve yüz maskeleri de yaptırmayı tercih edebilirsiniz.

Otelle İlgili Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir