Port Nature Luxury Resort Hotel’de Tatil Yapmak için 13 Neden

Bir ailenin evinden ayrıldıktan sonra bile aynı sıcaklığı yakalaması zordur. Ama bunu sağlayacak güzel bir yer biliyoruz. Antalya Belek’te yer alan Port Nature Luxury Resort Hotel… Güler yüzlü ve yardımsever personeline kendinizi emanet edebileceğiniz harika bir oteldir. Gönül rahatlığıyla burada tatilinizi planlayıp, sonrasında tatilinizin keyfini sürdürebilirsiniz. Çünkü burada her şey olması gerektiği gibidir. Temiz, huzurlu ve sakin bir ortamda ilgili personeli sayesinde krallar gibi ağırlanırsınız.

1- Otele adım attığınız andan itibaren ilgi başlar.

Port_Nature_Resort_Hotel_Karsılama

2- Kendinizi evinizde gibi rahat hissedersiniz.

Huzurlu_Tatil

3- Denizin güzelliğine dayanamayıp iskelesinden atlayıverirsiniz hemen.

Denize_Atlama

4- “Çocuk muyum ben böyle şeylerle işim olmaz” cümlesi burada unutabilirsiniz.

kaydırak

18 kaydıraktan oluşan Aquapark mı dedi biri? Evet dedi.

5- Eğlencenin dibine vurursunuz.

eğlence

6- Lezzetli yemeklerin tadını çıkarırken biraz abartabilirsiniz.

açıkbüfe

7- En ünlü sanatçıların konserleri ve gece eğlenceleri ile eğlencenin dibine vurabilirsiniz.

gece_eğlencesi

Bu arada profesyonel animasyon ekibi var. Söylemeden geçmeyelim.

8- Selami Şahin, Ferhat Göçer ve sürpriz başka isimlerle bu yaz burada karşılaşabilirsiniz.

Selami Şahin ve Ferhat Göçer

Selami Şahin : 5 Temmuz / 11 Ağustos / 13 Eylül

Ferhat Göçer: 28 Haziran / 13 Temmuz

9- Balayı çiftleri için uygun bir oteldir. Sizi şaşırtacak tatlı jestlerle karşılaşabilirsiniz.

balayı

10- Upuzun ve muhteşem sahilin tadını dilediğiniz gibi çıkarabilirsiniz.

kum banyosu

Bazıları kum banyosu sever. :)

11- Tatilin son günü geldiğinde yeni gelenleri kıskançlıkla izlersiniz.

kıskançlık

Eee kolay değil, harika zaman geçirdiniz.

12- Son fotoğrafınızı çekip #burasıbırakılırmı diye Instagram’da paylaşırsınız.

burasıbırakılırmı

13- Doyamazsınız tadına, tatilinizi uzatıp eğlenceye devam edersiniz.

tatil

 

 

Otelle İlgili Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

O bir Mimar Sinan Üniversitesi sosyoloji mezunu... Sosyolog olmanın gereklerini yerine getirmek üzere yola çıkmışken kendini dijital dünyanın kucağında bulmuştur. Jolly Tur'da Sosyal Medya Uzmanı olarak hayatına devam ederken bir yandan okur, yazar ve yine okur. Fırsat buldukça da gezer.

4 Yorum

  1. Iyi aksamlar bu otelde 25 temmuz giris 30 temmuz cikis 5 gece 2 yetiskin 7yasinda ve 3 yasinda 2 cocuk fiyatını ogrenebilirmiyim acaba

    1. Kazım Bey Merhabalar, iletişim bilgilerini ‘Bilgi Almak İstiyorum’ butonuyla bize bırakırsanız size detaylı bilgi vermek isteriz.

    1. Merhabalar, iletişim bilgilerinizi ‘Bilgi Almak İstiyorum’ butonuyla bize bırakırsanız, sizi arayıp detaylı bilgi vermek isteriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir