Özgürlükler Adası İbiza…

Yaz geldi çattı… Sizin de içiniz kıpır kıpır değil mi? Hayalimizde deniz, güneş, kum… Tabii bir de beach partiler, eğlenceler ve yeni yerler keşfetme isteği… Nereyi tarif ettiğimizi çıkarabildiniz mi? Evet burası Özgürlükler Adası İbiza…

Akdeniz’in müthiş havasıyla insanı mest eden İbiza, İspanya’nın özerk bölgesinde bulunan takımadalardan biri. Bu adayı ziyaret etmenin tam da vakti Haziran-Temmuz ayları.

İbiza'da Gün BatımıSon dönemdeki en güzel olay ise İbiza’ya İstanbul’dan direkt uçuşla gidebilmeniz. Avrupa’nın göbeğinde ailecek gidebileceğiniz eğlenceyi, denizi ve huzuru bulacağınız böyle bir ada yok!

İbiza, sevgiliyle yapılacak tatilin de en güzel adresi. Neden mi? İbiza’da sevgiliyle el ele izlenecek öyle güzel bir günbatımı var ki hayran olmamak mümkün değil. Adada günbatımını izleyebileceğiniz en güzel yer ise Sant Antonio… Burası günbatımı vakitlerinde öyle bir insan seline şahit olur ki… Bu romantik görsel şöleni kaçırmamak için erkenden gidip yer tutmanızı tavsiye ederiz.

İbiza’nın en ünlü gece kulüplerinde ünlü Dj performanslarıyla eğlenceyi doruklarda yaşamak müthiş olsa gerek. İbiza’yla ilgili daha anlatılacak o kadar çok şey var ki…

Özgürlükler Adası İbiza ile ilgili daha fazlası için tıklayınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir