Neden Club Marco Polo’yu Tercih Etmelisin?

Club Marco Polo misafirlerine her zaman daha iyisini sunmak amacıyla baştan aşağı komple yenilendi. Bölgedeki tek tatil köyü olma avantajını da kullanarak çocuklara özel 3 farklı alan sunarak hem eğlenmelerini hem de öğrenmelerini sağlıyor.

Ayrıca alanında en iyi şefleri mutfağında tercih ederek yemek kalitesini de çok üst düzeye çıkarmaktadır. Daha önce konaklama sağladığınız hiçbir yerde böylesine lezzetli ve güzel yemek yemediğinizi söylüyorlar. Denemeden bilemeyiz değil mi ?

Yeşille Mavinin Büyüsü. 😍

Club Marco Polo Main View

Otele geldiğiniz anda yemyeşil doğası ve masmavi denizi sizi kendine hayran bırakacak.

Ev Rahatlığı

Club Marco Polo Rooms

Her zevke uygun oda seçenekleriyle kendinizi hem doğayla baş başa hem de evinizde gibi hissedeceksiniz.

Güler Yüzlü Hizmet

Club Marco Polo Services

 

Club Marco Polo çalışanlarının size sunduğu güler yüzlü hizmet bağımlılık yapabilir. Evinize döndüğünüzde yokluğunu hissedeceksiniz. 😢

Özel Plajı

Club Marco Polo Beach

Kendisine ait plajı mevcut olup ücretsiz havlu, şezlong ve şemsiye hizmeti verilmektedir.

Havuz Eğlenceleri

Club Marco Polo Aquapark

Su kaydıraklarından kayabilir ya da animasyon ekibinin etkinliklerine katılabilirsin.💦

Spa’nın Verdiği Huzur

Club Marco Polo Spa

Birden çok masaj seçeneğinin yanında Türk hamamı ve saunadan da faydalanarak rahatlayabilirsiniz.

Çocukların En Sevdiği Otel

Club Marco Polo Kids Club

Tüm yaş gruplarına hitap eden üç farklı çocuk kulübü mevcuttur.

Yaşasın Yemek Yemek

Club Marco Polo Food

Dünya mutfaklarından lezzetlerin sunulduğu açık büfe restoranda herkese uygun bir lezzet var.

Özel A’la Carte Restoranlar

Club Marco Polo A la Carte

Yemeğinin servis edilmesini sevenlere özel a’la carte restoranlar taleplerinizi fazlasıyla karşılayacak.

Muhteşem Gece Showları

Club Marco Polo Animation

Akşam saatlerinde odanıza çekilmek yerine animasyon ekibinin hazırladığı sahne gösterilerini izleyebilir ya da canlı müzik performansları ile gecenizi renklendirebilirsiniz. 💃

Disco Disco🕺

Club Marco Polo Disco

Gece de eğlenceniz kaldığı yerden devam edecek. Açık hava ve kapalı disko seçenekleriyle eğlenceyi sınırlarına kadar zorlayacaksınız.

Aradığınız Tüm Spor Aktiviteleri 🏀️⚽️🎾🏓🏹

Club Marco Polo Gym

Tatilde spordan vazgeçmeyenlere ise güzel bir haberimiz var. Club Marco Polo’da sadece fitness salonu yok. Futboldan basketbola, yogadan pilatese birçok aktivite sizi bekliyor.

İş Toplantıları İçin İdeal

Club Marco Polo MainClub Marco Polo tatilinizin yanında iş toplantılarınızı, davet ve seminerlerinizi gerçekleştirebileceğiniz muhteşem konferans salonları sunmaktadır.

Bu muhteşem tatilden faydalanmak için hemen sende Club Marco Polo‘da yerini ayırt.

Otelle İlgili Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Sporcu, Aşçı, Barista ve Blogger. O değil de çok ilginç özelliklerim var fakat daha ben bile ne kadarını keşfettim emin değilim. Varsa bildiğiniz ya da gördüğünüz, feel free to share ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir