Muhteşem Doğasıyla Kaz Dağları Kamp Turu

Kısaca Kaz Dağları

Kaz Dağları Balıkesir ve Çanakkale arasında Edremit Körfezi’nin kuzeyinde yer almaktadır. Bir diğer adı da İda Dağları’dır. Vardığınız andan itibaren mükemmel atmosferi ve doğasılya sizi büyüleyecek Kaz Dağları’ndan bir daha geri dönmek istemeyeceksiniz. Doğayla iç içe olacağınız bu macerada dere kenarında çadırınızı kurabilir ya da dilerseniz ahşap evlerde konaklayabilirsiniz. Her sabah kuşların cıvıltısıyla uyanıp, yıldızların gecenizi aydınlatacağı bir gökyüzüyle uyuyacaksınız.

River and Bridge

Ormanlık bir alanda konaklama sağlayacağınız için ağaçların altının serin olacağını unutmayın. Gündüzleri her ne kadar sıcağı hissedecek olsanız da geceleri soğuk olabileceğini unutmayın. Yanınıza gece sizi üşümekten koruyacak eşyalar almak isteyebilirsiniz. Gitmeden önce bilmelisiniz ki doğanın içine doğru bir yolculuğa çıkıyorsunuz ve orası bir çok canlının yaşam yuvası konumunda.

Camp Fire

Çevre temizliğine önem göstermenin yanında sineklerin, karıncaların sizin huzurunuzu kaçırmasını istemiyorsanız önleminizi önceden almanızı tavsiye ediyoruz. Gittiğinizde yüzmeyi düşünüyorsanız suyun gerçekten soğuk olduğunu belirtmek isteriz. Yoğun iş temponuz arasında Kaz Dağları tam da aradığınız tatil olacak. Biraz sessizlik ve huzur size çok iyi gelecek.

Wooden House

Bölgede merak edeceğinizi düşündüğümüz bir konuda tuvaletler. Buradaki tuvaletler en titiz olan insanın bile kullanabileceği düzeyde temiz. Hijyen konusunda endişelenmeniz gereken bir durum olmayacağını söylemek istedik.

Tatilinizin son günü geldiğinde biliyoruz ki buradan ayrılmak istemeyeceksiniz.

Forest

Kaz Dağları Kamp Turu Programı

Kaz Dağları turumuz daha önceden belirlenmiş kalkış noktalarından başlıyor ve geceyi yolda geçiriyoruz. Sabah saatlerinde otobüste alacağımız ikramlarımızla kahvaltımızı yapıyoruz. Saat 10:00 – 11:00 arası kamp alanına varıyoruz. Burada kamp yapacağımız yeri belirledikten sonra çadırlarımızı kuruyor ve yerleşiyoruz.

Kazdagi Park

Her şeyi tamamladıktan sonra öğlen yemeği ve sonrasında kamp alanını terk etmeyecek ve uzaklaşmayacak şekilde etrafı gezebilirsiniz. Bu serbest zaman aralığında dileyen misafirlerimiz rehberimizle birlikte 5km.lik yürüyüşe katılarak Kaz Dağları’nın muhteşem doğasını keşfedebilir dileyen misafirlerimiz de kamp yakınında bulunan göletlere girerek serinleyebilir ya da güneşlenebilirler. Serbest zaman sonrası akşam yemeği hazırlıklarımız başlıyor. Ayrıca akşam yemeği sonrası ateş başı sohbeti yapıp hikayeler anlatacağımız ateşimiz için çalı çırpı toplamaya da yardım edebilirsiniz. Gece geç saatlere kadar ateş başında sürpriz ikramlarımızla birlikte sohbetimiz sürüyor. Daha sonrasında ertesi güne enerji toplamak için çadırlarımıza dönüyoruz.

Waterfall

Tam olarak sabahın ilk ışıkları olmasa da erken saatlerde uyanıyoruz ve açık hava da muhteşem bir kahvaltıyla güne başlıyoruz. Kahvaltımızın ardından bölgede keşfetmediğimiz yerleri keşfe çıkıyoruz. Büyük şehirlerin tüm stresinden ve yorgunluğundan kaçıyoruz. Dileyen misafirlerimiz için rehberimizle birlikte ekstralarımızdan olan milli park gezisi düzenlenebiliyor. Hem doğaya hem kültüre fazlasıyla doyacaksınız. İlerleyen saatlerde öğlen yemeği hazırlıklarımız başlıyor ve güzel bir öğlen yemeği ile hoşsohbetlerimiz oluyor ve biraz daha kaynaşıyoruz. Öğle yemeği sonrası dilerseniz bölgeyi keşfe devam edin, dilerseniz uzanın ve muhteşem Kaz Dağları atmosferinde kaybolun.

Marsmallows

Akşam saatlerine doğru dönüş yolunda oluşabilecek trafiği de hesaba katarak toplanmaya başlıyor ve dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yolculuğumuz başlarken herkesi nereden aldıysak aynı yerlerde indiriyoruz ve turumuzu sonlandırıyoruz.

Turla İlgili Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.

Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.

Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir