MSC Seaside Transatlantik Gemisi ile Karayip Kıyılarını Keşfet

MSC Seaside Transatlantik Gemisi ile denizlerin büyüleyici atmosferi altında özgürce en derin maviliklere yol alırken tek seferde çeşitli limanlar, tarihi ve doğal güzellikler görebileceğiniz tatil fırsatı sizi bekliyor.

Klasik tatil programlarından sıkıldıysanız MSC Seaside Transatlantik Gemisi ile 16 gün, 15 gece boyunca sürecek eşsiz bir deneyim sayesinde asla pişman olmayacaksınız. İlk defa 2017’de Miami’de denize inerek hizmete girecek olan MSC Seaside Transatlantik Gemisi seyahatine Karayipler turuyla başlayacak.

Gemi modern mimari tasarımı, inovaktif teknolojisiyle hem güvenlik hem rahatlık için her türlü donanımı sağlayarak sizi adeta yüzer lüks bir otelde hissettiriyor. Güvenliği sağlamak için bu tür transatlantik gemiler, seyahat süresince gelişmiş teknolojiler yardımıyla önceden haber aldıkları kötü hava şartlarına karşı önlem alabilir. Sahip oldukları hidrolik stabilizör adı verilen ve dalgaların etkisini azaltan sistemler sayesinde dalga etkisini yolculara hissettirmeyerek rahat bir seyahat sağlıyor.

Zengin Bir Tatil Deneyimi

MSC Seaside Transatlantik Gemisi sahip olduğu birbirine uyumlu açık ve kapalı alanları 323 metre boyunca uzanan geniş rıhtımıyla misafirlerinin eğlence ve dinlence anlayışına uygun her türlü aktivite ve konforu düşünmüştür. Bir yandan sahip olduğu Aqua Park ile denizlerdeki ilk slide boarding teknolojisini ve interaktif oyunları deneyimlerken diğer yandan birbirine asansörle bağlı alışveriş alanları, 13 farklı gastronomik köşeye sahip gurme büfeler ve güneşlenme alanlarıyla kusursuz tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.

Seyahat Rotaları

MSC Seaside güvencesiyle cruise yolculuğuna katılanlar bavul açma kapama derdi olmadan her gün başka bir limanda ve şehirde tatillerine koca bir dünyayı sığdırıyor. Harekat limanı İspanya’nın zengin Katalonya bölgesinin başkenti olan Barselona şehri olan transatlantik, İspanya’nın ardından Atlantik kıyısındaki Portekiz‘e ardından eşsiz doğasıyla Karayipler’de bulunan St. Maarten, Virgin Adaları ve Porto Rico‘nun ardından ABD‘de son buluyor.

MSC Seaside Transatlantik Gemisi ile Size Özel Deneyimler

MSC Seaside Transatlantik Gemisi balkonlu, dış ve iç kabin seçenekleri sunarken ‘bella’ deneyimi ile daha rahat bir seyahat geçirmek için standart kabinler, kabine kahvaltı servisi, gemideki sabah, öğle, akşam yemekleri ve ikramlar, akşam yemeği oturum tercihi, günde 20 saat süresince hizmet veren açık büfe hizmeti bulabilirsiniz.

Gemide isterseniz kalabalık ve gürültüden uzak bir tatil geçirebileceğiniz gibi istenirse her gün ve her gece düzenlenen eğlenceler, animasyonlar ve çeşitli şovlara katılabilirsiniz. Ayrıca gemide formunuzu korumak için fitness salonu ile açık hava spor aktivite imkanı da bulabilirsiniz.

Eğer bu eşsiz deneyime ortak olmak isterseniz özel indirimler ve diğer ayrıcalıklar için buraya tıklayınız!

Gemi Turuyla İlgili Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir