MSC Seaside Transatlantik Gemisi ile Karayip Kıyılarını Keşfet

MSC Seaside Transatlantik Gemisi ile denizlerin büyüleyici atmosferi altında özgürce en derin maviliklere yol alırken tek seferde çeşitli limanlar, tarihi ve doğal güzellikler görebileceğiniz tatil fırsatı sizi bekliyor.

Klasik tatil programlarından sıkıldıysanız MSC Seaside Transatlantik Gemisi ile 16 gün, 15 gece boyunca sürecek eşsiz bir deneyim sayesinde asla pişman olmayacaksınız. İlk defa 2017’de Miami’de denize inerek hizmete girecek olan MSC Seaside Transatlantik Gemisi seyahatine Karayipler turuyla başlayacak.

Gemi modern mimari tasarımı, inovaktif teknolojisiyle hem güvenlik hem rahatlık için her türlü donanımı sağlayarak sizi adeta yüzer lüks bir otelde hissettiriyor. Güvenliği sağlamak için bu tür transatlantik gemiler, seyahat süresince gelişmiş teknolojiler yardımıyla önceden haber aldıkları kötü hava şartlarına karşı önlem alabilir. Sahip oldukları hidrolik stabilizör adı verilen ve dalgaların etkisini azaltan sistemler sayesinde dalga etkisini yolculara hissettirmeyerek rahat bir seyahat sağlıyor.

blank

Zengin Bir Tatil Deneyimi

MSC Seaside Transatlantik Gemisi sahip olduğu birbirine uyumlu açık ve kapalı alanları 323 metre boyunca uzanan geniş rıhtımıyla misafirlerinin eğlence ve dinlence anlayışına uygun her türlü aktivite ve konforu düşünmüştür. Bir yandan sahip olduğu Aqua Park ile denizlerdeki ilk slide boarding teknolojisini ve interaktif oyunları deneyimlerken diğer yandan birbirine asansörle bağlı alışveriş alanları, 13 farklı gastronomik köşeye sahip gurme büfeler ve güneşlenme alanlarıyla kusursuz tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.

blank

Seyahat Rotaları

MSC Seaside güvencesiyle cruise yolculuğuna katılanlar bavul açma kapama derdi olmadan her gün başka bir limanda ve şehirde tatillerine koca bir dünyayı sığdırıyor. Harekat limanı İspanya’nın zengin Katalonya bölgesinin başkenti olan Barselona şehri olan transatlantik, İspanya’nın ardından Atlantik kıyısındaki Portekiz‘e ardından eşsiz doğasıyla Karayipler’de bulunan St. Maarten, Virgin Adaları ve Porto Rico‘nun ardından ABD‘de son buluyor.

blank

MSC Seaside Transatlantik Gemisi ile Size Özel Deneyimler

MSC Seaside Transatlantik Gemisi balkonlu, dış ve iç kabin seçenekleri sunarken ‘bella’ deneyimi ile daha rahat bir seyahat geçirmek için standart kabinler, kabine kahvaltı servisi, gemideki sabah, öğle, akşam yemekleri ve ikramlar, akşam yemeği oturum tercihi, günde 20 saat süresince hizmet veren açık büfe hizmeti bulabilirsiniz.

blank

Gemide isterseniz kalabalık ve gürültüden uzak bir tatil geçirebileceğiniz gibi istenirse her gün ve her gece düzenlenen eğlenceler, animasyonlar ve çeşitli şovlara katılabilirsiniz. Ayrıca gemide formunuzu korumak için fitness salonu ile açık hava spor aktivite imkanı da bulabilirsiniz.

Eğer bu eşsiz deneyime ortak olmak isterseniz özel indirimler ve diğer ayrıcalıklar için buraya tıklayınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir