MSC Meraviglia ile Şimdi Akdeniz Zamanı

Gemi turları, herkesin hayatında en az bir kez yaşaması gereken eşsiz bir tatil deneyimi! Her gün ayrı bir liman, her liman adeta ayrı bir heyecan… Sıradan tatillerin ötesinde ayrıcalıklı bir seyahat imkanını süper lüks gemi turları, rüya gibi bir tatili garanti ediyor. Birbirinden farklı birçok eğlencenin ve konforun sunulduğu lüks gemilerle seyahat etmek gerçekten büyük ayrıcalık ve muhteşem bir keyif. Özellikle Akdeniz’in birbirinden harika kıyılarının tadını bu süper lüks gemiler eşliğinde çıkarmak gerçekten eşsiz bir deneyim. MSC Meraviglia da bu turlardan bir tanesi!

MSC Meraviglia

Rüya Gibi Bir Tatil

Tadına doyum olmayan bir tatil mavi yolculuk! Kendinizi 5 yıldızlı bir otel odasında gibi düşünürken bir bakıyorsunuz, başka bir kente demir atmışsınız! Bu süper lüks gemiler, insanın bambaşka heyecanlar yaşamasına olanak tanıyor diyebiliriz. Her türlü detayın düşünüldüğü donanımlı kabinlerde konaklama, birbirinden leziz yemeklerin sunulduğu sabah, öğle, akşam yemekleri, kaptanın muhteşem hoş geldin partisi ve gala yemeği, her gün ve gece için düzenlenen türlü türlü eğlenceler, animasyonlar ve şovlar bu unutulmaz seyahatin birer parçası niteliğinde.

MSC Meraviglia

Arzu eden konuklar için kara turları, güzellik merkezi ve spa hizmetleri de bulunuyor. Ayrıca fitness ve yoga dersleri ile özel çocuk aktiviteleri de dileyen konukların tatil paketine ekleniyor ve konforun her çeşidinin doyasıya hissedilmesi amaçlanıyor.

MSC Meraviglia İle Akdeniz’i Keşfedin

MSC Meraviglia Akdeniz gemi turları, Akdeniz’in masmavi sularının ve eşsiz kıyılarının keşfedilmesi için harika bir fırsat. Cenova’dan başlayan bu muhteşem tur, sırasıyla Civitavecchia (Roma), Palermo, Valetta, Barselona ve Marsilya kıyılarından geçerek Akdeniz’in büyülü atmosferinin doyasıya yaşanmasını sağlıyor. Bu kentlerin limanlarına demir attıktan sonra kent turuna çıkabilir, günübirlik bir macera yaşayabilirsiniz!

Açık hava müzesi niteliğindeki Roma, muhteşem kıyı şeridi ve sahiliyle Palermo ve Valetta, her köşesi tarih kokan büyülü atmosferiyle Barcelona ve Fransa’nın en güzel plajlarının yer aldığı Marsilya sahilleri, gemi limana demirlediği esnada keşfedilmeyi bekleyen kara turları arasında. Akdeniz’in turkuaz sularının yanı sıra Avrupa’nın bu büyülü kentlerini keşfetmek için de gemi turları biçilmez kaftan!

MSC Meraviglia

Klasik bir tatilin ötesinde ömür boyu unutulmayacak güzellikte bir deneyim MSC Meraviglia ile Akdeniz gemi turları fırsatını kaçırmayın. Üstelik uygun fiyatlarla bu turlarda yerini alabilirsin, zira Jolly Tur dolu dolu bir içerikle avantajlı paketler sunuyor.

Akdeniz’in büyülü atmosferine balıklama dalmak için gemi turlarını bu yaz yapılacaklar listenize eklemelisiniz. Asla pişman olmayacaksınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir