MSC Meraviglia ile Şimdi Akdeniz Zamanı

Gemi turları, herkesin hayatında en az bir kez yaşaması gereken eşsiz bir tatil deneyimi! Her gün ayrı bir liman, her liman adeta ayrı bir heyecan… Sıradan tatillerin ötesinde ayrıcalıklı bir seyahat imkanını süper lüks gemi turları, rüya gibi bir tatili garanti ediyor. Birbirinden farklı birçok eğlencenin ve konforun sunulduğu lüks gemilerle seyahat etmek gerçekten büyük ayrıcalık ve muhteşem bir keyif. Özellikle Akdeniz’in birbirinden harika kıyılarının tadını bu süper lüks gemiler eşliğinde çıkarmak gerçekten eşsiz bir deneyim. MSC Meraviglia da bu turlardan bir tanesi!

MSC Meraviglia

Rüya Gibi Bir Tatil

Tadına doyum olmayan bir tatil mavi yolculuk! Kendinizi 5 yıldızlı bir otel odasında gibi düşünürken bir bakıyorsunuz, başka bir kente demir atmışsınız! Bu süper lüks gemiler, insanın bambaşka heyecanlar yaşamasına olanak tanıyor diyebiliriz. Her türlü detayın düşünüldüğü donanımlı kabinlerde konaklama, birbirinden leziz yemeklerin sunulduğu sabah, öğle, akşam yemekleri, kaptanın muhteşem hoş geldin partisi ve gala yemeği, her gün ve gece için düzenlenen türlü türlü eğlenceler, animasyonlar ve şovlar bu unutulmaz seyahatin birer parçası niteliğinde.

MSC Meraviglia

Arzu eden konuklar için kara turları, güzellik merkezi ve spa hizmetleri de bulunuyor. Ayrıca fitness ve yoga dersleri ile özel çocuk aktiviteleri de dileyen konukların tatil paketine ekleniyor ve konforun her çeşidinin doyasıya hissedilmesi amaçlanıyor.

MSC Meraviglia İle Akdeniz’i Keşfedin

MSC Meraviglia Akdeniz gemi turları, Akdeniz’in masmavi sularının ve eşsiz kıyılarının keşfedilmesi için harika bir fırsat. Cenova’dan başlayan bu muhteşem tur, sırasıyla Civitavecchia (Roma), Palermo, Valetta, Barselona ve Marsilya kıyılarından geçerek Akdeniz’in büyülü atmosferinin doyasıya yaşanmasını sağlıyor. Bu kentlerin limanlarına demir attıktan sonra kent turuna çıkabilir, günübirlik bir macera yaşayabilirsiniz!

Açık hava müzesi niteliğindeki Roma, muhteşem kıyı şeridi ve sahiliyle Palermo ve Valetta, her köşesi tarih kokan büyülü atmosferiyle Barcelona ve Fransa’nın en güzel plajlarının yer aldığı Marsilya sahilleri, gemi limana demirlediği esnada keşfedilmeyi bekleyen kara turları arasında. Akdeniz’in turkuaz sularının yanı sıra Avrupa’nın bu büyülü kentlerini keşfetmek için de gemi turları biçilmez kaftan!

MSC Meraviglia

Klasik bir tatilin ötesinde ömür boyu unutulmayacak güzellikte bir deneyim MSC Meraviglia ile Akdeniz gemi turları fırsatını kaçırmayın. Üstelik uygun fiyatlarla bu turlarda yerini alabilirsin, zira Jolly Tur dolu dolu bir içerikle avantajlı paketler sunuyor.

Akdeniz’in büyülü atmosferine balıklama dalmak için gemi turlarını bu yaz yapılacaklar listenize eklemelisiniz. Asla pişman olmayacaksınız!

Gemi Turuyla İlgili Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir