Merhaba!

Jolly Tur olarak bloğumuza ilk cümlelerimizi yazıyoruz. Uzun soluklu birlikteliğimizi böyle bir platform ile sürdürmenin mutluluğu içerisindeyiz. Evet, bundan böyle sizlerle seyahat, doğanın muhteşem renkleri, doğanın mucizeleri, tarihin bilinmezlikleri, efsaneler ve daha birçok konu üzerine sohbet edeceğiz.

27 yıllık tecrübemizle, yolumuza devam ederken geriye dönüp baktığımızda bizi başarılı yapan etkenlerin yalnızca bilgi, beceri ve başarı arzusu olmadığını görüyoruz. Sektörün trendlerini belirleyen, başarıları ödüllerle onurlandırılan ve tatil dendiğinde akla ilk gelen marka konumuna yükselmemizdeki en büyük destekçimiz siz tatil severlerin katılımıyla olmuştur.

Amacımız, sizlerle bundan böyle bu platform aracılığıyla karşılıklı bir paylaşım gerçekleştirmek. Farkındalık yaratarak, paylaşmış olduğumuz konular üzerinden, yol arayanlara katkıda bulunmaktır.

O bir Mimar Sinan Üniversitesi sosyoloji mezunu... Sosyolog olmanın gereklerini yerine getirmek üzere yola çıkmışken kendini dijital dünyanın kucağında bulmuştur. Jolly Tur'da Sosyal Medya Uzmanı olarak hayatına devam ederken bir yandan okur, yazar ve yine okur. Fırsat buldukça da gezer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir