Maviyle İç İçe Ege Akdeniz Turları

Ege Akdeniz’in masmavi koylarında denizi doyasıya yaşayıp Antik Kentlerinde bambaşka dünyaların derinliklerinde hissedeceksiniz. Tüm yılın stresinden, yorgunluğundan ve tabii bu bunaltıcı sıcakların rehavetinden ancak Ege Akdeniz’in cennet gibi koylarında serinleyerek kurtulabilirsiniz. İddia ediyoruz Ege Akdeniz turunu unutamayacaksınız ve tadı damağınızda kalacak.

Aslında turu gün günü anlatarak gözünüzde daha da güzel canlandırmak istiyoruz:

1) GÜN (Cuma) 

Turumuz İstanbul’dan Bursa yönüne cuma günü gece yolculuğu ile başlıyor. Dilerseniz gezimize Bursa ve İzmir’den de katılabilirsiniz. İstanbul’dan kalkış noktalarımız da şunlardır:

19.00 Beylikdüzü Shell İstasyonu (MarmaraPark Karşısı) 21.00 Merter Metro İstasyonu yanı (İSPARK otoparkı) 22.00 Beşiktaş Yıldız Camii Önü 23.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı 23.20 Kartal Yemek Center 23.30 Çayırova Mcdonalds 00.30 İzmit Asya Otel Karşısından (Cuma gününü cumartesi gününe bağlayan gece) 02.30 Bursa Özdilek (Hilton Otel yanı)

2) GÜN (Cumartesi)

2. günümüzde İzmir’in güzel köylerinden Şirince Köyü‘ne varıyoruz. Şirince’nin dar sokaklarını gezip köy evlerini restorana çevirmiş teyzelerle karşılaşacaksınız. İşte o şirin köy restoranlarının birini seçip enfes bir köy kahvaltısı yapabilirsiniz. Dar Şirince sokaklarını gezerken dayanamayıp bir sürü fotoğraf çekeceksiniz.

Şirince’ye gidip de meşhuuur Şirince şaraplarını tatmadan olmaz. Aklınıza gelebilecek envai çeşit meyvenin şarabını tadıp beğendiklerinizi dilerseniz satın alabilirsiniz.

Şirince Köyü‘ndeki harika zamanlarımızın ardından İzmir’in Selçuk ilçesinde arkeolojinin disneylandı denilen ve Roma döneminden kalma Efes Antik Kenti‘ni rehberimizin de güzel anlatımlarıyla gezeceğiz.

Antik Kentte ki gezimizden sonra yine İzmir’in Selçuk ilçesindeki Hz. İsa’nın annesi Meryem’in son yıllarını geçirdiği inanılan Meryem Ana Evi‘ni ziyaret edeceğiz. Hıristiyanlar burayı bir hac yeri olarak görür ve ziyaret ederler. Gezimiz esnasında öğle yemeğimizi rehberimizin önerdiği güzel bir restoranda ekstra olarak alabilirsiniz.

2. gün Kuşadası’nı da şöyle panoramik açıdan gezdikten sonra Bodrum’a doğru yola çıkıp, vardıktan sonra otelimize yerleşip akşam yemeğimizi otelimizde yiyeceğiz.

Güzergah: İstanbul-İzmit-Bursa-Manisa-İzmir-Selçuk-Kuşadası-Söke-Bafa-Milas-Bodrum

3. GÜN (Pazar) 

Bodrum‘daki ilk sabahımızda otelimizde yapacağımız kahvaltının ardından tüm gün sürecek tekne turuna çıkacağız. Maviliği ve doğasıyla gözlerinizi alacak Bodrum’un muhteşem koylarında demirleyip yüzme molaları verip denizin tadını çıkaracağız. Yaşayacağımız koylar arasında Deve plajı, Akvaryum, Bağla, Bitez gibi sayısız koy bulunuyor.

Bodrum Akvaryum Koyu

Mavi yolculuğun tadını çıkardıktan sonra otelimize dönüp akşam yemeğimizi yiyeceğiz. Dilerseniz rehberimizle beraber Bodrum’un gece hayatında sabah kadar eğlenebilirsiniz.

Güzergah: Bodrum otel- Marina

4. GÜN (Pazartesi) 

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra 4.gün Muğla’nın Akyaka ilçesine geçeceğiz ve Gökova Körfezi‘nde tekne turuna çıkacağız. Gökova’nın enfes koylarında hem bir görsel şölen yaşayacağız hem de koylarda denize girmenin tadını çıkaracağız. Gideceğimiz koylar arasında Gelibolu Adası, Yeşil Deniz, Zeytinli Koy, Cleopatra Plajı, Sedir Adası, İnce Kum, Lacivert Koy bulunuyor. Sedir Adası’ndaki antik kalıntıları görmek sizi çok heyecanlandıracak emin olun.

Cleopatra Plajı

Ege Akdeniz turları dur durak dinlemiyor ve şimdi de sırada Kadın Azmağı da denilen Azmak Çayı‘nda güzel bir tura çıkacağız. Öğle yemeğimizi de bu tur sırasında ekstra olarak yiyeceğiz. Sodalı bir suyu bulunan Azmak Çayı’nda zamanında hep kadınlar çamaşır yıkadığından buraya aynı zamanda Kadın Azmağı da deniyor.

Gözlerinize inanamayacağınız Aşıklar Yolu‘nda vereceğimiz fotoğraf molasından sonra Marmaris’teki otelimize yerleşeceğiz. Akşam oteldeki yemeğimizden sonra dilerseniz Marmaris‘te Kaleiçi‘ni gezip barlar sokağında sabaha kadar eğlenebilirsiniz.

Güzergah: Bodrum-Milas-Yatağan-Muğla-Marmaris

5. Gün (Salı) 

 Ege Akdeniz turlarının bugünü ekstra olup size otelimizdeki kahvaltının ardından çok güzel 2 seçenek sunacağız:

1) Tekne Turu: Marmaris’in İçmeler Limanı’ndan teknemize binip Marmaris’in cennet gibi koylarında güneşlenme ve deniz keyfi yaşayacaksınız. Göreceğiniz eşsiz koylar arasında Amos Koyu, Yıldız Adası, Yalancı Boğaz, Fosforlu Mağara, Balık Çiftliği, Kumlubük, Cennet Adası, Kızılkum, Kadırga Koyu, Baklabükü, Akvaryum bulunmaktadır. (Ulaşım + Öğle yemeği Dâhil 30,00 TL)

2) Jeep Safari: Adrenalin arıyorsanız Jeeple sizi inanılmaz bir macera bekliyor olacak. Jeeplerle taşlı, zorlu dere yataklarından geçip zaman zaman vereceğimiz yüzme molalarının ardından dünyaca ünlü Kızkumu Plajı‘na ulaşacağız. Sevdiğine ulaşmak için eteğindeki taşları denize döken kızın inanılmaz aşk hikayesini rehberimizden dinledikten sonra Hisarönü Körfezi‘nde eşsiz bir deniz keyfi yaşadıktan sonra jeeplerle Turgut Köyüne ulaşacağız. Bu köyde dilek ağacında dileğimizi diledikten sonra jeeplerle tekrar toprak yollara dönerek Armutalan Mevkiinden güzel manzaralara şahit olup otelimize ulaşacağız. (Öğle yemeği Dâhil 50,00 TL)

Akşam yemeğimizi otelde yedikten sonra günün yorgunluğunu atabilirsiniz.

Güzergah: Marmaris-Datça

6. GÜN (Çarşamba) 

Otelde kahvaltımızı yaptıktan sonra huzurun ve sessizliğin adresi Dalyan‘da dağların denize yansıdığı kral mezarlarının görsel şölen oluşturduğu güzel bir tekne turu yapacağız. Muhteşem İztuzu Plajı‘nda yüzme molasının ardından Göcek Koyu‘ndan geçerek Ölüdeniz’de doyasıya yüzdükten sonra Fethiye‘ye ulaşacağız. Öğle yemeğimizi ekstra olarak tekne turumuz esnasında alacağız.

Dalyan

Fethiye’deki otelimize yerleştikten sonra güzel bir akşam yemeğinin ardından dilerseniz Fethiye Barlar Sokağı’nda sabaha kadar eğlenebilirsiniz.

Güzergah: Marmaris-Fethiye

7. GÜN (Perşembe)

Yeni güne zinde ve enerjik başlamak için otelde güzel bir kahvaltının ardından 12 Adalar Tekne Turu için Göcek Marina’dan teknemize bineceğiz. Doğa harikası birçok koyma yüzme molaları verip doğanın ve denizin tadını çıkaracaksınız. Bu koylar ve adalardan bazıları Yassıcalar Adası, Göcek Adası, Bedri Rahmi Koyu, Boynuzbökü Koyu, Akvaryum Koyu (Domuz Adası,Simavi Koyu), Zeytin Adası‘dır. Bu hoş mavi yolculuğun ardından otelimize dönüp güzel bir akşam yemeği yiyeceğiz. Dilerseniz Fethiye Barlar Sokağı’nda sabah kadar eğlenebilirsiniz.

Ölüdeniz

Güzergah: Fethiye-Marina

8. GÜN (Cuma)

Oteldeki kahvaltımızın ardından sizi Türkiye’nin cennet kanyonlarından Saklıkent’te büyülü anlar yaşayıp Kalkan ve Kaş’ta panoramik bir gezi yapacağız. Sonrasında Kekova’da tekne turuna çıkacağız. Mavi yolculuğumuz sırasında denizde yüzme keyfi yaşarken muhteşem doğa karşısında gözleriniz hayretler içerisinde kalacak. Yüzme molalarımızı Esmeralda Koyu, Tersane Koyu, Hamidiye Koyu‘nda verip Simena Köyü, Kekova Adası ve M.Ö ll.yy da bir depremle denizin dibine batmış olan Batık Şehir’i göreceğiz.

Kekova

Oteldeki akşam yemeğinin ardından dilerseniz Antalya’nın gece hayatıyla eğlencenin doruklarına çıkabilirsiniz.

Güzergah: Fethiye-Kaş-Demre

9. GÜN (Cumartesi)

Ege Akdeniz turlarının bu gününde Antalya şehir merkezini gezeceğiz. Tophane‘den tüm şehri ayaklarınızın altında görüp Kaleiçi‘nin fotoğraflarını çekebilirsiniz. Ardından Antalya’nın simgesi Yivli Minare ile Hıdırlık Kulesi‘ni ziyaret edeceğiz. Dilerseniz ekstra olarak Köprülü Kanyon‘da rafting heyecanı yaşayabilirsiniz. Burada ekstra olarak alağınız öğle yemeğinin ardından Düden Şelalesi’ni fotoğraflamaya gideceğiz.

Köprülü Kanyon

Gün sonunda İstanbul’a doğru yola çıkacağız ve dönüş yolunda Afyon Kolaylı Dinlenme Tesisi’nde serbest olarak akşam yemeğinizi yiyebilirsiniz.

Güzergah: Antalya-Köprülü Kanyon Milli Parkı- Isparta

10. GÜN (Pazar)

10. günümüz de dönüş yolunda geçecektir. Isparta üzerinden Afyon ve Kütahya’yı geçerek İstanbul’a ulaşacağız.

Turla İlgili Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.

Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.

Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

6 Yorum

  1. Merhaba Neriman Hanım,

   İletişim bilgilerinizi ‘Bilgi Almak İstiyorum’ butonuyla bırakırsanız sizi bilgilendirmek isteriz.

 1. kızım ben oğlum ve kız arkadaşı maviyle iç içe 4 eylül gezisine katılmak istiyoruz,gece nerede konaklanacak ücretin içinde konaklama yemek dahilmi ,bilgilendirirseniz sevinirim , 05419237359…. 0535 0519522

  1. sizlere üçüncüye mesaj gönderiyorum, telefon numaramı bıraktım geri dönüş yapmanız için hala aramadınız,ben arıyorum fakat sekreterle karşılaşıyorum ,ararsanız çok mutlu olacağım turunuza katılmak istiyoruz maviyle iç içe sizlerden ilgi rica ediyorum..

    1. Merhaba Neriman Hanım, iletişim bilgilerinizi ‘Bilgi Almak İstiyorum’ butonuyla bırakırsanız size detaylı bilgi vermek isteriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir