Mavi Yolculuk Turuna Çıkmanın Avantajları

Tatiller, kuşkusuz hepimizin iple çektiği keyifli birer mola… Hele de mavi yolculuk turları… Dinlenmek, yeni yerler keşfetmek ve biraz kendimizi şımartmak, en doğal hakkımız… Birçoğumuz, yoğun iş temposu, stres, ev-iş arası akıp giden monoton bir yaşamın gölgesinde ömür tüketiyoruz. Bu yoğun tempodan dolayı yorgun düşen bedenlerin reçetesi belli; denizlerin masmavi büyüsüne kendini bırakmak…

mavi yolculuk

Mavi Yolculuk Turuna Çıkmanın Avantajları

Yaşamımızın yarıdan fazlasını çalışarak, koşturarak ve yorularak geçiriyoruz. Kuşkusuz, kafa dinlemek, kendimizi doğanın kollarına atmak, gezmek ve eğlenmek sene boyunca hayallerimizi süslüyor. Senelik izinlerimizi ya da fırsat bulduğumuz boş anları neden mavi yolculuk ile taçlandırmayalım ki? Üstelik erken rezervasyon ile uygun fiyata tatilimizi planlayabilme şansımız varken…

mavi yolculuk

Mavi yolculuğa çıkmanın avantajları hayli fazla. Öncelikle mavi yolculuğa çıkmaya karar verdiğinde seçebileceğin çok sayıda rota var. Üstelik nasıl bir tekne ya da gulet ile yolculuk yapabileceğini de kendin belirleyebiliyorsun. Diğer taraftan kumanya tercihini ya da menünü anlaştığın şirkete sunarak avantaj sağlayabiliyorsun. Yine bütçene uygun seçenekler de mevcut.

Mavi yolculuğa turuna çıkmanın avantajlarından biri de 5 yıldızlı otel konforunu deniz üzerinde elde etmen. Bir nevi rehabilitasyon sayılabilecek olan bu keyifli yolculuk, hem zihnini hem de bedenini yenileyerek senin günlük rutinine yeniden dinç bir şekilde dönmeni sağlayacak. Jolly Tur’un mavi yolculuk için çok sayıda seçeneği bulunuyor.

mavi yolculuk

11 Farklı Noktaya Tekne Turları

Çift kişilik oda seçeneklerinde kişi başına yüzde 15 oranında indirim sunan Jolly Tur Marmaris, Bodrum, Datça, Dalyan, Güney ve Kuzey On İki Adalar, Fethiye, Göcek, Karacasöğüt, Papuçburnu, Yalıçiftlik, Tersane Adası, Gökova gibi çok sayıda turistlik yerleri gezip görme fırsatı sağlıyor. 3 gece 4 gün ya da 5 gece ve üzeri tur seçenekleri ile tadına doyulmayacak mavi yolculuk deneyimini Nisan’dan başlayarak Ekim ayı sonuna kadar, istediğin bir zaman dilimi içerisinde yaşayabilirsin. Cumartesi çıkışlı olan mavi yolculuk tekne turlarında bazı duraklarda karaya inerek köy ve ilçe gezileri yapmak, farklı yerleri gezip yöresel ve geleneksel kültürleri de tanıma şansı elinde. Bursa, İstanbul, İzmir, Ankara, Konya, Adana, Niğde, Edirne, Kayseri ve Gaziantep’ten de hareket ederek mavi yolculuk turlarına katılman mümkün.

mavi yolculuk

Fiyatlara Neler Dâhil?

Mavi yolculuk yapmak isteyenlerin kuşkusuz en çok merak ettikleri konuların başında fiyatlar ve bu fiyatlar karşılığında bize nelerin sunulduğu. Öncelikle şu detayı gözden kaçırmamakta fayda var. Mavi yolculuk turlarına 12 yaş altı çocuklar kabul edilmiyor ve çocuklar için özel bir indirim de söz konusu değil. Fiyatlara dahil olan hizmetlerin başında ise tam pansiyon konaklama geliyor. Kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği ve 5 çayı bu konaklamaya dahil.

Jolly Tur mavi yolculuk detayları için https://www.jollytur.com/mavi-yolculuk-turlari adresini ziyaret edebilir, bu benzersiz tatil deneyimini şimdiden planlamaya başlayabilirsin.

Turla İlgili Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.

Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.

Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Hem öğrenci hem gezgin... En büyük tutkusu gezdiği yerlerden küçük hatıralar alıp onlar için küçük hikayeler yazmaktır. Hedefi 30 yaşına kadar 100 şehir görebilmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir