Mavi Yolculuk Turuna Çıkmanın Avantajları

Tatiller, kuşkusuz hepimizin iple çektiği keyifli birer mola… Hele de mavi yolculuk turları… Dinlenmek, yeni yerler keşfetmek ve biraz kendimizi şımartmak, en doğal hakkımız… Birçoğumuz, yoğun iş temposu, stres, ev-iş arası akıp giden monoton bir yaşamın gölgesinde ömür tüketiyoruz. Bu yoğun tempodan dolayı yorgun düşen bedenlerin reçetesi belli; denizlerin masmavi büyüsüne kendini bırakmak…

mavi yolculuk

Mavi Yolculuk Turuna Çıkmanın Avantajları

Yaşamımızın yarıdan fazlasını çalışarak, koşturarak ve yorularak geçiriyoruz. Kuşkusuz, kafa dinlemek, kendimizi doğanın kollarına atmak, gezmek ve eğlenmek sene boyunca hayallerimizi süslüyor. Senelik izinlerimizi ya da fırsat bulduğumuz boş anları neden mavi yolculuk ile taçlandırmayalım ki? Üstelik erken rezervasyon ile uygun fiyata tatilimizi planlayabilme şansımız varken…

mavi yolculuk

Mavi yolculuğa çıkmanın avantajları hayli fazla. Öncelikle mavi yolculuğa çıkmaya karar verdiğinde seçebileceğin çok sayıda rota var. Üstelik nasıl bir tekne ya da gulet ile yolculuk yapabileceğini de kendin belirleyebiliyorsun. Diğer taraftan kumanya tercihini ya da menünü anlaştığın şirkete sunarak avantaj sağlayabiliyorsun. Yine bütçene uygun seçenekler de mevcut.

Mavi yolculuğa turuna çıkmanın avantajlarından biri de 5 yıldızlı otel konforunu deniz üzerinde elde etmen. Bir nevi rehabilitasyon sayılabilecek olan bu keyifli yolculuk, hem zihnini hem de bedenini yenileyerek senin günlük rutinine yeniden dinç bir şekilde dönmeni sağlayacak. Jolly Tur’un mavi yolculuk için çok sayıda seçeneği bulunuyor.

mavi yolculuk

11 Farklı Noktaya Tekne Turları

Çift kişilik oda seçeneklerinde kişi başına yüzde 15 oranında indirim sunan Jolly Tur Marmaris, Bodrum, Datça, Dalyan, Güney ve Kuzey On İki Adalar, Fethiye, Göcek, Karacasöğüt, Papuçburnu, Yalıçiftlik, Tersane Adası, Gökova gibi çok sayıda turistlik yerleri gezip görme fırsatı sağlıyor. 3 gece 4 gün ya da 5 gece ve üzeri tur seçenekleri ile tadına doyulmayacak mavi yolculuk deneyimini Nisan’dan başlayarak Ekim ayı sonuna kadar, istediğin bir zaman dilimi içerisinde yaşayabilirsin. Cumartesi çıkışlı olan mavi yolculuk tekne turlarında bazı duraklarda karaya inerek köy ve ilçe gezileri yapmak, farklı yerleri gezip yöresel ve geleneksel kültürleri de tanıma şansı elinde. Bursa, İstanbul, İzmir, Ankara, Konya, Adana, Niğde, Edirne, Kayseri ve Gaziantep’ten de hareket ederek mavi yolculuk turlarına katılman mümkün.

mavi yolculuk

Fiyatlara Neler Dâhil?

Mavi yolculuk yapmak isteyenlerin kuşkusuz en çok merak ettikleri konuların başında fiyatlar ve bu fiyatlar karşılığında bize nelerin sunulduğu. Öncelikle şu detayı gözden kaçırmamakta fayda var. Mavi yolculuk turlarına 12 yaş altı çocuklar kabul edilmiyor ve çocuklar için özel bir indirim de söz konusu değil. Fiyatlara dahil olan hizmetlerin başında ise tam pansiyon konaklama geliyor. Kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği ve 5 çayı bu konaklamaya dahil.

Jolly Tur mavi yolculuk detayları için https://www.jollytur.com/mavi-yolculuk-turlari adresini ziyaret edebilir, bu benzersiz tatil deneyimini şimdiden planlamaya başlayabilirsin.

Hem öğrenci hem gezgin... En büyük tutkusu gezdiği yerlerden küçük hatıralar alıp onlar için küçük hikayeler yazmaktır. Hedefi 30 yaşına kadar 100 şehir görebilmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir