Lüks Gemi Seyahati için 5 Öneri

Dünyayı Denizden Keşfetmenin En Konforlu Hali 

Dünyanın cennet köşelerini lüks deniz yoluyla keşfetmek ve dahası bunu konforlu bir gemiyle yapmak sanırız, pek çoğumuzun hayalidir. Mavi bir gökyüzü altında ona meydan okuyacak kadar mavi bir deniz üzerinde ilerlerken neredeyse her gün farklı bir şehirde ya da ülkede olmak, başlı başına heyecan verici bir deneyim. Bu keşfi göz alıcı ayrıntılarla planlanmış konforlu bir gemiyle yapmak heyecanın dozunu daha da artıran eşsiz bir deneyim olabilir.

Jolly Tur, dünyanın cennet köşelerine yolculuğu dünyanın en iyileri tanımını hak eden lüks gemilerle düzenliyor. Bu olağanüstü coğrafyalarda olağanüstü bir konforla yolculuğa çıkarken seni nelerin karşılayacağına şöyle bir göz atalım. Ne dersin?

1) MSC Meraviglia ile Akdeniz Turu

Bu devasa lüks geminin rotaları; Messina-İtalya, Valletta-Malta, Barselona-İspanya, Marsilya-Fransa ve Cenova-Napoli-İtalya‘dır. Bu ülkelerin eşsiz güzelliklerine götüren MSC Meraviglia karaya adım atmayı istemeyeceğin kadar konfor ve rahatlık veriyor.

Bu gemide termal merkezler, Uzak Doğu masajları, özel güneşlenme alanları, mermer banyolar ve ergonomik yataklarla vücuduna harika bir dinlenme yaşatabilirsin. Bunlar dışında lounge, sun deck, pool bar gibi özel alanlar, 24 saat boyunca butler hizmeti, yine 24 saat boyunca açık resepsiyon hizmetleri, fitness ve yoga dersleri, çocuklara özel aktiviteler, restoran ve barlardaki olağanüstü menüler  bu gemide verilen lüks hizmetlerden sadece birkaçı.

MSC Meraviglia gemisinin en göz alıcı özelliği yürüyüş alanlarının dijital gökyüzü ile kaplanmış olması. Dahası, geminin, sıvı atık üretmeyecek çevreci bir anlayışla tasarlanması. Ayrıca bu gemide dünyaca ünlü Cirque du Soleil gösterilerini de izleme şansın olacak.

MSC Meraviglia ile Akdeniz turunu incelemek için tıkla!

2) Harmony Of the Seas ile Batı Karayipler

Bu gemi Batı Karayiplerin gizemli coğrafyalarını keşfederken, konfor ve lüksten taviz vermek istemeyenlere hitap eden bir gemi. Batı Karayipler rotası Fort Laurderdale-Flodira, Babadee-Haiti, Falmouth-Jamaika, Cozumel-Meksika olarak belirlenen bu 9 günlük gezi boyunca kendini adeta olağanüstü büyüklükteki beş yıldızlı bir oteldeymiş gibi hissedeceksin.

362 metre uzunluğundaki, 66 metre genişliğindeki, 18 katlı ve 73 metre yüksekliğindeki bu gemi, adeta yüzen bir şehir. Bu gemide 20 restoran, 6 bar,  23 yüzme havuzu ve dahası bu yüzen şehirde buz pistinden mini golf sahasına basketbol sahasından dev bir spa merkezine kadar pek çok ayrıntı bulunuyor.

Gemiyi diğerlerinden farklı kılan özellik ise Biyonik Bar‘a sahip olması. Bu barda servis yapanlar birer robot. Gemi, 30 metre uzunluğundaki dünyanın en büyük iki su kaydırağına ev sahipliği yapıyor. Bu arada lüksün sadece yetişkinler için tasarlandığını düşünüyorsan yanılıyorsun. Zira, bu gemide çocukların doyasıya eğlenip sosyalleşebilecekleri su parkları da düşünülmüş.

Harmony Of the Seas’in lüks odaları, Michelin yıldızlı restoranlarla rekabet edecek kadar iddialı restoranları, beş yıldızlı otellere meydan okuyacak kadar özelleştirilmiş spa ve havuzlarıyla lüksün doruklarda olduğu bir tatil geçirebilirsin.

Harmony Of the Seas ile Batı Karayipler turunu incelemek için tıkla!

3) MSC Seaside ile Transatlantik Turu

Sıcacık kumlara ve masmavi denizlere yelken açmak istersen MSC Cruise gemilerinin en yenisi MSC Seaside ile Transatlantik turuna çıkmalısın.

MSC Seaside gemisi tasarımıyla ve mimarisiyle cruise gemileri içinde bir devrimdir. Bu gemi ilk kez 2017’de Miami’de denize inecek ve Karayipler turuna başlayacak. Rıhtım mantığıyla dizayn edilmiş geminin açık alanında alışveriş alanları, yemek ve güneşlenme alanları asansör ile birbirlerine bağlanmıştır.

MSC Seaside’ı diğer cruise gemilerinden ayıran özellik  etkileyici Aqua Park’ı ile denizlerdeki ilk slide boarding teknolojisini, interaktif oyunlar ve nefes kesici su parkı teknolojileri ile bileştirerek her yaşa uygun eğlenceler sunmasıdır.

Geminin en güzel özelliği de günde 20 saat açık olan ve 13 farklı gastronomik köşeye sahip gurme büfeleri olacak. Nereye gidersek gidelim en önemlisi muhakkak yemektir.

MSC Seaside ile Transatlantik turunu incelemek için tıkla!

4) MSC Opera ile Küba ve Karayipler Turu

Egzotik güzelliklere devrimci bir ruhun kol gezdiği bir coğrafyayı eklemek isteyenlerdensen, alanının yine en iyilerinden biri olarak kabul edilen MSC Opera ile Küba ve Karayipler Turu tam da sana göre.

5 yıldızlı otel konforuyla donatılmış bu gemi, belki de bu tanımdan daha da fazlası. Rotası Havana, Montego Bay, Georgetown, Cozumel, Havana, Belize City-Isla de Roatan, Costa Maya, Isla de la Juventud, Havana olarak belirlenmiş bu gemide söz konusu olan olağanüstü bir konfor.

Müzik ve dans dolu alanları, spa ve fitness salonları, yüzme havuzları, çocuklar için harika oyun alanları, discolar, barlar, özel executive kulüp, gastronomi şehri olarak ifade edilebilecek zenginlikteki restoranları, alışveriş merkezleriyle adeta bir şehrin üstünde seyahat edeceksin.

MSC Opera ile Küba ve Karayipler turunu incelemek için tıkla!

5) Celebrity Solstice ile Alaska Turu

Beyaz coğrafyaların tutkunlarındansan ve bu zorlu coğrafyalarda güvenli, ama bir o kadar konforlu bir gemiyle yolculuk yapmak istiyorsan Celebrity Solstice ile Alaska Turu tam da sana göre. 10 günlük bu seyahatte rotalar, Alaska’nın en önemli simgeleriyle donatılmış coğrafyalarından oluşturulmuş. Bu rotalardan birkaçı Ketchikan, Tracy Arm Fiord, Juneau, Skagway, Alaska Inside Passage‘dır.

Celebrity Solstice gemisi teknolojide sınırların ne denli zorlandığını ortaya koyacak kadar iddialı. Bunun yanında özel ödüllü yemekleriyle özel restoranları, barları, olağanüstü bir spa deneyimi, fantastik canlı gösteriler, özel olarak tasarlanmış disko, tiyatro ve bar alanları, cam üfleme dahil pek çok şovlar bu geminin sihirli dünyasını hissettirecek olanaklardan sadece birkaçı.

Celebrity Solstice ile Alaska turunu incelemek için tıkla!

Gemi Turuyla İlgili Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir