Kuzey Ege’de Tatil Yapmanın Güzellikleri

Koruma altına alınmış doğal ve tarihi güzelliklere tanık olmak, farklı aktiviteler ve lezzetler denemek, aynı zamanda tüm bunları uygun fiyatlarla gerçekleştirmek istiyorsan Kuzey Ege, senin için en uygun seçeneklerden birini oluşturuyor. Kuzey Ege’de unutulmaz bir tatil geçirmek için neler yapılması gerektiğini içeriğin devamına göz atarak öğrenebilirsin.

Nefes Kesen Bir Doğa ve Görkemli Bir Geçmiş Kuzey Ege’de Seni Bekliyor

Eteklerini Kuzey Ege sahillerinin süslediği Kaz Dağları, ülkemizde doğayı ve denizi kusursuz şekilde bir araya getiren nadir yerler arasında bulunuyor. Efsanelere konu olan eski ismiyle İda, günümüzdeki adıyla Kaz Dağları, bol oksijenli havası ve ödüllü plajlarının yanı sıra doğal sit alanı ilan edilmiş benzersiz bitki örtüsü ve şifalı olduğu düşünülen termal su kaynakları nedeniyle de yoğun olarak ziyaret ediliyor.

Kuzey Ege sahillerinde yaz dönemi boyunca 30’u aşkın mavi bayrak ödüllü plajın tadını çıkarabilir; deniz, kum, güneş keyfi için en sık tercih edilen yerler olan Ayvalık, Bozcaada, Edremit ve Gökçeada‘yı keşfedebilirsin. Tüm bunların yanı sıra Troya, Assos, Adramytteion gibi antik döneme ait olan tarihi alanları ziyaret edebilir; böylece filmlere, şiirlere ve şarkılara konu olan ihtişamlı bir geçmişe yakından tanıklık etme ayrıcalığına sahip olabilirsin.

Ziyaretçilerine her açıdan dopdolu bir tatil fırsatı sunan Kuzey Ege’yi, yaz tatilleri için tercih edebileceğin gibi doğa, kültür ve sağlık turizmi amacıyla da değerlendirebilirsin. Her beklentiye uygun turistik alternatifler barındıran bölgede safari, trekking, wind surf, yüzme, tırmanış gibi outdoor spor aktivitelerini rahatlıkla gerçekleştirebiliyor olman da cabası. Sağlığına özen gösteriyorsan Güre‘deki kaplıcalarda rahatlayabilir, Ege mutfağının nefis örneklerini tadabilir ya da zeytinyağı, şarap, reçel gibi bölgenin ünlü lezzetlerinden satın alabilirsin.

Kuzey Ege’de Uygun Fiyatlarla Unutulmaz Bir Tatil Geçirmek Mümkün

Turistik açıdan çok yönlü olmasına rağmen fiyat açısından özellikle Türkiye’nin güneyi ile karşılaştırıldığında makul seçenekler barındıran Kuzey Ege’de astronomik rakamlara ulaşmadan rahatlıkla tatil yapılabiliyor. Kuzeydeki konumundan dolayı sıcakların güneye göre daha kısa sürdüğü bölgede mayıs ve ekim ayları arasında denize girilebiliyor. Her açıdan en düşük fiyatlar ise yaz sezonu başlangıcı olan Mayıs ayı ile yaz sezonu bitişi olan Eylül ayında görülüyor.

Denize girmek gibi bir beklentin yoksa Kuzey Ege’yi diğer aylarda da ziyaret edebilirsin. Özellikle Bozcaada, Gökçeada feribot seferleri ve Ayvalık tekne turlarından dolayı bölgede deniz ulaşımı oldukça önemli bir yer tutuyor. Olumsuz hava koşullarından üst düzeyde etkilenen deniz ulaşımıyla ilgili problem yaşamamak için hava durumunu önceden kontrol etmek büyük ölçüde avantaj sağlıyor. Sen de en kısa sürede Kuzey Ege’yi keşfe çıkabilir, böylece farklı ve özgün bir tatil deneyimi yaşayabilirsin.

Jolly Tur ile Kuzey Ege turlarına katılmak istersen tıkla!

Turla İlgili Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.

Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.

Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Hem öğrenci hem gezgin... En büyük tutkusu gezdiği yerlerden küçük hatıralar alıp onlar için küçük hikayeler yazmaktır. Hedefi 30 yaşına kadar 100 şehir görebilmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir