Kuzey Ege ve Büyülü Dünyası

Kuzey Ege ve el değmemiş yemyeşil doğası, masmavi berrak deniziyle büyülenecek tarihi dokusu ve atmosferiyle kendinizden geçmeye hazır mısınız? O halde Kuzey Ege’nin küçücük ve sevimli balıkçı köyü Foça’da güveni yaşamaya, Çeşme’de eğlenceyi ve canlılığı doruklarda hissetmeye, Alaçatı’nın hoş ve nostaljik evleri arasında aşkı tatmaya, Ayvalık ve Kaz Dağları’nda el değmemiş doğayı ta iliklerinize dek hissetmeye hazır olun.

Ege Denizi’nin şirin mi şirin balıkçı kasabası Foça sokaklarında gezmek, Eski Foça’da bulunan en önemli arkeolojik ve kültürel kalıntıları görüp o atmosferi yaşamak paha biçilemez. Ayrıca Ege’nin muhteşem deniziyle bütünleşip doğayla içi içe olacaksınız.

Kuzey Ege Gün Batımı

Kültür turlarının en özellerinden biri olan gezimiz şaraplarıyla ve samimi havasıyla sizi mest edecek Bozcaada ile devam edecektir. Doğası yanında kültürel zenginliğiyle de ön planda olan Bozcaada’da Eski Rum mahallesiyle Eski Türk mahallesini dilediğinizce gezebilirsiniz. Sonrasında ise meşhur Ayazma Plajında harika bir deniz keyfi sizleri bekliyor olacak.

Kuzey Ege’nin doğasıyla muhteşem kekik kokularıyla ünlü beldesi Assos’un tarihi ve kültürel yapısıyla hem benliğinizi hem de kültürünüzü zenginleştireceksiniz. Assos’ta Akropol, Athena Tapınağı ve beldenin her bir yanında göreceğiniz sarnıçlar ve çeşmeleri mutlaka ziyaret etmeli ve incelemelisiniz.

Kuzey Ege, doğayı ve kültürü seven yeni evli çiftler için de harika bir öneri olabilir. Yemyeşil ve mis gibi bir doğanın içinde eşinizle yepyeni hayatınıza güzel bir başlangıç yapabilirsiniz.

Kuzey Ege’nin incisi, sakız aromalı dondurması ve reçeliyle ünlü Cunda Adası’nın nostaljik sokaklarını arşınlayıp tarihi yapılarını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca sahildeki balık restoranlarını da mutlaka denemelisiniz.

Kuzey Ege

Kuzey Ege turları dünyanın en yüksek derecede oksijene sahip yeri, Kaz Dağları’na yapacağımız safariyle devam edecek. Enerji ve sağlık dolu bu safariye bayılacaksınız.

Ege’nin en güzel tatil mekânları Çeşme ve Alaçatı ile devam edecek gezimizde, Çeşme’nin enerjik ve kıpır kıpır atmosferinde denizin ve gecenin keyfini çıkarırken Alaçatı’da romantik zamanlar yaşayacaksınız.

Kuzey Ege turlarıyla doğayı, yeşili, denizi ve kültürü doyasıya yaşayacak samimiyeti ve doğallığı en derinlerde hissedeceksiniz. Bu özel duyguları hissetmek istiyorsanız bir an evvel planlarınızı yapıp Kuzey Ege’yi keşfe çıkın. Huzurlu bir tatil olsun…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir