Kuzey Ege ve Büyülü Dünyası

Kuzey Ege ve el değmemiş yemyeşil doğası, masmavi berrak deniziyle büyülenecek tarihi dokusu ve atmosferiyle kendinizden geçmeye hazır mısınız? O halde Kuzey Ege’nin küçücük ve sevimli balıkçı köyü Foça’da güveni yaşamaya, Çeşme’de eğlenceyi ve canlılığı doruklarda hissetmeye, Alaçatı’nın hoş ve nostaljik evleri arasında aşkı tatmaya, Ayvalık ve Kaz Dağları’nda el değmemiş doğayı ta iliklerinize dek hissetmeye hazır olun.

Ege Denizi’nin şirin mi şirin balıkçı kasabası Foça sokaklarında gezmek, Eski Foça’da bulunan en önemli arkeolojik ve kültürel kalıntıları görüp o atmosferi yaşamak paha biçilemez. Ayrıca Ege’nin muhteşem deniziyle bütünleşip doğayla içi içe olacaksınız.

Kuzey Ege Gün Batımı

Kültür turlarının en özellerinden biri olan gezimiz şaraplarıyla ve samimi havasıyla sizi mest edecek Bozcaada ile devam edecektir. Doğası yanında kültürel zenginliğiyle de ön planda olan Bozcaada’da Eski Rum mahallesiyle Eski Türk mahallesini dilediğinizce gezebilirsiniz. Sonrasında ise meşhur Ayazma Plajında harika bir deniz keyfi sizleri bekliyor olacak.

Kuzey Ege’nin doğasıyla muhteşem kekik kokularıyla ünlü beldesi Assos’un tarihi ve kültürel yapısıyla hem benliğinizi hem de kültürünüzü zenginleştireceksiniz. Assos’ta Akropol, Athena Tapınağı ve beldenin her bir yanında göreceğiniz sarnıçlar ve çeşmeleri mutlaka ziyaret etmeli ve incelemelisiniz.

Kuzey Ege, doğayı ve kültürü seven yeni evli çiftler için de harika bir öneri olabilir. Yemyeşil ve mis gibi bir doğanın içinde eşinizle yepyeni hayatınıza güzel bir başlangıç yapabilirsiniz.

Kuzey Ege’nin incisi, sakız aromalı dondurması ve reçeliyle ünlü Cunda Adası’nın nostaljik sokaklarını arşınlayıp tarihi yapılarını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca sahildeki balık restoranlarını da mutlaka denemelisiniz.

Kuzey Ege

Kuzey Ege turları dünyanın en yüksek derecede oksijene sahip yeri, Kaz Dağları’na yapacağımız safariyle devam edecek. Enerji ve sağlık dolu bu safariye bayılacaksınız.

Ege’nin en güzel tatil mekânları Çeşme ve Alaçatı ile devam edecek gezimizde, Çeşme’nin enerjik ve kıpır kıpır atmosferinde denizin ve gecenin keyfini çıkarırken Alaçatı’da romantik zamanlar yaşayacaksınız.

Kuzey Ege turlarıyla doğayı, yeşili, denizi ve kültürü doyasıya yaşayacak samimiyeti ve doğallığı en derinlerde hissedeceksiniz. Bu özel duyguları hissetmek istiyorsanız bir an evvel planlarınızı yapıp Kuzey Ege’yi keşfe çıkın. Huzurlu bir tatil olsun…

Turla İlgili Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.

Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.

Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir