Kurban Bayramını Yurt Dışında Geçirmeye Ne Dersin?

BAYRAMDA ROMANTİK BİR İTALYA GEZİSİ

Jolly Tur ile yurtdışında romantik bir bayram geçirmek isteyenler için Akdeniz’in en romantik ülkesi İtalya’ya, “Baştanbaşa İtalya” isimli tur düzenliyor. Roma’da 3 gece, Floransa’da 2 gece ve Venedik’te 2 gece olmak üzere toplam 7 gece olarak planlanan turun başlangıç fiyatı, 699 Euro olarak belirlenmiş durumda. Elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Zira, 10-17 Eylül tarihleri arasında düzenlenen Baştanbaşa İtalya Turu, henüz şimdiden en büyük ilgiyi gören turlar arasında yer alıyor.

Şarkılara konu olmuş muhteşem güzellikteki İtalya Rivierasında yer alan Portofino, dünyanın moda başkenti Milano, yüzlerce yıl öncesinden kalan ve dünya miraslarının başında yer alan Pompei Antik Kenti bu tur sırasında görülebilecek ayrıcalıklı yerlerden birkaç tanesi. Lüks malikânelerin yer aldığı Como Gölü, eğik duruşu ile adeta İtalya’nın simgesi haline gelmiş Pisa Kulesi ayrıca sayılabilecek birkaç diğer örnek.

Dolu dolu geçecek ve bir hafta boyunca sayısız eser ve tarihi yapı görme fırsatı elde edilecek bu turda Roma’da gezilecek yerler arasında Vatikan ve San Pietro Katedrali, Collosseum, Aşk Çeşmesi ve İspanyol Merdivenleri; Floransa’da Ponte Vecchio Köprüsü, Uffizi Sanat Galerisi, Santa Maria del Fiore Katedrali, Sinyorler Meydanı; Venedik’te ise San Marco Meydanı ve Kilisesi, Rialto Köprüsü, Dükler Sarayı, Çan ve Saat Kulesi ve Büyük Kanal bulunuyor. Dileyen misafirler ise Venedik’te gondollar ile gezerek unutulmaz bir tatil geçirme fırsatı bulacaklar.

DOĞA, TARİH VE SANAT İÇİN BARSELONA’YA AÇIK DAVET

Bayramda görkemli bir tarih, üstün bir sanat anlayışı, eğlence ve renkli bir gastronomi ile tanışmak istiyorsanız yurtdışında tercih edeceğiniz şehir Barselona olabilir. Jolly Tur’un 13-16 Eylül tarihleri arasında düzenlediği “Barselona Turu”nda döneme özel başlangıç fiyatı 599 Euro olarak belirlendi.

Gaudi başta olmak üzere Picasso, Miro ve Dali gibi sanatçıların eserleriyle süslenmiş sokaklarında gözünüzü alamayacağınız bir gezi gerçekleştirirken, özellikle peri masallarından fırlamış evleriyle Park Guell, şaşırtıcı ve meydan okuyuculuğuyla Casa Mila ve tamamlanamamasına rağmen olağanüstü çarpıcılığıyla La Sagrada Familia; mutlaka görmeniz gereken eserlerden sadece birkaçı.

Bu arada Montjuic Kalesi’nden şehrin görkemli manzarasını kuşbakışı izlemeye, sokak çalgıcıları, ressamlar, canlı heykelleri ve alışveriş olanaklarıyla La Rambla Caddesi’nde gezinmeye, şehrin en ünlü pazarı La Boqueria’da yerel kültürle tanışmaya, dünyaca ünlü gece hayatını deneyimlemeye, Flamenko gecelerinin tadını çıkarmaya zaman ayırmayı ihmal etmeyin.

AVRUPA’NIN ELEGANT ŞEHİRLERİNDE DOYUMSUZ BİR TATİL

Jolly Tur, bayram tatilini yurtdışında geçirmeyi planlayanlar için Avrupa’nın elegant şehirlerinde doyumsuz bir gezi fırsatı sunan “Elegant Avrupa Turu”nu öneriyor. 7 gece-8 günlük bu gezi, 11 Eylül-18 Eylül tarihleri arasında düzenleniyor. Gezinin başlangıç fiyatı yine bu döneme özel olarak 749 Euro olarak belirlendi.

Bu gezide olağanüstü doğal güzelliklerinin yanı sıra çarpıcı bir tarihin derinlikleriyle Zürih; sizi karşılayacak şehirlerden biri olacak. Şehirdeki keşif yolculuğunuzda sizi adalarla bezenmiş Konstanz Gölü, her biri farklı bir öykü anlatan Alp Köyleri, Fransız ve Alman ortak kültürünün ürünü Ren Şarap Yolu ve bu yol üzerindeki Notre Dame Katedrali, Küçük Venedik, Küçük Fransa’nın da bulunduğu zengin bir tarihi yolculuk, Ren Nehri ve kanallarındaki eşsiz güzellikler ve lezzetler karşılayacak.

Dünya jet sosyetesinin ikametgahlarından biri olan Como’da doyumsuz maviliklerin yeşilin tonlarıyla süslendiği Lugano ve Lugano Gölü, Ren Vadisi ve Alp Dağları’nın en güzel buluşmalarından biri olan Lihtenştayn Ve Como Gölü’nde eşsiz bir deneyim sizi bekliyor.

Avrupa’nın bir diğer elegant ismi Cenova’da ise Duomo Katedrali, La Scala Meydanı, Lorenzo Katedrali, Dükler Sarayı gibi şehirle özdeşleşmiş eserlerin yanı sıra şarkılara ilham olmuş güzelliğiyle Portofino’nun güzellikleri karşılayacak. Gezi Monaco, Monte Carlo, Cote d’Azur’un en güzel koy ve burunları üzerinden Nice’a varış ve ünlü sahil şeridi Promenade des Anglais, dünya jet sosyetesinin gözde beldesi Cannes ve lavanta tarlaları, şık butikleri ve şirin sokaklarıyla Aix en Provence ile devam edecek. Bu arada üzüm bağları ve güzel şaraplarıyla ünlü Avignon’a ve onun tarihine bir yolculuk yapmayı ihmal etmeyin. Gezinin son durağında ise sizi yine köklü bir tarihin mirasları kadar olağanüstü doğal güzellikleriyle Lyon karşılayacak.

Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.

Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir