Kurban Bayramı İçin Müthiş Tatil Önerileri

Kurban Bayramını yeni yerler görmek ve unutulmaz bir tatil haline getirmek isteyenler için müthiş tatil önerileri hazırladık. Yeşille iç içe bir doğa tatili mi yoksa masmavi denizin huzur veren sesini mi istersiniz? Yoksa hayaliniz buram buram kültür kokan bir gezi mi? Bu listede herkes kendine uygun bir tatil önerisi bulabilir. Bence vakit kaybetmeden tatil önerilerimize bir göz atın!

1) Kapadokya Turlarıyla Kendinizi Bambaşka Diyarlarda Hissedebilirsiniz.

Kapadokya Turları

Kendinizi bir masal kentinde hissetmek ve leziz şaraplarından tatmak isterseniz Kapadokya’da harika zamanlar geçireceksiniz. Peribacalarının o harikulade görüntüsü eşliğinde güneşin batışını seyretmek sizce de hoş olmaz mı?

2) Eskişehir Odunpazarı Turlarıyla Şehr-i Aşkı Yaşayabilirsiniz.

Eskişehir Odunpazarı Turları

Kurban Bayramında şirin, samimi aynı zamanda modern bir şehir görmek isterseniz bayramda Eskişehir Odunpazarı turlarıyla harika bir kültür turu yaşayabilirsiniz. Porsuk çayı kenarındaki küçük kafelerde kahvenizi yudumlarken restore edilmiş ahşap Odunpazarı konaklarında nostaljiyi doyasıya hissedeceksiniz.

3) Ege Akdeniz Turlarıyla Sahillerin Tadını Çıkarabilirsiniz.

Ege Akdeniz Turları

Kurban Bayramı için en güzel önerilerden biri de mavinin, denizin ve sahillerin keyfini çıkarmak isteyenlerin tercihi muhakkak Ege Akdeniz turları olmalı. Hele bir de hala tatile çıkamadıysanız bu bayram tatilini fırsat bilip bunun acısını ancak Ege Akdeniz turlarıyla çıkarabilirsiniz. Tur detayını öğrenmek için hemen şuraya tıklayın!

4) Safranbolu Turlarıyla Tarihi ve Nostaljiyi Tadabilirsiniz.

Safranbolu Turları

Hem yeşili hem de Türk kültürünün el değmemiş halini görmek ve tanımak isterseniz Safranbolu’da bunları fazlasıyla bulacaksınız. Tarihî ahşap konakların içinde bir an durup bu evlerde ne hayatlar ne insanlar yaşamıştır acaba diye hayallere dalabilirsiniz. Buram buram tarih ve nostalji kokan bir gezi isterseniz Safranbolu turlarına bayılacaksınız.

5) Pamfilya Turlarıyla Deniz ve Arkeolojiyle İç İçe Bir Tatil Geçirebilirsiniz.

Antalya

Günümüze dek pek çok uygarlığa ev sahipliği yapmış bu bölgede hem arkeoloji gezisi yapacak hem de denizin, sahillerin tadını hem de Kurban Bayramının çıkarabileceksiniz. Yanii deniz tatili yanında dolu dolu bir kültür turu da sizleri bekliyor olacak.

6) Karadeniz Turlarıyla Yeşile Doyabilirsiniz.

Karadeniz / Sümela Manastırı

Yeşile hasret ve aşıksanız Karadeniz turları Kurban Bayramında size bire bir gelecek. Yeşile doyarken bir yandan da Karadeniz’in tarihiyle bütünleşip Karadeniz lezzetleriyle bayram edeceksiniz. Karadeniz turlarını daha ayrıntılı incelemek için tıklayınız.

7) Rodos Likya Turlarıyla Yeşil ve Mavinin Kucaklaşmasına Şahit Olabilirsiniz.

Rodos

Rodos Likya turlarıyla Kurban Bayramında denizi, yeşili, doğayı doyasıya yaşarken bir yandan da tarihi Rodos sokaklarını arşınlayıp hoşça vakit geçirebilirsiniz. Ölüdeniz, Fethiye gibi dünyanın en güzel sahillerinde denize girmek büyük bir ayrıcalık olacak.

8) Kuşadası, Çeşme ve Pamukkale Turlarıyla Doğal Güzellikleri Keşfe Çıkabilirsiniz.

Pamukkale

Ülkemizin doğal güzelliklerini keşfetmeyi seviyorsanız Kuşadası, Çeşme ve Pamukkale turlarında birazcık ağzınız açık kalabilir. Pamukkale’nin gözlerinizi kamaştıracak travertenleri, Kuşadası’nın ve Çeşme’nin durdurak bilmeyen eğlence hayatı sizi sizde alabilir.

9) Beypazarı Abant Yedigöller Turlarıyla Doğanın Tadına Varabilirsiniz.

Abant

Doğa ile terapi yapmak ve huzur bulmak isteyenlerin en doğru adresi Beypazarı Abant Yedigöller Turlarıdır. Şehir yaşamından bunaldıysanız Milli Parkların enfes havasıyla sağlık bulacak, Abant Gölü kenarında belki ruhunuzu dinleyip tatilinizi huzur dolu geçirebileceksiniz.

10) Yeşil Karadeniz-Batum Turlarıyla Hem Doğayı Hem de Tarihi Tadabilirsiniz.

Batum

Yeşil Karadeniz Batum turlarıyla yaylaların ve muhteşem Karadeniz yemeklerini tadarken Batum’un tarihi ve yeşil sokaklarında doyasıya gezip gece hayatının tadını çıkarabilirsiniz.

 

Turla İlgili Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.

Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.

Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir