Kültür Turlarını Neden Jolly ile Gezmeliyim?

Türkiye’nin Tarihi, Kültürel ve Doğal Güzelliklerini Jolly Tur Kültür Turları ile Yaşayın! 

Sizin de tatil anlayışınız yeni yerler keşfetmek ve ufkunuzu genişletmekse doğru yerdesiniz.  Jolly Tur Kültür Turları ile ülkenin dört bir yanını ince ince keşfedip deneyimli rehberlerin engin bilgi birikimiyle keşiflerinizi daha da zenginleştirebilirsiniz.

Jolly Tur’un deneyimli ve yeniliğe açık Kültür Turları ekibi hem mevsim mevsim hem de her mevsim gidilecek keyifli kültür turu rotaları üzerinde dur durak bilmeksizin çalışıyor.

Sizin Adınıza Her Şeyi Planlıyoruz.

Jolly Kültür ekibi sizin adınıza turla ilgili her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünür ve organize eder. Ulaşımdan konaklamaya, konaklamadan transfere, transferden nerede yemek yeyip nereden hediyelik eşya almanız gerektiğine kadar her şeyi sizin yerinize düşünüp planlıyoruz.

blank

Türkiye’nin Dört Bir Yanını Gezdiriyoruz. 

Jolly Kültür turları efsane ekibi, sizi Türkiye’nin dört bir yanına, toplam binden fazla şehre, kasabaya ve köye götürür. Her bir şehrin, her bir kasabanın, her bir köyün tarihini, kültürünü ve yöresel lezzetlerini keyifle size aktarır.

blank

En Kaliteli Otellerde Konaklama 

Rezervasyon yaptırdığınız esnada size hangi otelde konaklama yapacağınız muhakkak belirtilir ve garanti edilir. Genellikle bölgenin en güzel otellerinden birinde konaklama yapılır.

blank

En İyi Rehberler

Bir kültür turunu keyifli hale getiren turu tamamıyla organize eden tur rehberidir. Rehberiniz size bölgeyle alakalı tarihi ve kültürel bilgileri verip yöresel lezzetleri tanıtır. Jolly Tur Rehberlerinin her biri gerek bilgi birikimi gerek de kalitesiyle pek çok tur şirketinden ayrılır.

blank

Ulaşım Tercihi 

Kültür turlarına dilerseniz otobüsle dilerseniz de uçakla katılabilirsiniz. Tura ve size en uygun ulaşım saatlerini seçeceğimizden hiç kuşkunuz olmasın.

Jolly Kültür turları ekibi büyük ve kurumsal bir ekip olmanın avantajıyla ulaşımı, kişisel alımlardan çok daha uygun bir fiyata karşılamaktadır.

blank

Kültür Turunun Vazgeçilmezi Yöresel Lezzetler

Kültürün en özel ve vazgeçilmez parçası muhakkak ki yöresel lezzetlerimizdir. Jolly’nin sizin için özel hazırladığı Yöresel Gurme Lezzetler turlarımızda ve diğer tüm turlarımızda yörenin en özel lezzetlerini yerinde ve ekonomik şekilde tatma imkanı bulacaksınız.

blank

Durmak Yok Çalışmaya Devam

Kültür turları ekibi yaz-kış bir an bile durmadan çalışmalarına devam ediyor. Sizin için sizden gelen talepleri de göz önünde bulundurarak yeni tur rotaları belirleyip, o rotalar üzerinde sürekli keşif yapmaktadır.

blank

Satış Sonrası Destek Bizim İçin Çok Önemli!

Size olan sorumluluğumuzu bir adım yukarıya taşımak adına tur sonrası görüş ve önerilerinize çok önem veriyoruz. Her türlü mağduriyetinizi gidermeye çalışıp her daim mutluluğunuzu ön planda tutuyoruz.

Jolly ile kültür turlarına daha önce hiç katılmadıysanız çok büyük şeyler kaçırıyorsunuz diyoruz ve sizi Jolly Kültür Turlarına davet ediyoruz.

2 Yorum

  1. Jolly’nin İtalya turunda rehberimiz Mustafa bey eşliğinde mükemmel bir hafta geçirdik. Mustafa beyin vermiş olduğu bilgiler ve İtalya’nın eşsiz tarihiyle bütünleşince, insanın hafızasında unutulmayacak anılar yarattılar. Öncelikle Jolly tur ekibine ve tabiki ‘Neyse’ Mustafa Rehberimize sonsuz teşekkürler…:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir