Kültür Turlarını Neden Jolly ile Gezmeliyim?

Türkiye’nin Tarihi, Kültürel ve Doğal Güzelliklerini Jolly Tur Kültür Turları ile Yaşayın! 

Sizin de tatil anlayışınız yeni yerler keşfetmek ve ufkunuzu genişletmekse doğru yerdesiniz.  Jolly Tur Kültür Turları ile ülkenin dört bir yanını ince ince keşfedip deneyimli rehberlerin engin bilgi birikimiyle keşiflerinizi daha da zenginleştirebilirsiniz.

Jolly Tur’un deneyimli ve yeniliğe açık Kültür Turları ekibi hem mevsim mevsim hem de her mevsim gidilecek keyifli kültür turu rotaları üzerinde dur durak bilmeksizin çalışıyor.

Sizin Adınıza Her Şeyi Planlıyoruz.

Jolly Kültür ekibi sizin adınıza turla ilgili her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünür ve organize eder. Ulaşımdan konaklamaya, konaklamadan transfere, transferden nerede yemek yeyip nereden hediyelik eşya almanız gerektiğine kadar her şeyi sizin yerinize düşünüp planlıyoruz.

Türkiye’nin Dört Bir Yanını Gezdiriyoruz. 

Jolly Kültür turları efsane ekibi, sizi Türkiye’nin dört bir yanına, toplam binden fazla şehre, kasabaya ve köye götürür. Her bir şehrin, her bir kasabanın, her bir köyün tarihini, kültürünü ve yöresel lezzetlerini keyifle size aktarır.

En Kaliteli Otellerde Konaklama 

Rezervasyon yaptırdığınız esnada size hangi otelde konaklama yapacağınız muhakkak belirtilir ve garanti edilir. Genellikle bölgenin en güzel otellerinden birinde konaklama yapılır.

En İyi Rehberler

Bir kültür turunu keyifli hale getiren turu tamamıyla organize eden tur rehberidir. Rehberiniz size bölgeyle alakalı tarihi ve kültürel bilgileri verip yöresel lezzetleri tanıtır. Jolly Tur Rehberlerinin her biri gerek bilgi birikimi gerek de kalitesiyle pek çok tur şirketinden ayrılır.

Ulaşım Tercihi 

Kültür turlarına dilerseniz otobüsle dilerseniz de uçakla katılabilirsiniz. Tura ve size en uygun ulaşım saatlerini seçeceğimizden hiç kuşkunuz olmasın.

Jolly Kültür turları ekibi büyük ve kurumsal bir ekip olmanın avantajıyla ulaşımı, kişisel alımlardan çok daha uygun bir fiyata karşılamaktadır.

Kültür Turunun Vazgeçilmezi Yöresel Lezzetler

Kültürün en özel ve vazgeçilmez parçası muhakkak ki yöresel lezzetlerimizdir. Jolly’nin sizin için özel hazırladığı Yöresel Gurme Lezzetler turlarımızda ve diğer tüm turlarımızda yörenin en özel lezzetlerini yerinde ve ekonomik şekilde tatma imkanı bulacaksınız.

Durmak Yok Çalışmaya Devam

Kültür turları ekibi yaz-kış bir an bile durmadan çalışmalarına devam ediyor. Sizin için sizden gelen talepleri de göz önünde bulundurarak yeni tur rotaları belirleyip, o rotalar üzerinde sürekli keşif yapmaktadır.

Satış Sonrası Destek Bizim İçin Çok Önemli!

Size olan sorumluluğumuzu bir adım yukarıya taşımak adına tur sonrası görüş ve önerilerinize çok önem veriyoruz. Her türlü mağduriyetinizi gidermeye çalışıp her daim mutluluğunuzu ön planda tutuyoruz.

Jolly ile kültür turlarına daha önce hiç katılmadıysanız çok büyük şeyler kaçırıyorsunuz diyoruz ve sizi Jolly Kültür Turlarına davet ediyoruz.

Turla İlgili Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.

Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.

Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

2 Yorum

  1. Jolly’nin İtalya turunda rehberimiz Mustafa bey eşliğinde mükemmel bir hafta geçirdik. Mustafa beyin vermiş olduğu bilgiler ve İtalya’nın eşsiz tarihiyle bütünleşince, insanın hafızasında unutulmayacak anılar yarattılar. Öncelikle Jolly tur ekibine ve tabiki ‘Neyse’ Mustafa Rehberimize sonsuz teşekkürler…:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir