Kız Kıza Tatil için Otel Önerileri

Bu seneki tatilini eşinle değil yakın kız arkadaşlarınla geçirmek istiyorsun ya da sadece bütün kızlar toplandınız ve güzel bir tatil yapmaya karar verdiniz. Sebep her ne olursa olsun, hepsi de senin dilinden konuşan kızlardan oluşan kız kıza tatilin tadı bir başka olur. Hele bir de doğa harikası ülkemizin göz kamaştırıcı sahillerinde şöyle güzide bir konaklama yeri buldunuz mu, değmesinler keyfinize.

İşte size kız kıza tatil için değerlendirebileceğiniz birbirinden güzel 5 farklı otel önerisi:

1) Fethiye’de Saklı Bir Cennet; Club Hotel Letoonia

Eğer iflah olmaz bir tatil ve doğa severseniz, kız kıza yapacağınız unutulmaz bir tatil için bundan daha iyi bir konaklama yeri olamaz. Bir yarımada üzerine kurulmuş şirin bungalow evleri ve sıcak atmosferiyle Club Hotel Letoonia aradığın adres.

Yeşilin içinde kaybolan bungalow evler, ormanın içine girmiş bir deniz… Yeşilin gerçek anlamda maviyle buluştuğu, hatta buluşmakla kalmayıp iç içe girdiği bir nokta. Club Hotel Letoonia’ya ait upuzun sahil şeridinde kızlarla uzun akşam yürüyüşlerine çıkarak eşsiz manzaranın ve doğanın tadına sonuna kadar varabilirsiniz. Kendinizi Fethiye’nin insanı yatıştırıp dinginleştiren berrak sularına bıraktığınızda karşınızda beliren çam ağaçları size doğanın bakir kollarındaymışsınız hissi veriyor. Biraz kafanızı dağıtmak, arınıp yenilenmek için bulunmaz bir yer.

2) La Blanche Island’da Dillere Destan Bir Bodrum Tatili

En yakın kız arkadaşlarınızla plan yapmışsınız ve hafızalara kazınacak bir tatil peşindesiniz. Yoğun ve koşturmacalı hayatın keşmekeşinden kendinizi biraz sıyırmak istiyorsunuz. Aynı zamanda eğlenmek ve kaliteli bir hizmet de görmek istiyorsunuz. Eğer durum buysa Bodrum-Milas arasında, meşhur Güvercinlik Koyu’nda konumlanmış La Blanche Island tam hayallerinizdeki otel. Maki ormanlarının içinde, kızılçam kokusu eşliğinde büyükçe bir adanın üzerinde rüya gibi günler geçirmeniz mümkün.

blank

3) Tui Magic Life Jacaranda ile Manavgat’ta Form Tutun

Birkaç bungalowla beraber 774 oda ve 1242 yatak kapasiteli Tui Magic Life Jacaranda, Side Manavgat’ta yer alan ve gidilmesi gereken huzur dolu bir adres. Tüm yılın stresini ve karmaşasını kız kıza yapacağınız bir tatille üzerinizden atmak, kadın olmanın ve yalnız olmanın keyfini sürmek istiyorsanız konaklamak için burayı tercih edebilirsiniz. Geniş odalarda arkadaşlarınızla birlikte, balkondan karşınıza çıkan harikulade manzara eşliğinde ne zamandır unuttuğunuz hayalleri, umutları tekrar gün yüzüne çıkarabilir ya da dedikodunun dibine vurabilirsiniz!

blank

Ayrıca Tui Magic Life Jacaranda kış boyu aldığınız fazla kilolardan açık havada, denizin karşısında spor yaparak kurtulmak için de bulunmaz bir nimet!

4) Kuşadası’nda Capcanlı Bir Tesis; Pine Bay Holiday Resort

Kız kıza tatilde en çok yapılacak iki şey vardır; dedikodu ve alışveriş. Kuşadası’nda çok geniş bir alanda konumlanmış, upuzun bir sahile sahip Pine Bay Holiday Resort‘de konaklarken bu ikisini de fazlasıyla yapmanız mümkün. Otelin merkeze yakın konumundan faydalanarak kendinizi istediğiniz her an mağazalara vurabilirsiniz. Hem tatil hem alıveriş; var mı bundan iyisi!

blank

5) Huzurun Adresi Belek’te: Letoonia Golf Resort

Belek’te etkileyici bir konumda yer alan, yeşili bol, huzuru bol Letoonia Golf Resort kız kıza tatil için başarılı bir tercih. Tesisin tasarımında bulunan bol ahşap işi sizi nostaljik bir atmosfere taşıyor. Kızlarla güneşin ve denizin keyfini çıkarırken ortama hakim olan bu nostaljik ve samimi atmosferden etkilenip eski günleri yad edeceğiniz, hiç bitmesin isteyeceğiniz güzel günler sizi bekliyor.

blank

blank

Terapi yöntemi gezmek, okumak, araştırmak ve öğrenmek olan, insana ve doğaya aşık, daha gezeceği uzuuun yolu olan bir kadın...

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir