Kız Kıza Tatil için Otel Önerileri

Bu seneki tatilini eşinle değil yakın kız arkadaşlarınla geçirmek istiyorsun ya da sadece bütün kızlar toplandınız ve güzel bir tatil yapmaya karar verdiniz. Sebep her ne olursa olsun, hepsi de senin dilinden konuşan kızlardan oluşan kız kıza tatilin tadı bir başka olur. Hele bir de doğa harikası ülkemizin göz kamaştırıcı sahillerinde şöyle güzide bir konaklama yeri buldunuz mu, değmesinler keyfinize.

İşte size kız kıza tatil için değerlendirebileceğiniz birbirinden güzel 5 farklı otel önerisi:

1) Fethiye’de Saklı Bir Cennet; Club Hotel Letoonia

Eğer iflah olmaz bir tatil ve doğa severseniz, kız kıza yapacağınız unutulmaz bir tatil için bundan daha iyi bir konaklama yeri olamaz. Bir yarımada üzerine kurulmuş şirin bungalow evleri ve sıcak atmosferiyle Club Hotel Letoonia aradığın adres.

Yeşilin içinde kaybolan bungalow evler, ormanın içine girmiş bir deniz… Yeşilin gerçek anlamda maviyle buluştuğu, hatta buluşmakla kalmayıp iç içe girdiği bir nokta. Club Hotel Letoonia’ya ait upuzun sahil şeridinde kızlarla uzun akşam yürüyüşlerine çıkarak eşsiz manzaranın ve doğanın tadına sonuna kadar varabilirsiniz. Kendinizi Fethiye’nin insanı yatıştırıp dinginleştiren berrak sularına bıraktığınızda karşınızda beliren çam ağaçları size doğanın bakir kollarındaymışsınız hissi veriyor. Biraz kafanızı dağıtmak, arınıp yenilenmek için bulunmaz bir yer.

2) La Blanche Island’da Dillere Destan Bir Bodrum Tatili

En yakın kız arkadaşlarınızla plan yapmışsınız ve hafızalara kazınacak bir tatil peşindesiniz. Yoğun ve koşturmacalı hayatın keşmekeşinden kendinizi biraz sıyırmak istiyorsunuz. Aynı zamanda eğlenmek ve kaliteli bir hizmet de görmek istiyorsunuz. Eğer durum buysa Bodrum-Milas arasında, meşhur Güvercinlik Koyu’nda konumlanmış La Blanche Island tam hayallerinizdeki otel. Maki ormanlarının içinde, kızılçam kokusu eşliğinde büyükçe bir adanın üzerinde rüya gibi günler geçirmeniz mümkün.

3) Tui Magic Life Jacaranda ile Manavgat’ta Form Tutun

Birkaç bungalowla beraber 774 oda ve 1242 yatak kapasiteli Tui Magic Life Jacaranda, Side Manavgat’ta yer alan ve gidilmesi gereken huzur dolu bir adres. Tüm yılın stresini ve karmaşasını kız kıza yapacağınız bir tatille üzerinizden atmak, kadın olmanın ve yalnız olmanın keyfini sürmek istiyorsanız konaklamak için burayı tercih edebilirsiniz. Geniş odalarda arkadaşlarınızla birlikte, balkondan karşınıza çıkan harikulade manzara eşliğinde ne zamandır unuttuğunuz hayalleri, umutları tekrar gün yüzüne çıkarabilir ya da dedikodunun dibine vurabilirsiniz!

Ayrıca Tui Magic Life Jacaranda kış boyu aldığınız fazla kilolardan açık havada, denizin karşısında spor yaparak kurtulmak için de bulunmaz bir nimet!

4) Kuşadası’nda Capcanlı Bir Tesis; Pine Bay Holiday Resort

Kız kıza tatilde en çok yapılacak iki şey vardır; dedikodu ve alışveriş. Kuşadası’nda çok geniş bir alanda konumlanmış, upuzun bir sahile sahip Pine Bay Holiday Resort‘de konaklarken bu ikisini de fazlasıyla yapmanız mümkün. Otelin merkeze yakın konumundan faydalanarak kendinizi istediğiniz her an mağazalara vurabilirsiniz. Hem tatil hem alıveriş; var mı bundan iyisi!

5) Huzurun Adresi Belek’te: Letoonia Golf Resort

Belek’te etkileyici bir konumda yer alan, yeşili bol, huzuru bol Letoonia Golf Resort kız kıza tatil için başarılı bir tercih. Tesisin tasarımında bulunan bol ahşap işi sizi nostaljik bir atmosfere taşıyor. Kızlarla güneşin ve denizin keyfini çıkarırken ortama hakim olan bu nostaljik ve samimi atmosferden etkilenip eski günleri yad edeceğiniz, hiç bitmesin isteyeceğiniz güzel günler sizi bekliyor.

Otelle İlgili Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Terapi yöntemi gezmek, okumak, araştırmak ve öğrenmek olan, insana ve doğaya aşık, daha gezeceği uzuuun yolu olan bir kadın...

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir