Kış Tatilini Sevenlere Özel Yurt Dışı Kayak Turları

Kış mevsimini sevenlerdenseniz ve favori kış sporunuz kayak ise yurt dışı kayak turları mutlaka planınıza dahil olmalı. Birbirinden güzel onlarca kayak merkezi, tutkunlarına keyifli bir tatil yaşatmak için hazır bekliyor. Çok uzak lokasyonlar yerine tercihiniz yakın ülke destinasyonları ise Bulgaristan bu konuda adeta biçilmiş kaftan. İstanbul’dan Bulgaristan’a otobüsle dört saatte varılabiliyor. Bu ülkede cazibe merkezi olan iki kayak merkezi her yıl binlerce ziyaretçiyi ağırlıyor: Bansko ve Pamporovo‘dan bahsediyoruz.

Her Seviyeye Uygun Pistleriyle Pamporovo

Bulgaristan’ın en güzel kayak merkezlerinden biri olarak değerlendirilen Pamporovo, Filibe’ye yaklaşık 80 kilometre mesafede, Rodop Dağları’nın zirvesindeki Snejenka tepesinin yamaçlarında yer alıyor. Tesiste kolay, orta ve zor olmak üzere üç ayrı pist bulunuyor. Özellikle kaymaya yeni başlayanlar için Pamporovo güvenli bir kayma deneyimi yaşatıyor. Deneyimli kayakçılar için hazırlanan The Wall pisti ise içlerinde en virajlı, zorlu ve tehlikeli pist olarak ün salmış durumda.

Pamporovo’da çocuklar için de bir özel pist bulunuyor. Özellikle her seviyeden kayakçının bulunduğu aileler için ideal bir yer olan kayak merkezinde leziz yemekleri ile yöresel Bulgar restoranları da keşfedilmeyi bekliyor. Karaoke barlar ise eğlenceyi gece de devam ettirmek isteyenlere kapılarını açıyor.

Avrupa’nın En İyi Kayak Merkezlerinden: Bansko

Türkiye’ye Pamporovo’dan daha uzak bir lokasyonda bulunan Bansko Bulgaristan’ın en iyi kayak merkezi olarak anılıyor. Burası aynı zamanda Avrupa’nın da en iyi kayak merkezleri arasında yer alıyor. Zira Kış Olimpiyatları‘na ve dünya şampiyonalarına ev sahipliği yapmış bulunuyor. Bansko 72 kilometre uzunluğunda ve 2600 metreden başlayan farklı zorluk derecelerine sahip kayak pistlerini barındırıyor. Kayak merkezi Pirin Dağı eteğinde, milyonlarca çam ağacının bulunduğu milli park içerisinde, doğayla iç içe bir ortamda misafirlerini ağırlıyor.

Bansko kasabası eğlence mekanlarıyla da kayak turlarını tercih edenler için cazip bir seçenek haline geliyor. Bembeyaz şehir manzarası ve çok sayıdaki kayak pistinin yanı sıra Bulgar kültürüyle iç içe bir tatil yapmak isteyenler Bansko’dan mutlu ayrılıyor. Yöresel yemekleriyle, doğal ve tarihi güzellikleriyle kasabada zaman geçirebilir; kayak keyfini ikiye katlayabilirsiniz.

Kış mevsiminde eğlence ve adrenalin dolu bir tatil için Jolly Tur’un düzenlediği yurt dışı kayak turları sizi bekliyor. Pistlerde geçireceğiniz coşkulu zamanların ardından, parlak kar tanelerinin ruhunuzu dinlendireceği bu kayak merkezlerini mutlaka görmelisiniz.

Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.

Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir