Kuzey Kıbrıs Turuyla Yavru Vatan Keşfi: Kıbrıs Otelleri ve Gezilecek Yerler

Kıbrıs turu yapma fikri aklınızda var mı bilmiyoruz ama bu yazıdan sonra bu yaz kendinize şöyle baştan başa Kıbrıs turu armağan edeceğinize garanti verebiliriz. Kıbrıs otelleri, plajları, tarihi yerleri ile yaz tatili için biçilmiş kaftan. Ayrıca Kıbrıs gece hayatı ve sanatçı konserleriyle de yazın vazgeçilmez adresi. Buraya kadar her şey tamam. Zira Kuzey Kıbrıs’ı genelde deniz, kum, güneş ve eğlencenin merkezi olarak tanısak da aslında Kuzey Kıbrıs gezi durakları aslında geniş bir tur yapmak için de oldukça elverişli. O halde hazırsanız, Kıbrıs otellerinde konaklarken pek çok medeniyete, mücadeleye ve tarihe ev sahipliği yapmış bu toprakları keşfetmek için yola çıkma vakti geldi.

Kuzey Kıbrıs

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ya da hepimizin kullandığı kısa adıyla Kuzey Kıbrıs, Akdeniz’de bulunan en büyük üçüncü ada konumunda. Yavru vatan, yeşil ada ve cennet ada olarak da bilinen Kuzey Kıbrıs tarih boyunca Mısır, Hitit, Fenike, Asur, Pers, Roma, Bizans, Venedik gibi birçok imparatorluğun egemenliği altında kalmış; II. Selim’in hükümdarlığı esnasında, Lala Mustafa Paşa komutasındaki ordu ve Piyale Paşa komutasındaki donanma tarafından 1571 yılında Mağusa’nın fethedilmesiyle Osmanlı idaresine girmiş. Bu kısa bilgileri de verdikten sonra şimdi Kıbrıs turu ile gezmeye başlayabiliriz.

Kuzey Kıbrıs’a Nasıl Gidilir?

Kısa bir uçak yolculuğu ile Kıbrıs Ercan Hava Limanı‘na indikten sonra Kıbrıs’ın tarihi yerleri keşfetmek için seçtiğiniz rotaya göre hareket edebilirsiniz. Birçok farklı hava yolu firması Kuzey Kıbrıs’a oldukça sık aralıklarla sefer düzenliyor. Yaz dönemi yüksek sezon olduğu için bilet fiyatları artış gösterse de Kuzey Kıbrıs’a ekonomik olarak gitmek için Kıbrıs turları da tercih ediliyor. Kuzey Kıbrıs’ın Lefkoşa şehrinde yer alan Ercan Hava Limanı’ndan Girne, Lefkoşa ya da Mağosa’ya gidebilir ve taksi ya da transfer araçlarıyla gitmek istediğiniz yere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kuzey Kıbrıs Turu İle Görülecek Yerler

Kıbrıs turuKuzey Kıbrıs turuyla daha önce görmediğiniz birçok yeri görme şansı bulacaksınız. Eğer bu zamana kadar Kuzey Kıbrıs’a sadece deniz, güneş ve eğlence gözüyle baktıysanız şimdi karşınızda çok başka bir Kıbrıs göreceksiniz. Kuzey Kıbrıs turuyla merkezi Kıbrıs otelleri konaklama seçeneklerine sahip olduğunuz için hareketli ve renkli bir Kuzey Kıbrıs keşfi yapabileceksiniz.

Bellapais Manastırı

Kıbrıs turu

İlk durağınız Girne Dağları eteklerinde bulunan eski bir Rum köyü olan Beylerbeyi Köyü olsun. Mis kokulu limon ve nar ağaçları ortasında adeta gizli kalmış şirin mi şirin Beylerbeyi Köyü’nde 12. yüzyıldan kalmış Bellapais Manastırı’nı ziyaret edin. Türkçe adıyla Barış Manastırı olan bu yapı, gotik mimari örneği olması sebebiyle ender bulunan bir yapı. Köyün en tepesinde bulunan bu manastır, adanın tüm yeşilliğini ve maviliğini kucaklıyor.

Karaoğlanoğlu Şehitliği

Kıbrıs turu

Bu şirin köyde kahve ve çay molası verdiyseniz yola devam etmek vakti geldi. Sırada 1974 yılında ilk kara harekatının başladığı nokta olan Karaoğlanoğlu bölgesinde yer alan Karaoğlanoğlu Şehitliği var. Burada şehitlerimiz için dua edip Kıbrıs turunun keşiflerine devam edin.

Yavuz Çıkarma Körfezi ve Açık Hava Müzesi

Kıbrıs turu

Sıradaki rotamız Rum ordusunun Türk ordusuna karşı kullanmış olduğu ağır silahların yer aldığı Açık Hava Müzesi... Açık Hava Müzesi gezisinin ardından adını mutlaka duyduğunuz Yavuz Çıkarma Körfezi’ni, Barış ve Özgürlük Anıtı‘nı gezip Girne’ye doğru devam edin.

Girne Kalesi

Avrupa turu

Girne’de ilk önce şehri zamanında şehri korumak amacıyla inşa edilmiş Girne Kalesi‘ni ve içindeki zindanları, Arkeoloji Müzesi’ni gezin ve bahçesinde biraz zaman geçirin. Kaleye çok yakın bir konumda bulunan, 2300 yaşındaki dünyanın en eski batığı kabul edilen Batık Gemi Müzesi’ni ise mutlaka görün.

Girne Limanı

Avrupa turuTicari amaçlarla kullanılan, Orta Doğu’nun kalbi durumunda olan Girne Limanı‘nı da mutlaka görmelisiniz. Girne Limanı etrafında yer alan cafe ve restoranlarda vakit geçirebilir; Girne Çarşı‘da kendiniz ve sevdikleriniz için alışveriş yapabilirsiniz.

Güzelyurt Mavi Köşk

Avrupa turuSırada Kuzey Kıbrıs’ın en kuzeyinde bulunan ve yeşille mavinin bütünleştiği turunç kokan Güzelyurt Körfezi var.Orta Doğu’nun en büyük silah kaçakçısının evi Mavi Köşk bu bölgenin en ünlü yeri. Kıbrıs doğumlu Paolides Rum asıllı bir İtalyan olup aslında bir avukat. Zamanın Kıbrıs Cumhurbaşkanı Baş piskopos Makarios’un avukatı olması da ayrı bir ironi. Mesleğini silah kaçakçılığı yaparken maske olarak kullanmış ve köşkünü de dışarıdan kimsenin göremeyeceği bir sığınak gibi yaptırmıştır. Oldukça etkileyici bir köşk olduğunu gezerken göreceğiniz detaylarda daha net anlayacaksınız.

St. Mamas İkon Müzesi

Avrupa turuMavi Köşk’le ilgili araştırmalarınızı yaptıysanız ve bilgi sahibi olduysanız sırada meyve ve sebze bahçeleriyle ünlü mis gibi turunç kokan Güzelyurt şehri var. Kuzey Kıbrıs’ın zengin buluntuların sergilendiği Doğa ve Arkeoloji Müzesi’ni ziyaret edin v Kıbrıs’ın orijinalliğini günümüze dek koruyabilmiş tek kilisesi olan St.Mamas İkon Müzesi’ni görün. Bu manastırda en çok üzüm, incir, kalkan ve meşe motifli sütunlar ilginizi çekecek.

Soli Antik Şehri

Avrupa turu1963 yılında Erenköy direnişi esnasında şehit düşen pilot Cengiz Topel Anıtı ve bakır madeni ocaklarıyla unlu CMC Bölgesi’ni Kıbrıs turu ile keşfedebilirsiniz. Gemikonağı Bölgesi‘nde yer alan Soli Antik Şehri ve Soli Bazilikası da burada görülecek tarihi keşifler arasında yer alıyor. Kuğu mozaiğiyle ünlü Soli Bazilikası’nı gezin ve Vuni Sarayı kalıntıları ile saray içerisindeki Athena Tapınağı‘nı ziyaret edin. Ardından yolunuzu Lefke kasabasına düşürün ve Trodos Dağları’nın eteklerinde bir zamanların bakır rezervinin en yoğun biçimde çıkarıldığı alanda yer alan küçük Lefke’de Kıbrıs’taki ilk camilerden biri olan Piri Paşa Camii‘yi ziyaret edin.

Barbarlık Müzesi

Avrupa turuLefkoşa-Girne boğazı vadisinden geçin ve adanın içlerine doğru ilerleyip Başpiskopos Makarios’un Sarayı‘na gelin. Kuzey Kıbrıs’taki en büyük şehitlik olan Boğaz Şehitliği’ni ziyaret edin ve başkent Lefkoşa’ya doğru yola devam edin. Kuzey Kıbrıs’ın başkenti Lefkoşa da binbaşı Nihat İlhan’ın eşi ve üç çocuğunun küvette katledildiği ev olan Barbarlık Müzesi’ni ise mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Lefkoşa Surları

Avrupa turuKuzey Kıbrıs’ıikiye ayıran yeşil hat sınır çizgisinden kesitleri, Kuzey Kıbrıs sınırıLedra Palas Oteli ve Ledra Palas sınır kapısı Kıbrıs turu ile yaşanabilecek en farklı deneyimlerden biri oluyor. Lefkoşa’yı sarıp sarmalayan, koruyan Lefkoşa surları, şehre girişi sağlayan üç orijinal kapıdan biri olan ve Turist Danışma Merkezi olarak kullanılan tarihi Girne Kapısı da görülecekler listesinde yer almalı.

Mevlevi Müzesi

Avrupa turuLefkoşa’da görülecek yerler arasında Mevlevi Müzesi, Sarayönü Meydanı ve Venedik Sütunu yer alıyor. Osmanlı yapısı olan Kumarcılar Hanı, Lefkoşa’nın tarihi sokakları, Kuzey Kıbrıs’taki iki büyük katedralden biri olan ve Osmanlıların camiye çevirdiği Kıbrıs’ın Ayasofyası olarak anılan cami ve Sultan Mahmud Kütüphanesi  de mutlaka görülmeli.

Büyük Han

Avrupa turuBüyük Han‘da Kıbrıs mutfağından çeşitli lezzetleri tatma imkanı bulurken Kıbrıs’a özgü hediyelikler de alabilirsiniz. Büyük Han’da yer alan Arasta Çarşısı ve Lokmacı Geçiş Kapısı da görülmeye değer.

Lala Mustafa Paşa Camii

Avrupa turuUçsuz bucaksız Meserya Ovası‘ndan geçin ve Gazimağusa’ya varın. Yazının bulunduğu ve bakırın işlendiği Enkomi şehri ve ilk kez Hıristiyanlığı yaymaya çalışan St.Barnabas’a hitaben inşa edilen  St Barnabas İkon ve Arkeoloji Müzesi Kıbrıs turu ile görülmesi gereken yerlerden… Gazi Mağusa’nın en önemli yapılarından biri olan Lala Mustafa Paşa Camii de hem dışarıdan hem de içeriye girildiği andan itibaren sizleri büyüleyecek.

Namık Kemal Zindanı

Avrupa turuGazimağusa’da yer alan Mağusa surlarıtarihi deniz kapısı, Lala Mustafa Paşa Camii, Venedik Sarayı kalıntıları, ünlü Namık Kemal Meydanı ve vatan şairi Namık Kemal’in zindanı görülecek yerler arasında yer alıyor.

Salamis Antik Kenti

Kıbrıs turu

Truva kahramanı Telamon’un oğlu Tefkros tarafından kurulan Salamis Antik Kenti, güçlü olduğu Roma Dönemi’ne bugünkü kalıntıları günümüze kadar getirmiş tarihi bir yer. Tiyatro, hamam, Roma Villası, sarnıç, agora, Zeus Tapınağı ve kral mezarları gibi birçok tarihi kalıntının yer aldığı Salamis Antik Kenti, Kıbrıs turu yapacakların mutlaka görmesi gereken yerlerin başında geliyor.

 Kapalı Maraş

Her ne kadar Kapalı Maraş sadece dışarıdan görülebiliyor olsa da yine de bu özel bölgeyi görmeden Kıbrıs turu sonlanmasın deriz. 1974 yılında dünyanın en lüks tatil beldelerinden biri olan ve çıkan ayaklanmalar sonucu bugün büyük bir bölümü iskana kapalı olan Kapalı Maraş’ı görmek için Canbulat Paşa Kapısı’na giderek hayalet şehir olarak günümüze kadar gelen Kapalı Maraş‘ı dışarıdan gözlemleyebilirsiniz. Bu özel durağın tarihi ile ilgili bilgi almak isterseniz Kapalı Maraş yazımıza da göz atabilirsiniz.

Kıbrıs Otelleri

Avrupa turuKıbrıs otelleri her yaz dolup taşan, birçok ünlü sanatçıyı ağırlayan ve oldukça deneyimli ekipleriyle ultra her şey dahil, her şey dahil, yarım pansiyon ve farklı seçeneklerle hizmet veren ve balayı, casinolu, deluxe özellikleriyle farklılaşan bir yaz klasiğidir. Kıbrıs turu yapacaksanız bütçenize uygun bir otel tercih edip seyahatinize başlayabilirsiniz. Peki Kıbrıs otelleri için nereyi seçmelisiniz? Bunun için size farklı alternatifler sunabiliriz. Lefkoşa otelleri ile Kuzey Kıbrıs’ın tarihi bölgesini keşfedebilir, Girne otelleri ile Kuzey Kıbrıs’ın kalbinde seyahat edebilir, Bafra otelleri ile keyifli bir tatil imkanı bulabilir ve Magosa otelleri ile muhteşem bir denizle komşuluk edebilirsiniz.

Kıbrıs Otelleri Fırsatlarından Yararlanmak İçin Linki Tıklayın

Otelle İlgili Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

35 Yorum

   1. Ankara’dan katılmak istiyoruz Kıbrıs kültür turuna tarih fiyat Hakkı’nda bilgi almak mümkün mü

    1. Bengü Hanım Merhabalar,

     ‘Bilgi Almak İstiyorum’ butonuyla iletişim bilgilerinizi bırakırsanız sizi fiyat konusunda bilgilendirmek isteriz.

     1. Duygu hanım ben bilgi almak butonu ile iletişim kurmam başarısız oldu buradan cevap verebilirseniz sevinşrim

  1. Rasime Hanım Merhabalar, ‘Bilgi Almak İstiyorum’ butonuyla iletişim bilgilerinizi bırakırsanız sizi detaylar hakkında bilgilendirmek isteriz.

  1. Merhabalar, ‘Bilgi Almak İstiyorum’ butonuyla iletişim bilgilerinizi bırakırsanız size bu konuda yardımcı olmak isteriz.

 1. İnternet sayfanızda 2gece 3gün KIBRIS turunuzda Sabiha Gökçen kalkış gözükmemesine rağmen Facebook sayfanızda aynı turun Sabiha Gökçen kalkışı var. Kafam karıştı,lütfen beni aydınlatın.

  1. Ali Bey Merhabalar, duruma göre hem Atatürk Havaalanı çıkışlı hem de Sabiha Gökçen kalkışlı Kıbrıs turumuz bulunmaktadır.

   1. 14 nisan tarihli Sabiha Gökçen çıkışlı KUZEY KIBRISI KEŞFET turunuza katılmak istiyorum.Tur programını ve ödeme ile ilgili detayları mail adresime gönderirseniz seviniri.

  1. Ayça Hanım Merhaba, Kıbrıs turumuz İstanbul, İzmir, Ankara ve Antalya çıkışlıdır. ‘Bilgi Almak İstiyorum’ butonuyla iletişim bilgilerinizi bırakırsanız size detaylı bilgi verip yardımcı olabiliriz.

 2. 1 Nisan Kibris turunuz icin Cagla hula Sabiha gokcenden hareketle Tyra katilacagimizi bildirmis.anlasma yapmisdik.Telefonda yapmisdik oldugumuz anlasmaya istinaden sozlesmeyi imzalamak uzere gonderecegini soyledi bugune kadar her hangi bir belge gelmedi.inceleyip Bilgi vermenizi Rica ediyorum.

    1. Engin Bey Merhabalar, ‘Bilgi Almak İstiyorum’ butonuyla iletişim bilgilerinizi bize ulaştırırsanız seyahat danışmanlarımız size istediğiniz konuda mail atabilirler. İyi Günler Diliyorum…

  1. Sevim Hanım Merhabalar, İzmir çıkışlı Kıbrıs turumuz bulunmaktadır. Daha detaylı bilgi almak isterseniz ‘Bilgi Almak İstiyorum’ butonuyla iletişim bilgilerinizi bırakın sizinle iletişime geçelim.

 3. Merhaba Kibris turu icin Selim bey ulasti konustuk ama tur programini mail atarmisiniz demeyi unuttum aranilan numaradan ulasmaya calistim ulasamadim Selim bey hangi sehirdeki buronuzda ben Izmirden aramistim ilgilenirseniz sevinirim

  1. Merhabalar, iletişim bilgilerinizi ‘Bilgi Almak İstiyorum’ butonuyla bırakırsanız size dönüş yapalım.

  1. Cüneyt Bey Merhaba, sizi mail datamıza ekliyoruz. Diğer turlarımızdan da haberdar olmanız için mailler ulaşacaktır.

 4. Düzenlediğiniz bu veya diğer turlara da katılmak istiyorum ancak ben kendi ve eşimin biletlerini mil puanımla almak istiyorum. Bu sizce uygunmu , eğer evet olabilir diyorsanız ne kadar indirim yaparsınız ?

  1. Halis Bey Merhabalar,

   Bu konuda size yardımcı olabiliriz. Daha detaylı bilgi almak için ‘Bilgi Almak İstiyorum’ butonuyla mesajınızla beraber iletişim bilgilerinizi bırakırsanız sizi aramak isteriz.

 5. İst.s.gökcen havaalanı çıkışlı.mayıs sonu,haziran başı tarihlerde, yarım pansiyon Kıbrıs turu bilgisine ihtiyacım var.

  1. Süleyman Bey Merhaba, iletişim bilginizi ve bilgi almak istediğiniz konuyu yazımızın sonundaki ‘Bilgi Almak İstiyorum’ butonuyla bize ulaştırırsanız size hemen yardımcı olmak isteriz.

 6. Ankara çıkışlı uçaklı kültür turu fiyat ve tarih bilgi almak butonu ile başarısız oldu duygu hanım buradan cevap yazabilirmisiniz

 7. Giresun dan 4 kisi nisan ayinda tura katilmak istiyoruz. Ordu-Giresun havaalanindan kalkışlı turunuz var mı taksit yapiyor musunuz ?

  1. Elif Hanım Merhabalar, turumuz İstanbul-Antalya-İzmit-İzmir-Ankara çıkışlıdır. Fakat ‘Bilgi Almak İstiyorum’ butonuyla iletişim bilgilerinizi ulaştırırsanız, sizi arayıp yardımcı olmak isteriz.

  1. Medine Hanım Merhaba, iletişim bilgilerinizi ‘Bilgi Almak İstiyorum’ butonuyla bırakırsanız sizi arayalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir