Antalya Kemer’de Yer Alan Büyüleyici Koylar ve Plajlar

Antalya’nın Kemer ilçesi her zaman en favori tatil destinasyonlarından biri. Büyüleyici doğasıyla size muhteşem bir tatil deneyimi yaşatacak harika bir yer olan burası. Tatil denilince sizin de aklınıza plaj ve koylar geliyorsa gitmek için en doğru bir adres Kemer‘dir. Işıl ışıl deniziyle farklı alternatifleri içinde barındıran bu tatil beldesi, doğal güzelliğini korumak için büyük çaba sarf etmektedir. Bu nedenle yılın her ayı temiz bir yapıya sahip olan Kemer plajları, yerli ve yabancı misafirlerin beğenisini toplar.

Burada denize girmenin dışında farklı aktivitelerde de bulunabilirsiniz. Denizin ve sörfün tadını en iyi çıkarabileceğiniz yerdir. Ayrıca gece hayatını doyasıya yaşayıp eğlenceyi doruklarda hissedeceksiniz.

Kemer Gezilecek Yerler ve Koylar

Tabii bir de doğanın ve denizin yanında yörenin tarihi ve kültürel atmosferini tadabilirsiniz. Eğer vaktiniz varsa ve keşfetmeyi seviyorsanız Kemer’de gezmeniz gereken birkaç tarihi yer ismi de verelim: Bölgedeki tek Selçuklu yapısı Selçuklu Av Köşkü’nü gezebilirsiniz. Bir de antik şehirlerden Phaselis Antik Kenti, Idyros Antik Kenti ve Olympos Antik Kenti gezebileceğiniz yerlerdendir.

Keşif duygunuz üst seviyedeyse plajları ve koyların tadını çıkardıktan sonra yörenin efsanevi yaylarını da gezebilirsiniz. Yanartaş ve Üçoluk Yaylası  Akdeniz’in en güzel yaylalarındandır.

Sıkılmadan tatilinizi yapabileceğiniz Kemer’de yer alan plaj ve koyları sizin için derledik.

1- Phaselis Koyu

Kemer’de gezilecek yerleri geride bırakıp rotayı masmavi denizlerin vatanı koylara çevirdiğinizde ilk sırada Phaselis Koyu yer alsın. Türkiye’nin adeta bir cennet olduğunu ispatlayan Phaselis Koyu’nda tekne turlarına katılabilir, doyasıya tatilin tadını çıkartabilirsiniz.

2- Ayışığı Koyu

Türkiye’nin en güzel koylarından biri olan Ayışığı Koyu da Antalya’nın Kemer ilçesinde bulunuyor. Adı çok fazla bilinmese de yabancı turistlerin ilgisini çoktan çeken Ayışığı Koyu, turkuaz renkli sularıyla sizi selamlayacak.

3- Maden(Atbükü) Koyu

Burayı gören artık yazı iple çekecek. Maden Koyu doğal güzelliğiyle sizi büyüleyecek. Antalya’ya yolunuz düşmüşse mutlaka vakit bulup Maden Koyu’na da uğramalısınız.

4- Alacasu Koyu

Gözden ırak, sessiz, doğal ve büyüleyici bir koy olan Alacasu Koyu, Antalya’da yazın bir başka yaşandığının kanıtı. Kitabınızı, müziğinizi yanınızda götürün ve Alacasu Koyu’nda huzura varın.

 

Ürünle İlgili Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

O bir Mimar Sinan Üniversitesi sosyoloji mezunu... Sosyolog olmanın gereklerini yerine getirmek üzere yola çıkmışken kendini dijital dünyanın kucağında bulmuştur. Jolly Tur'da Sosyal Medya Uzmanı olarak hayatına devam ederken bir yandan okur, yazar ve yine okur. Fırsat buldukça da gezer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir