Kayıp Cennet Limak Atlantis Hotel

Belek’in kayıp uygarlığı Atlantis, Limak Atlantis Hotel’de su yüzüne çıktı. Gelin Limak’taki bu kayıp uygarlığı beraber keşfedelim:

Cenneti Burada Bulduk 

Yeşillikler ve ağaçlar arasında 5 tane havuzu bulunan Limak Atlantis’in bir de 4 adet su kaydırağı bulunuyor. En güzeli de yeşillikler arasında ferah ve huzurla havuza girme keyfidir.

Kayıp şehir Atlantis’i keşfederken karşınıza doğa harikası mağaralar da çıkabilir. Gerçeğine birebir sadık kalınarak inşa edilmiş Damlataş Mağarası çok hoşunuza gidecek. Ayrıca suyun keyfini ailecek jakuzi havuzlarında da çıkarabilirsiniz.

Gün boyu 5 havuzda da muhteşem animasyon showları gerçekleştirilir. Eğer sessizliği özlerseniz ağaçlar altındaki hamaklarda kitabınızı okuyup içeceğinizi yudumlayabilirsiniz.

blank

Suda Eğlence Hiç Bitmiyor 

Yazın en güzel eğlencesi bir de su sporlarıdır. Limak Atlantis Otel’de su sporları yapabileceğiniz bir merkez bulunmakta. Burada özel eğitmenler eşliğinde paraşüt, muz, jet ski, sörf ve yelken gibi sporlar yapabilirsiniz.

Spor demişken su sporları dışında otel içinde okçuluk, dart, squash, boccia, plaj voleybolu, futbol, golf, tenis, basketbol vb oynayabilirsiniz.

blank

Çocuklar Tatilde Çok Mutlu

Efsane bir aile oteli olan Limak Atlantis’te çocuklarınızla an be an ilgilenen deneyimli eğitmenler sayesinde çok güzel bir tatil geçireceksiniz. Çocuğunuzu gözünüz arkada kalmadan çocuk kulübüne teslim edebilirsiniz. Bu kulüpte çocuğunu yemek yapıp, tişört boyayacak, hamurdan heykeller yapıp akşam sahnelenmek üzere bir oyun ortaya çıkaracaktır. Emin olun çocuğunuz tatil sonunda eğitmenlerden ayrılırken çok üzülecek hatta bir iki damla gözyaşı bir dökecek.

blank

Tatilin Vazgeçilmesi Yemekler 

Yemek yemek yaz kış, tatil ya da değil her zaman en büyük zevkimiz. Ancak yılın en güzel zamanı tatilde en güzel yemekleri yemek isteriz. Limak Atlantis bu konuda epey başarılıdır. Limak Atlantis’in mutfağında her damak zevkine her yaşa göre yemek pişer. Hatta bebeğinize dahi uygun yiyecekler bulabilirsiniz.

blank

Dynasty Türk Restaurant ve Laila Italyan Restaurant’ta leziz yemeklerle mest olacaksınız. Bunun dışında farklı lezzetleri tatmak için Sushida Restaurant, El Saguaro Restaurant, Posedion Fish Restaurant a’la carte restoranlarını deneyebilirsiniz. Bu özel restoranlarda japon ve meksika mutfağının özel lezzetleri ile balık ürünleri sunulmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir