Katar’da Çöl Safarisi

Arap yarımadasının doğusunda bulunan Katar, zengin topraklarıyla ziyaretçilerine esin kaynağı olmaya devam ediyor. Bu ülkeye gelerek yaşam boyu unutulmayacak bir deneyime adım atabilirsiniz. Katar, gerek hareketli gece hayatı gerekse kültürel etkinlikleriyle her mevsim pek çok kişiye ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Zira Katar’da her dönem denize girilip uçsuz bucaksız çöllerinde kamp ve safari yapılabiliyor. Katar ziyareti, meşhur çöllerinin sonsuz kalbinde macera yaşamadan asla tamamlanmış sayılmıyor. Bu nedenle Katar’a geldiğinizde mutlaka bir gününüzü Doha’dan arabayla 1 saatlik mesafede bulunan kum tepelerinde gezi yaparak geçirmelisiniz.

Kumlara Uzanan Otantik Bir Gezintiye Merhaba Deyin 

Katar’da çöl deneyiminizi kesinlikle büyülü ve maceraperest hale getirecek çok sayıda etkinlik bulunuyor. 4×4 jeep ve dört tekerli bisikletle (Quad bike) çöl safarilerine katılmak kesinlikle herkesin yapılacaklar listesinin üzerinde yer alıyor. Hangi gezinin size daha uygun olduğunu seçin ve eğlenceye başlayın. 4×4 araçlarla yapılan çöl safarileri, Arabistan’ın otantik havasını derinliklerine kadar keşfetmek için grup gezileri ile düzenleniyor. Bu şekilde, deneyimli çöl sürücülerinin güvenli ellerinde olunuyor. Ayrıca turlar kapsamında otelinizden alınıp geri bırakılacağınız için geri kalan hiçbir şey hakkında endişelenmenize de gerek kalmıyor.

Doha’nın modern ve şık gökdelenlerine güle güle deyin ve dalgalanmış kum tepelerine vuran pırıl pırıl güneşe selam verin. İster yarım günlük ister tam günlük bir tur seçmiş olun, engebeli ancak heyecan verici bir yolculuk sizi bekliyor. Siz sadece emniyet kemerinizi takın ve bu adrenalin yükseltici deneyiminin tadını çıkarın.

Katar’ın Doğal Güzelliklerine Tanık Olun

Kumdan duvarlarda eğimli dikey sürüşlerden sonra sürücüler, sizi Katar’daki muhteşem İç Deniz’e götürüyor. Katar’ın en iyi hazinelerinden biri olan Horor Al Adaid (İç Deniz), çarpıcı bir görünüm sunan geniş altın kum tepeleri ile çevrili bir doğal güzellikten oluşuyor. Bu noktaya geldiğinizde kameralarınızla çölün güzelliğini ölümsüzleştirebilirsiniz. Özellikle gün batımında Horor Al Adaid’in görüntüsü herkes için nefes kesici ve büyüleyici oluyor.

Şehre geri dönmeye başlamadan önce çadır kurularak barbekü yapılabiliyor. Bu esnada soğuk içeceklerin tadını çıkarıp turdaki gezginlerle sosyalleşebiliyorsunuz. Ayrıca, çölde yaşamın farklı bir yüzünü görmek için Quad biking yapmak da başka bir dikkat çekici deneyim olabiliyor. Sınırları olmayan 4 tekerlekli bir bisikleti sürerken muazzam bir özgürlük hissi yaşayacak ve rüzgarın fısıltısını saçlarınızda hissedeceksiniz. Kısa sürede kendinizi herkesten uzak, kum tepelerinin arasında bir macerada bulacaksınız. İşte buna Katar çölünün heyecanını canlı canlı yaşamak diyoruz!

Jolly Tur ile Katar’da çölde safari yapmak için tıkla! 

Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.

Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir