Karadeniz Turu’na Katılmak İçin 11 Neden

Doğu-Batı diye ayırmayıp başından sonuna kadar gezilesi bir maceradır Karadeniz Turu. Çok zevkli, ama yorucudur da. Bu muhteşem geziye katılman için nedenleri sıralasam buradan oraya yol olur. Ben yine de Karadeniz Turuna mutlaka katılmalıyım dedirtecek  nedenleri 11 maddede toplayayım dedim.

1- Yeşilin tüm tonlarıyla kucaklaşırsın.

– Malı mülkü satıp buraya yerleşmeli, başını nereye çevirsen dere, ırmak, şelale.

2- Hayat pınarımız çayı tam da memleketinde içme imkanı bulursun.

3- Karadeniz’in muhteşem insanlarıyla tanışıp, sohbet etme imkanı bulursun.

4- Ayder Yaylası’nın güzelliği karşısında nutkun tutulur.

5- Sümela Manastırı’nda ise Nirvana’ya ulaşırsın.

6- 7500 kilometreyi arabayla 12 gecede bitirirken, turla 7 gecede bitirirsin.

– Karadeniz Turunda ortalama 7500 km yol alınır.

7- Gezme kültürünü toplumla paylaşırsın, yeni dostluklar edinirsin.

8- Karadeniz’in en güzel yerlerini rehber (işin erbabı) eşliğinde gezme şerefine nail olursun.

9- Rehberin anlattığı mitolojik hikayeleri, coğrafi detayları Google’da bile bulamazsın.

10- Instagram’da kullanabileceğin harika fotoğrafların olur.

11- Zihinsel tatil yorgunluğu falan olmaz, bir sonraki tatilini planlamaya başlarsın.

-Beden yorgunluğuna diyecek sözüm yok :)

Bonus: Karadeniz müziklerini memleketinde dinleyebilirsin.

Jolly Tur ile Karadeniz Turlarına katılmak için tıklayınız…

 

Turla İlgili Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.

Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.

Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

O bir Mimar Sinan Üniversitesi sosyoloji mezunu... Sosyolog olmanın gereklerini yerine getirmek üzere yola çıkmışken kendini dijital dünyanın kucağında bulmuştur. Jolly Tur'da Sosyal Medya Uzmanı olarak hayatına devam ederken bir yandan okur, yazar ve yine okur. Fırsat buldukça da gezer.

11 Yorum

 1. Grup fotoğrafımızı gördüm ve çok güzel yorumlamışsınız üzerinden 2 hafta geçmiş olmasına rağmen birbirimize Günaydın demeden güne başlamıyoruz Jolly tur çalışanları ve tur grubumuzdan oluşan yeni bir ailem daha oldu teşekkürler Jolly (:

 2. Merhabalar didem hanim bende kardeniz turuna katılmak istyorum yillik iznim ekimin son haftasina denk geliyor sizce soğuk olurmu yani gitmeye degermi yoksa bir sonraki seneyemi ertelesem?

  1. Dilek Hanım Merhaba, iletişim bilgilerinizi ‘Bilgi Almak İstiyorum’ butonuyla bırakırsanız size turumuzla ilgili detaylı bilgi vermek isteriz.

 3. Ramazan bayramı tatılınde dogukaradenız turuna ESIM VE 15 YASINDA OGLUMLA katımak ıstıyorum.Ikametım Sanlıurfa.bılgı almak ıstıyorum.

  1. Halil Bey Merhabalar,

   İletişim bilginizi bırakırsanız size yardımcı olmak isteriz.

   Sevgiler,

  1. Zafer Bey Merhabalar,

   İletişim bilgilerinizi ”Turla İlgili Bilgi Almak İstiyorum” kısmı ile bize ulaştırırsanız size ayrıntılı bilgi vermek isteriz.

  1. Merhabalar, iletişim bilgilerini ‘Bilgi Almak İstiyorum’ kısmına bırakırsanız size yardımcı olmak isteriz.

   Sevgiler,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir