Jolly’nin Yılbaşı Özel Turları

Yılbaşı tüm senenin en özel günlerinden biri olmasının yanı sıra aile ve arkadaşlarla keyifli bir gezi geçirebileceğiniz en iyi tatil zamanlarından biridir. Yeni yılın ilk saatlerini sevdiklerinizle unutulmaz bir deneyime dönüştürmek için Jolly Tur’un yılbaşı özel turları sizi muhteşem destinasyonlara davet ediyor.

Romanya’nın Kalbi Bükreş

Yüzyıllık yapıların yanında modern iş merkezlerini görebileceğiniz geçmişin ve geleceğin iç içe yaşadığı Bükreş, Tuna Nehri’nin kollarından Dimbovita Nehri ile komşu. Tarihi ve kültürel gezilerden keyif alanlar için şehirde Ulusal Tarih Müzesi, Uusal Sanat Müzesi, Grigore Antipa Doğa Tarihi Müzesi gibi farklı seçenekler bulunuyor. Avrupa’nın en özel kale ve şatolarına ev sahipliği yapan Bükreş’te, Drakula’nın evinin de aralarında olduğu muhteşem şatolarıyla Transilvanya bölgesini ziyaret ederek yeni yılı heyecanla kucaklayabilirsiniz.

Yılbaşı gecesi için gece hayatı canlı olan, hareketli bir şehir arıyorsanız Bükreş sizi bu konuda da hayal kırıklığına uğratmayacak. Farklı fiyat ve müzik seçenekleri sunan sabaha kadar açık kulüplerde eğlenebilirsiniz.

Romantizmin ve Aşıkların Şehri Paris

Yılbaşını aşkın ve romantizmin şehri Paris’te geçirmekten daha güzel ne olabilir? Fransa’nın sembolü Eiffel Kulesi, Seine Nehri, unutulmaz köprüleri, Ressamlar Tepesi olarak da anılan Montmartre Tepesi, Louvre Müzesi ve Versailles Sarayı şehrin en önemli gezi noktalarından birkaçı.

Yeni yıla yeni tatlarla girmek için, Paris gezinizi kruvasan ve kahve ikilisi ile bin bir türlü malzemeden yapılan özel krepleri denemeden sonlandırmayın.

Masalsı Bir Yılbaşı Destinasyonu: Orta Avrupa Ülkeleri

Tek seferde birden fazla ülke gezmenin keyfini Orta Avrupa turları ile yaşamak mümkün. Ziyaret edilen şehirlerden Viyana, Barok dönemin tüm ihtişamını taşıyor. Klasik müziğin ve mimarinin zirveye ulaştığı şehrin her köşesinde bir başka özel eser yer alıyor.

Orta Çağ’dan kalmış sokakları ve astronomik saat kulesiyle Prag sizi kelimenin tam anlamıyla bir film karesine ışınlarken, gezinin diğer durağı Budapeşte’yi gezerken Tuna Nehri’nin tüm güzelliğiyle iki yakaya ayırdığı bu şehrin büyüsüne kapılmamak ise imkansız.

Karlar Altında Bir Rüya: Bansko ve Pamporovo

Yılbaşı özel turları içerisinde en eğlenceli ve hareketlilerinden biri de kuşkusuz Bulgaristan’ın kayak merkezlerini ziyaret etmek. İnsana huzur veren çam ormanlarının arasında yer alan Bansko farklı derecelerdeki kayak pistleriyle her yaştan ve deneyimden kayaksevere uygun bir ortam. Güne ara vermek için spa merkezine uğrayarak kendinizi sıcak havuzların rahatlatıcı sularına bırakabilirsiniz. Gezinizi ölümsüz kılmak ve evinize ufak bir anı ile dönmek isterseniz birbirinden güzel seramik parçalar, kokulu sabunlar ve şehre özel hediyelik ürünleri Bansko’nun merkezinden uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Pamporovo’da ise Snejanka zirvesinin eteklerinde yer alan 18 farklı kayak pisti, her yıl 2 metreye yaklaşan kar kalınlığına ulaşıyor. Yeni yılın ilk dakikalarını dans ve müzikle karşılamak isteyenler için zirvede yer alan birçok gece kulübü yılbaşına özel eğlence ve programlar düzenliyor. Pamporovo’nun muhteşem dağ ve orman manzarası eşliğinde sevdiklerinizle doğal güzellikleri ve konforu bir arada yaşayabilirsiniz.

Jolly ile Yılbaşı Özel Turları incelemek için tıkla! 

Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.

Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir