Yılbaşı Yurt Dışı Turları: Unutulmaz Yurt Dışı Turları İle Yeni Yıla Merhaba

Yılbaşı yurt dışı turları ile yeni yıla başka bir coğrafyada merhaba demek ister misiniz? Yılbaşı, tüm senenin en özel günlerinden biridir. Bunun yanı sıra aile ve arkadaşlarınızla keyifli bir gezi geçirebileceğiniz en iyi tatil zamanlarından biridir. Yeni yılın ilk saatlerini sevdiklerinizle unutulmaz bir deneyime dönüştürmek için Jolly’nin yılbaşı özel turları sizi muhteşem destinasyonlara davet ediyor.

Yılbaşı Yurt Dışı Turları

Yeni bir yılı karşılamanın heyecanı bir başkadır. Eski yılın tüm stresi unutulur, yeni yıla güzel dileklerle girmek için geri sayım başlar. Yeni bir yıl sağlığı, bereketi, mutluluğu ve aşkı temenni eden herkes için heyecanla beklenirken yılbaşı tatili de planlanmaya başlanır. Hafta sonu ile birleşen yılbaşı tatilleri ise özellikle yurt dışı seyahatleri organize etmek için idealdir. Bizler de yeni yılın heyecanını sizlerle birlikte birbirinden güzel yılbaşı yurt dışı turları ile yaşamak için yola çıkmaya hazırız!

Romanya

Yılbaşı yurt dışı turlarıYılbaşı yurt dışı turları denilince akla ilk gelen rotalardan biri oluyor Romanya. Yüzyıllık yapıların yanında modern iş merkezlerini görebileceğiniz geçmişin ve geleceğin iç içe yaşadığı Bükreş, Tuna Nehri’nin kollarından Dimbovita Nehri ile komşu. Tarihi ve kültürel gezilerden keyif alanlar için şehirde Ulusal Tarih Müzesi, Uusal Sanat Müzesi, Grigore Antipa Doğa Tarihi Müzesi gibi farklı seçenekler bulunuyor. Avrupa’nın en özel kale ve şatolarına ev sahipliği yapan Bükreş’te, Drakula’nın evinin de aralarında olduğu muhteşem şatolarıyla Transilvanya Bölgesi’ni ziyaret ederek yeni yılı heyecanla kucaklayabilirsiniz. Yılbaşı gecesi için gece hayatı canlı olan, hareketli bir şehir arıyorsanız Bükreş sizi bu konuda da hayal kırıklığına uğratmayacak. Farklı fiyat ve müzik seçenekleri sunan sabaha kadar açık kulüplerde eğlenebilirsiniz.

Fransa

Yılbaşı yurt dışı turları

Yılbaşını aşkın ve romantizmin şehri Paris’te geçirmekten daha güzel ne olabilir? Fransa’nın sembolü Eiffel Kulesi, Seine Nehri, unutulmaz köprüleri, Ressamlar Tepesi olarak da anılan Montmartre Tepesi, Louvre Müzesi ve Versailles Sarayı şehrin en önemli gezi noktalarından birkaçı. Yeni yıla yeni tatlarla girmek için, Paris gezinizi kruvasan ve kahve ikilisi ile bin bir türlü malzemeden yapılan özel krepleri denemeden sonlandırmayın.

Orta Avrupa

Yılbaşı yurt dışı turlarıTek seferde birden fazla ülke gezmenin keyfini Orta Avrupa turları ile yaşamak mümkün. Ziyaret edilen şehirlerden Viyana, Barok dönemin tüm ihtişamını taşıyor. Klasik müziğin ve mimarinin zirveye ulaştığı şehrin her köşesinde bir başka özel eser yer alıyor. Orta Çağ’dan kalmış sokakları ve astronomik saat kulesiyle Prag sizi kelimenin tam anlamıyla bir film karesine ışınlarken, gezinin diğer durağı Budapeşte’yi gezerken Tuna Nehri’nin tüm güzelliğiyle iki yakaya ayırdığı bu şehrin büyüsüne kapılmamak ise imkansız.

 

Bulgaristan

blankYılbaşı özel turları içerisinde en eğlenceli ve hareketlilerinden biri de kuşkusuz Bulgaristan’ın kayak merkezlerini ziyaret etmek. İnsana huzur veren çam ormanlarının arasında yer alan Bansko farklı derecelerdeki kayak pistleriyle her yaştan ve deneyimden kayaksevere uygun bir ortam. Güne ara vermek için spa merkezine uğrayarak kendinizi sıcak havuzların rahatlatıcı sularına bırakabilirsiniz. Gezinizi ölümsüz kılmak ve evinize ufak bir anı ile dönmek isterseniz birbirinden güzel seramik parçalar, kokulu sabunlar ve şehre özel hediyelik ürünleri Bansko’nun merkezinden uygun fiyata satın alabilirsiniz. Pamporovo’da ise Snejanka zirvesinin eteklerinde yer alan 18 farklı kayak pisti, her yıl 2 metreye yaklaşan kar kalınlığına ulaşıyor. Yeni yılın ilk dakikalarını dans ve müzikle karşılamak isteyenler için zirvede yer alan birçok gece kulübü yılbaşına özel eğlence ve programlar düzenliyor. Pamporovo’nun muhteşem dağ ve orman manzarası eşliğinde sevdiklerinizle doğal güzellikleri ve konforu bir arada yaşayabilirsiniz.

Venedik

Venedik KarnavalıVenedik demek romantizm demek. Venedik demek aşk demek. Venedik demek yılbaşı demek. Yılbaşı yurt dışı turları ile bu yıl Venedik’e gidin deriz. Üstelik hem yılbaşı için iyi bir rota olan Venedik, ünlü Venedik Karnavalı ile de size bir kez daha seyahat planı yaptıracak. San Marco Meydanı, Dükler Sarayı, Saat Kulesi, İşkence Köprüsü, tarihi Campanille Çan Kulesi, Venedik keşifleriniz arasında yer alacak. Kanallarıyla ünlü Venedik’te Büyük Kanal turu ile gerçek Venedik’i yaşayabilirsiniz.

Amsterdam

blank

Noel pazarları, kanalları, sokakları, evleri, laleleri, caddeleri ve birbirinden şirin dükkanları ile Amsterdam yılbaşı için biçilmiş kaftan oluyor. Kentin simgesi Dam Meydanı’nda yılbaşı hareketliliği ile farklı bir Avrupa tatili yaşayacaksınız. Üstelik bisiklet kiralayarak şehrin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Jolly ile yılbaşı turları yeni bir yıla en sevdiğiniz yerde merhaba deyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir