Jolly Tur’dan Hayallerin Adası İbiza’da 2 Çifte Ücretsiz Tatil

Turizm sektöründe ilklere imza atan yenilikçi projeleriyle trend yaratan Jolly Tur, yeni bir kampanyaya daha imza attı. Bu yaz dillere destan doğal güzellikleri ve eğlencenin tüm tonlarını barındıran Ibiza’ya direkt uçuş başlatarak turizm sektöründe bir ilki daha yaratan  Jolly Tur, yeni başlattığı kampanya ile sadece 1 çifti değil, 2 çifti Ibiza’ya gönderiyor.

1 Ağustos itibariyle başlatılan kampanya için Number1 ile işbirliği geliştirildi. Kampanya çerçevesinde her iki çift de Ibiza’da 3 gece-4 gün rüya gibi bir tatil kazanacak. Ibiza’da rüya gibi bir tatil yaşamak isteyenler,  4 Ağustos-9 Ağustos arası ve 10 Ağustos-15 Ağustos  tarihleri arasında Number1 FM’de her gün duyurulacak 1’er şifreyi kampanyanın son gününde BİP üzerinden bildirecekler.

İlk çift için  4 Ağustos ile 9 Ağustos Number1 FM de her gün 1 şifre verilecek ve  9 Ağustos günü tüm şifreler doğru gün sırasıyla tek seferde istenecek.  İkinci çift  için 10 Ağustos ile 15 Ağustos arasında Number1 FM de her gün 1 şifre verilecek ve 15 Ağustos günü tüm şifreler doğru  gün sırayla tek seferde istenecek.

Doğru şifreleri  BİP üzerinden belirtilen tarihlerde ulaştıran ilk  kişiyi, seçtiği bir arkadaşıyla  rüya gibi bir tatil bekliyor olacak.  Türkiye’de ilk defa direkt uçuşla Number1 FM ve  Jolly Tur işbirliği ile  kazanan çiftler 18 Ağustos-21 Ağustos tarihleri arasında unutulmaz bir tatil deneyimi yaşayacaklar.

Hayallerin adası Ibiza’da kazanan çiftleri göz alıcı güzellikler ve doz aşımı eğlenceli saatler bekliyor. Sadece dünya jet sosyetesiyle değil, ünlü aktrist ve aktörlerle aynı ortamın tadını çıkarmak, doğanın milim milim işlediği bir cennet adanın güzelliklerinin keyfine varmak, dünyaca ünlü gece kulüpleri kadar kumsal partilerinde de eğlencenin üst sınırlarında dolaşmak; Ibiza’da tatil kazanan iki çifti bekleyen güzelliklerden sadece birkaçı. Olağanüstü güzellikleri kadar gece yaşamıyla da dillere destan olan Ibiza’nın iddiada birbirleriyle yarışan bu iki çekici yanı, dünya yıldızları için de adayı vazgeçilmez kılıyor. Ibiza’dan vazgeçemeyen ünlüler arasında Wesley Snejder, Yolanthe Cabau, Victoria-David Beckham Çifti, Elle MacPherson, Paris Hilton, Beyonce, Toni Garrn, Damian Lewis, Kate Middleton, Prens William, Sienna Miller, Jude Law ve Rita Ora gibi isimler yer alıyor.

Jolly Tur’un ilk kez direkt uçuş başlattığı Ibiza’nın dünya yıldızları için bir çekim sahası yaratmasının nedenlerinin başında dünyaca ünlü gece kulüpleri ve dj’leri için de buranın vazgeçilmez olması. Ushuaia, Space, Privilege, Pacha, Amnesia, Es Paradis ve Ibiza Rocks; bunlardan sadece birkaçı.  David Guetta, Bob Sinclair, Hardwell, Carl Cox, Avicii, Axvell-Ingrosso, Basement Jaxx, Dimitri From Paris, Simon Dunmore, The Zoo Project, Dj Spoony, Ryan Platts ise bu tatili kazanan çiftlerin muhteşem performansına tanık olacağı dj’ler arasında bulunuyor.

Kazanan çiftler için Jolly Tur’un dikkat çektiği bir diğer nokta ise, sabaha kadar süren kumsal ve kapalı mekân eğlencelerinin yanı sıra doğanın güzelliklerini de yaşamak için zaman ayrılması. Bora Bora, Salines ve Sant Antoni plajlarının keyfini gündüz saatlerinde çıkarmayı ihmal etmemek gerekiyor. Ayrıca, beyaz evleri nedeniyle “Beyaz Ada” olarak da anılan 40 kilometre uzunluğunda ve 25 kilometre genişliğindeki bu adanın nefes kesici cadde ve sokaklarında gezinmek gerekiyor. Ayrıca, ihmal edilmemesi gereken bir diğer rota, sahildeki birbirinden renkli tezgahların yanı sıra 30 yıldır her cumartesi günü kurulan Las Dailas Hipi Pazarı’nda alışverişin tadını çıkarmak olmalı.

Bu arada kazanamayan çiftlerin üzülmemesi tavsiye olunur. Zira, Jolly Tur, Ağustos ayı sonuna kadar her Perşembe ve Cuma günü 499 Euro’dan başlayan fiyatlarla Ibiza’ya tur düzenlemeye devam ediyor.

Yarışmaya ait diğer detaylara Number One adresinden ulaşabilirsiniz.

Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.

Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir