Jolly Tur ile Kendi Turunu Kendin Yarat

JOLLY TUR’DAN TATİLDE TAM ÖZGÜRLÜĞE DAVET

Kendi Turunu Kendin Yarat

Turizm sektörünün yenilikçi markası Jolly Tur, 2016 yılında da yeniliklerine hız kesmeden devam ediyor. Son yıllarda pek çok alanda yarattığı turlarda çeşitlilik ve butik bakış açısıyla dikkat çeken Jolly Tur’un bu yöndeki en son yeniliği, Kültür Turları’ndaki “Kendi Turunu Kendin Yarat” projesi oldu. Bu projeyle Jolly Tur’un doğasıyla, kültürüyle, tatlarıyla keşfedilmedik bir noktasını bırakmadığı Türkiye’nin zenginliklerini zaman sınırlaması olmadan yaşayabilmek mümkün.

Eskişehir

Kendi Turunu Kendin Yarat projesiyle getirilen tek özgürlük, tatil zamanını ayarlayabilmekle sınırlı değil. Havalimanı seçimi, uçuş saatleri, otel, rehberlik hizmetleri, kişi sayısı gibi tüm detayları belirleyebilmek mümkün. Üstelik, hiçbir sınırın olmadığı bu özgürlüğün tadını, Türkiye’nin ve yakınlarındaki tüm göz alıcı coğrafyalarda çıkarabilmek mümkün. Daha açık bir deyişle sayısı 150’yi aşan kültür turlarından dilerseniz birkaçını bir araya getirebilir, dilerseniz sadece birinin tadına, tüm detaylarıyla varabilirsiniz. Kendi eseriniz olan bu tatili dilerseniz sadece kendinize hediye edebilirsiniz, dilerseniz sevdiklerinizle birlikte hareket edebilirsiniz. Daha açık bir deyişle bu projede hiçbir kontenjan sınırlaması yok.

“Kendi Turunu Kendin Yarat” butik bir bakış açısının yanı sıra dünyada değişen turizm anlayışı doğrultusunda geliştirilmiş bir proje. Bu doğrultuda Türkiye’nin doğa ve tarih hazinelerini keşfetmeye meraklı tatil severler, zamanıyla, coğrafyasıyla ve mekanlarıyla kendi tatilini kendileri geliştirebilecek.

beypazarı

Daha açık bir anlatımla misafirler, Kendi Turunu Kendin Yarat projesinde belirlenen tur tarihleri doğrultusunda kendilerini ayarlamak zorunda kalmayacaklar. “Kendi Turunu Kendin Yarat”ın getirdiği yenilik sadece tatil tarihini ve gezilecek rotayı belirlemekle sınırlı değil. Hangi havalimanından saat kaçta uçulacağına hangi havalimanına inileceğine, transferden konaklanılacak otele ve rehberlik hizmetlerine kadar pek çok konuda bireysel tercihler yapılabilmesine olanak sağlıyor. Üstelik, sadece kendiniz için de bir tatil yaratabilirsiniz, sevdiklerinizle birlikte olabileceğiniz bir tatil de… Bir başka deyişle tur kontenjanından bağımsız tamamıyla sınırları aşan ve özgürlüğün tadını çıkarabileceğiniz bir planlama yapabilmeniz mümkün.

Eğer, istediğiniz tarihte istediğiniz destinasyon ya da destinasyonlarda gezip yine istediğiniz yerlerde konaklamak istiyorsanız, kendi turunuzu kendiniz yaratabilirsiniz.

Turla İlgili Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.

Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.

Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir