İbiza Turu’na Gitmek İçin İşte Size 10 Neden!

İbiza özgürlüğün, eğlencenin ve partilerin adası İbiza’ya insan hayatında bir kere de olsa mutlaka uğramalı. Özellikle gençlerin ve kendini genç hissedenlerin unutamayacağı bir tatil yaşatır. Cennet gibi plajlarında güneşlenip denizin tadını çıkarırken 7 gün 24 saat hiç durmayan partiler ve eğlencelerle tüm dertlerinizden uzaklaşacaksınız.

İbiza hakkında söylenecek o kadar söz var ki… İbiza’da muhteşem bir tatil için işte 10 nedeni sizler için derledik:

1) Günbatımı İbiza’da Bambaşka…

İbiza'da Gün Batımı

Dünyada günün geceye kavuşmasını izleyebileceğiniz en güzel yerlerden biri İbiza’da Sant Antonio‘dur. Özellikle gün batımı saatlerinde öyle bir kalabalık olur ki… Erkenden gidip kendinize bir yer bulup o muhteşem görsel şöleni beklemelisiniz.

2) İbiza Demek Geçici Dövme Demek.

İbiza'da Geçici Dövme

Her tatilin olmazsa olmazlarından geçici dövmeler burada da oldukça revaçta. Hippy Market’te renk renk desen desen dilediğiniz yaz dövmesini yaptırabilirsiniz. Mayo ve bikinilerle sizce de çok şık durmuyor mu?

3) Gece Gündüz Partiler Hiç Bitmiyor.

Gece Gündüz Parti

Bu adada parti bir an bile bitmiyor. Eğlence gündüz plaj partileriyle, gece ise kulüp partileriyle nefes almadan sürüyor. Eğlenceyi hiç bu kadar fazla yaşamamışsınızdır.

4) Ne? İbiza Sadece 3 Saat mi Sürüyor?

Ne? İbiza Sadece 3 Saat mi Sürüyor?

Evet… Doğru okudunuz. İbiza, Türkiye’den sadece 3 saat uzaklıkta. Bize bu kadar yakın böyle muhteşem bir ada varsa, mutlaka gidilmeli.

5) Plajlarına Bakıp Bakıp Lâl Olacaksın.

İbiza Plajları

Böyle deniz, böyle plaj… Hayran olacaksınız. O altın sarısı kumlardan, masmavi denizden ayrılmak istemeyeceksiniz. Ama küçük bir teselli, harika fotoğraf kareleriyle bu anları ölümsüzleştirebilirsiniz.

6) Dünyanın En İyi Partileri Bu Adada.

İbiza'da Party

Aklınızın hayalinizin almayacağı konsept partiler ve ünlü djlerin programlarıyla deliler gibi eğleneceksiniz.

7) En İyi DJ’lerle Müzik Hiç Durmuyor.

Dünyanın en iyi djleri İbiza'da

David Guetta’dan tutun da Dimitri Vegas ile Like Mike’a Avicii’ya kadar pek çok ünlü dj’i dinleme şansı elde edebilirsiniz.

8) Ada’nın Meşhur Gece Kulübü Pacha’da Sınırsız Eğlence…

Pacha'da Eğlence

Limana çok yakın olan bu kulüp 3000’e yakın kişi kapasitesi her türden çalan müzikleriyle her hafta cuma günü sabah dek açık. Bu kulübe mutlaka uğramalısınız.

9) Sosyal Medyada Boy Boy İbiza Fotoğrafları da Cabası…

Selfei Çekmeden Olmaz

İbiza etiketli fotoğraflarla sosyal medya çevrelerinde epey sükse yapacaksınız. Kendiniz partilerde, plajda, denizde fotoğraf paylaşırken bir hayal edin. Yüzünüzde bir gülümse olduğunu görür gibiyim :)

10) Türkiye’de Bir İlk! Jolly Tur ile İbiza’ya Direkt Uçacaksınız.

 

İbiza Jolly Tur

OTELLER

2* HOTEL PISCIS vb.
2* APARTMENTS CENTRAL CITY vb.

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

Borajet Havayolları ile İstanbul (Saw)-Ibıza –İstanbul (Saw) parkurunda uçak bileti
Otellerde 3 gece oda kahvaltı konaklama
Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri
Havalimanı vergileri
Zorunlu Seyahat Sigortası (1618 sayılı Yasa Gereği düzenlenen Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

Fiyatlara Dahil Olmayan Hizmetler

Yurtdışı çıkış vergisi, 15 TL (Seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödeme yapılması ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir.)
Seyahat Koruma Paketi (15 EURO) ( 70 yaş üstü misafirlerimiz için ücret 30 Eur`dur.)
Tüm kişisel harcamalar,
Rehber tarafından organize edilen ekstra turlar
Vize Ücreti (120,-€)

Fiyatlar

23-26-30 Haziran 499 EURO‘dan başlayan fiyatlarla…

03-07-10-14-17-21-24-28-31 Temmuz 499 EURO‘dan başlayan fiyatlarla…

Jolly Tur ile direkt uçuşla İbiza’ya gitmek için tıkla!

 

Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.

Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir