Huzur Vadisi Limak Arcadia Hotel

Mitolojide ‘arcadia’ cennet bahçeleri manasına gelir. Limak Arcadia Hotel de tam da ismi gibi cennet misali bahçeler ve bir ortam sunar sizlere. Hem maviyi hem de yeşili bir ahenk içinde yaşayacağınız bu tatilde unutulmaz zamanlar yaşayacaksınız.

Aile oteli konseptine sahip olan Limak Arcadia’nın odalarında çocuklarınızla çok rahat edeceksiniz. Aile odaları bir yatak odası ve bir oturma odasından oluşuyor ve kendinizi evinizdeymiş gibi hissediyorsunuz.

Yemyeşil Bir Bahçe

Otel adeta yemyeşil bir bahçenin içindedir. Çocuklarınız bu yeşil alanda dilediğince vakit geçirebilir siz de yeşilin huzur veren atmosferinde güzel bir tatil geçirebilirsiniz. Çocuklarınız bu yeşil alanda mini golf deneyimi bile yaşayabilirler.

Bu yemyeşil ortamda havuzların maviliği ve serinliği de vazgeçilmeziniz olacak. Limak Arcadia’da 4 açık 1 kapalı olmak üzere toplam 5 adet havuz bulunmaktadır. Pamukkale travertenleri dekoratifli havuz çok güzel bir görüntü yaratmaktadır. Otelde büyük havuz haricinde tüm havuzlarda eğlence ve animasyon showları yapılmaktadır. Huzuru ve sessizliği arayanlar büyük havuzda dilediğince suyun keyfini çıkarabilir.

Güler Yüzlü Hizmet

Limak Arcadia’nın en güzel ve unutulmaz özelliği ise çalışanların güler yüzlülüğü, ilgi ve alakasıdır. Limak Arcadia ekibinin misafirlerine olan bu güzel yaklaşımı ve yardımı sizi oldukça özel hissettirecek. Bu özel hissetme durumu Limak Arcadia’ya sizi tekrar tekrar getirecek.

Lezzet Şöleni

Otelin açık büfe restoranında hem çocuklarınızın hem de sizin damak zevkinize hitap eden bol çeşitli lezzetler bulabilirsiniz. Yemeklerin çeşitliliği yanında lezzeti de bir numaradır.  Limak Arcadia’da lezzet şöleni açık büfe restoranın yanında İtalyan, Çin ve Türk lezzetlerini sunan a’la carte restoranlarla da doruk noktasına ulaşır.

Eğlencenin Adresi 

Otelde gündüz ya da gece hiç fark etmez, saat saat her daim eğlence vardır. Havuzlarda ve sahilde eğlenceli animasyonlar, pasta saatinde kahve oyunları yapılır. Gece ise muhteşem showlar, köpük partileri ve canlı müzikle sınırsız bir eğlence sizleri bekliyor olacak.

Minik misafirler de eğlenceden nasiplerini tabii ki alacaklar. 4-12 yaş aralığındaki minikler gün boyu mini kulüpte uzman eğitmenler eşliğinde yaratıcı ve kaliteli zamanlar geçirebilirler. 13-17 yaş aralığındaki genç misafirlerin ise oyunlar, yarışmalar ve spor aktiviteleriyle tatillerini monotonluktan çıkarma şansları vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir