Huzur Vadisi Limak Arcadia Hotel

Mitolojide ‘arcadia’ cennet bahçeleri manasına gelir. Limak Arcadia Hotel de tam da ismi gibi cennet misali bahçeler ve bir ortam sunar sizlere. Hem maviyi hem de yeşili bir ahenk içinde yaşayacağınız bu tatilde unutulmaz zamanlar yaşayacaksınız.

Aile oteli konseptine sahip olan Limak Arcadia’nın odalarında çocuklarınızla çok rahat edeceksiniz. Aile odaları bir yatak odası ve bir oturma odasından oluşuyor ve kendinizi evinizdeymiş gibi hissediyorsunuz.

Yemyeşil Bir Bahçe

Otel adeta yemyeşil bir bahçenin içindedir. Çocuklarınız bu yeşil alanda dilediğince vakit geçirebilir siz de yeşilin huzur veren atmosferinde güzel bir tatil geçirebilirsiniz. Çocuklarınız bu yeşil alanda mini golf deneyimi bile yaşayabilirler.

Bu yemyeşil ortamda havuzların maviliği ve serinliği de vazgeçilmeziniz olacak. Limak Arcadia’da 4 açık 1 kapalı olmak üzere toplam 5 adet havuz bulunmaktadır. Pamukkale travertenleri dekoratifli havuz çok güzel bir görüntü yaratmaktadır. Otelde büyük havuz haricinde tüm havuzlarda eğlence ve animasyon showları yapılmaktadır. Huzuru ve sessizliği arayanlar büyük havuzda dilediğince suyun keyfini çıkarabilir.

Güler Yüzlü Hizmet

Limak Arcadia’nın en güzel ve unutulmaz özelliği ise çalışanların güler yüzlülüğü, ilgi ve alakasıdır. Limak Arcadia ekibinin misafirlerine olan bu güzel yaklaşımı ve yardımı sizi oldukça özel hissettirecek. Bu özel hissetme durumu Limak Arcadia’ya sizi tekrar tekrar getirecek.

Lezzet Şöleni

Otelin açık büfe restoranında hem çocuklarınızın hem de sizin damak zevkinize hitap eden bol çeşitli lezzetler bulabilirsiniz. Yemeklerin çeşitliliği yanında lezzeti de bir numaradır.  Limak Arcadia’da lezzet şöleni açık büfe restoranın yanında İtalyan, Çin ve Türk lezzetlerini sunan a’la carte restoranlarla da doruk noktasına ulaşır.

Eğlencenin Adresi 

Otelde gündüz ya da gece hiç fark etmez, saat saat her daim eğlence vardır. Havuzlarda ve sahilde eğlenceli animasyonlar, pasta saatinde kahve oyunları yapılır. Gece ise muhteşem showlar, köpük partileri ve canlı müzikle sınırsız bir eğlence sizleri bekliyor olacak.

Minik misafirler de eğlenceden nasiplerini tabii ki alacaklar. 4-12 yaş aralığındaki minikler gün boyu mini kulüpte uzman eğitmenler eşliğinde yaratıcı ve kaliteli zamanlar geçirebilirler. 13-17 yaş aralığındaki genç misafirlerin ise oyunlar, yarışmalar ve spor aktiviteleriyle tatillerini monotonluktan çıkarma şansları vardır.

Otelle İlgili Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir