Güneş Boğa Geçişi, Burçlar ve Seyahat İpuçları

(Öncelikle Yükselen Burcunuza Sonrasında Güneş Burcunuza Göre Okumanızı Öneririm)

KOÇKOÇ:

Sevgili Koçlar, gökyüzünün Dünya’ya hayat veren ışığı Güneş 20 Nisan itibariyle Boğa burcuna geçiş yapmakta. 21 Mayıs 2015 tarihine dek 2. ev alanınızı aydınlatacak olan Güneş bu dönem içerisinde odak noktanızı maddi konular, konfor ve yeteneklerinizden elde edeceğiniz kaynaklarınıza doğru çekecek. Yaşam enerjinizi doğru zaman ve doğru hamlelerle  finansal kazanımlarınıza yönlendirdiğiniz taktirde bu dönemde gelirinizi artırabilmeniz mümkün. Maddi kazanımlarınızı artırabilme potansiyelinizin olduğu bu noktada madalyonun diğer yüzü ise sonrasında can sıkıcı durumlarla karşılaşmamak adına gereksiz birtakım harcamalar yapmamaya dikkat etmenizi öneririm. Bu noktada ekonomik tatil fırsatlarının yer aldığı bir seyahat planlaması yapmaya ne dersiniz?

BoğaBOĞA:

Sevgili Boğalar, gökyüzünün yaşam veren ışığı olan Güneş 20 Nisan itibariyle burcunuza geçiş yaparak 21 Mayıs 2015 tarihine kadar Boğa burcunda seyrine devam edecek. Önümüzdeki 1 aylık süreç içerisinde Güneş kişisel kimliğiniz, fiziksel görünümünüz ve enerjinizin artması gibi noktalarda bulunduğunuz ortamda parlamanıza destek verecek. Her türlü başlangıç ve kişisel girişim adına rahatlıkla kullanabileceğiniz bu dönemi başkaları üzerinde etki kurabilme ve dikkatleri üzerinizde toplama biçiminde deneyimleyebilirsiniz. Artan enerjiniz ile birlikte kişisel yeni bir döngünün başlama sürecinde yaşamınızda var olan sorunları daha rahat çözebilmeniz adına Güneş’in desteğini alabileceksiniz. Bu dönemde dikkat etmeniz gereken nokta benmerkezci davranışlardan kaçınmak ve abartılı bir özgüvene karşı temkinli olmanız. Kendinize, yeşilin ve mavinin türlü tonlarıyla kucaklaşabileceğiniz bir tatil armağan etmeye ne dersiniz?

İkizlerİKİZLER:

Sevgili İkizler, astrolojide yaşam enerjimiz olarak adlandırdığımız gökyüzünün parlak ışığı 20 Nisan itibariyle Boğa burcuna geçiş yaparak, 21 Mayıs 2015 tarihine dek bu burçta seyahatine devam edecek. Önümüzdeki 1 aylık süreç geri çekilme ve içe dönme zamanı. Bu dönemde yeni birtakım proje ya da girişimlere başlamak yerine halihazırda var olan konulara odaklanmanızı rekabetçi bir yaklaşım tarzı benimsemek yerine geçmişin muhasebesini yapmanızı önerebilirim. Bu noktada öncesinde bilmediğiniz bazı konuları öğrenme ve perde arkasından yapılan birtakım düşmanlıkların yüzeye çıkması olası. Endişe ve kuruntuya yer vermeden dinlenmenizi, sağlığınıza ekstra özen göstermenizi önerebilirim. Bu dönemde size dinginlik ve huzur verecek, ruhsallığınızı geliştirmeye yönelik inanç turizmi temalı bir seyahat fikrine ne dersiniz?

yengecYENGEÇ:

Sevgili Yengeçler, gökyüzünün Dünya’ya hayat veren ışığı Güneş, 20 Nisan itibariyle Boğa burcuna geçiş yapmakta. 21 Mayıs 2015 tarihine dek sevdiği bir ev alanı olan 11. evinizde seyahat etmeye devam edecek. Arkadaşlarınız, geleceğe dönük hedefleriniz, belli bir amaç doğrultusunda bir araya geldiğiniz topluluklar ile ilgili önemli birtakım gelişmeler gündeme gelebilir. Katılmış olduğunuz topluluklarda parlayacağınız, bütün dikkatlerin üzerinizde olacağı bu süreçte güçlü bir topluluğa üye olabilirsiniz. Geleceğe dönük amaçlarınız var ise bu dönem tohum ekmenin tam zamanı. Çünkü beklemediğiniz, ummadığınız kişilerin desteğini alabileceksiniz. Önemli bir organizasyona dahil olmak ya da büyük bir oluşumun içinde yer alabilmek gibi bir hedefiniz var ise bu dönemi değerlendirmenizi öneririm. Arkadaşlarınız ve kalabalık gruplarla birlikte hoşça vakit geçirebileceğiniz bir seyahat planı yapmaya ne dersiniz?

aslanASLAN:

Sevgili Aslanlar, astrolojide yaşam enerjimiz olarak adlandırdığımız ve aynı zamanda burcunuzun yönetici gezegeni olan gökyüzünün parlak ışığı Güneş 20 Nisan itibariyle Boğa burcuna geçiş yaparak, 21 Mayıs 2015 tarihine dek bu burçta seyahatine devam edecek. Bu dönemde Güneş; kariyer, itibar, mesleki hedefler, otorite figürleri ve sizden üst pozisyonda olan kişilerle ilişkilerinizi anlatan 10. ev alanınızda parlayacak. Tanınmak ve hedeflerinizi gerçekleştirebilmek adına fazlaca sorumluluklar yükleneceğiniz bu süreçte mesleğinizde üst bir pozisyona gelebilir ve hedefleriniz ile ilgili birtakım ödüller, kazanımlar elde edebilirsiniz. Sevgili Aslanlar şimdi başarı, tanıma ve ilerleme zamanı. Kişisel hedeflerinizi gerçekleştirme noktasında birtakım iş seyahatleri gündeme gelebilir.

basakBAŞAK:

Sevgili Başaklar, gökyüzünün yaşam veren ışığı olan Güneş 20 Nisan itibariyle Boğa burcuna geçiş yaparak 21 Mayıs 2015 tarihine kadar bu burçta seyrine devam edecek. Önümüzdeki 1 aylık süreç içerisinde Güneş yurt dışı, medya, yayıncılık, kendinizi geliştirmek adına katılabileceğiniz eğitim programları gibi ana başlıklarla ifade ettiğimiz 9.ev alanınızda parlayarak bu noktalarda size destek sağlayacak. Yaşamı anlamlı kılmak, inançlarınıza daha geniş bir perspektiften bakabilmek ve zihinsel genişlemenize destek sağlayacak uzak seyahatlere bu ay hazırlıklı olun. Amaçlarınızı gerçekleştirmek için daha geniş bir perspektiften bakabileceğiniz bu dönemde felsefi konulara doğru çekildiğinizi hissedebilirsiniz.

TeraziTERAZİ:

Sevgili Teraziler, astrolojide yaşam enerjimiz olarak adlandırdığımız gökyüzünün parlak ışığı Güneş 20 Nisan itibariyle Boğa burcuna geçiş yaparak, 21 Mayıs 2015 tarihine dek bu burçta seyahatine devam edecek. Güneş bu dönemde değişim, dönüşüm, ruhsal anlamda yenilenme, eş ya da ortaklıklar yoluyla oluşturduğumuz başkalarına ait finansal kazanımlar ile ilgili olan 8. ev alanınızı aydınlatacak. Bu dönemde kredi çekmek, ortak finansal konulara yönelmek, bütçenizi dengelemek, size zarar verdiğini düşündüğünüz birtakım alışkanlıklardan kurtulabilmek için uygun şartlar ortaya çıkabilir. Yüzeyin altında biriktirdiğiniz ne var ise ortaya çıkabilecek bu dönem ruhsal anlamda ciddi değişimlerin de habercisi. Ruhsal değişim ve dönüşümün odak noktanız olduğu bu dönemde sağlığınızı da olumlu yönde etkileyecek spa merkezlerinin de içinde yer aldığı bir tatil planlamasına ne dersiniz.

akrepAKREP:

Sevgili Akrepler, gökyüzünün yaşam veren ışığı olan Güneş 20 Nisan itibariyle Boğa burcuna geçiş yaparak 21 Mayıs 2015 tarihine kadar bu burçta seyrine devam edecek. Önümüzdeki 1 aylık süreç içerisinde başkalarıyla birlikte hareket etmeye her zamankinden daha çok ihtiyaç duyacaksınız. Sosyal ilişkilerinizi dengelemek adına  “ya hep ya hiç” mantığından ziyade daha uyumlu ve orta noktayı yakalayabilen tutumdan yana olmanızı önerebilirim. Herkes tarafından bilinen, tanınmış kişiler bir anda hayatınızın merkezinde olabilir. Bu dönemi başkaları aracılığıyla kendi yeteneklerinizi keşfetmek biçiminde deneyimlemeniz olası. Her türlü ortaklık ilişkisinin vurgulanacağı zamanlarda yaşamınızda önem arz eden kişilerin birtakım sorunlarıyla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Yoğun kalabalık ortamlara katılmak ve birçok kişi ile etkileşime geçeceğiniz bu dönemde eş ya da partnerinizle birlikte çıkabileceğiniz bir seyahat fikrine ne dersiniz?

YayYAY:

Sevgili Yaylar, gökyüzünün Dünya’ya hayat veren ışığı Güneş, 20 Nisan itibariyle Boğa burcuna geçiş yapmakta. 21 Mayıs 2015 tarihine dek olan 1 aylık dönemde iş yaşamı, çalışma şartlarınız, sağlık koşullarınız ve fazlaca sorumluluk aldığınız sürecin vurgulandığı anlara işaret etmekte. Yerine getirmek zorunda olduğunuz rutine bağlanmış olan işleriniz her zamankinden daha kolay bir biçimde ilerleyebilir ancak yoğun ve yorucu çalışma şartlarının sağlığınızı olumsuz yönde etkilememesine dikkat etmelisiniz. Bu dönem benlik kaygısı ve egodan sıyrılmış bir biçimde başkalarına hizmet etme zamanı. Ayrıntılara her zamandan daha fazla odaklanacağınız süreci günlük yaşamınızda birtakım düzenlemeler yapmak adına değerlendirebilirsiniz. Bu dönemde sağlığınıza iyi gelecek tedavi yöntemlerini de içine alan uzak bir seyahat fikrine ne dersiniz?

oglakOĞLAK:

Sevgili Oğlaklar, astrolojide yaşam enerjimiz olarak adlandırdığımız gökyüzünün parlak ışığı Güneş 20 Nisan itibariyle Boğa burcuna geçiş yaparak, 21 Mayıs 2015 tarihine dek bu burçta seyahatine devam edecek. Yaratıcılığınızın ve duygusal ilhamlarınızın üst noktada olacağı önümüzdeki 1 aylık dönemde risk almaya her zamankinden daha eğilimli olabilirsiniz. Aşk ilişkileriniz, hobileriniz ve çocuklarınızla  zaman geçirmek her zamankinden daha keyifli olabilir. Yaşam enerjinizin arttığı ve kendinizi çok daha iyi hissettiğiniz bu dönemde kısa birtakım tatil planları yapabilirsiniz. Sanatsal yaratıcılığı oldukça olumlu yönde etkileyen bu transitte bu tarz çalışmalarınız var ise bunları sergileme adına uygun dönem.

kovaKOVA:

Sevgili Kovalar, astrolojide yaşam enerjimiz olarak adlandırdığımız gökyüzünün parlak ışığı Güneş 20 Nisan itibariyle Boğa burcuna geçiş yaparak, 21 Mayıs 2015 tarihine dek bu burçta seyahatine devam edecek. Bu geçiş süreciyle birlikte ortalama 1 aylık süreç içerisinde odak noktanız duygusal güvenlik ihtiyacıyla birlikte ev, emlak ve yerleşime ait konular olarak karşımıza çıkmakta. Aile içerisinde egosal birtakım krizler ya da çatışmalar yaşamamaya dikkat ederek bu etkiyi ilişkilerinizde bağları güçlendirmek olarak kullanabilirsiniz. Var olan problemleri çözmek adına Güneş’in desteğini alacağınız bu dönemde ev değişikliği, taşınma gibi konular da gündeme gelebilir. Bu ay aileniz ile birlikte bir tatil planı oluşturmaya ne dersiniz?

balıkBALIK:

Sevgili Balıklar, gökyüzünün yaşam veren ışığı olan Güneş 20 Nisan itibariyle Boğa burcuna geçiş yaparak 21 Mayıs 2015 tarihine kadar bu burçta seyrine devam edecek. Önümüzdeki 1 aylık süreç içerisinde yakın çevrenizle oldukça yoğun bir iletişim sürecine de girmiş bulunmaktasınız. Her türlü eğitim, öğretim ve zihinsel faaliyet için uygun olan bu dönemde dikkat etmeniz gereken temel nokta başkalarının fikirlerini de dikkate alabilmeniz olarak karşımıza çıkmakta. Her zamankinden daha fazla çevrenize olan ilgi ve merak duygunuzun artacağı bu süreç önemli birtakım yazışma ve anlaşmaları da gündeminize taşıyabilir. Sevgili Balıklar, bu dönemde yakın çevrenizle birlikte gerçekleştirmeyi  düşündüğünüz tatil planlamasına ne dersiniz?

Emine GÜCEK

Yıldızların Düşlerinizi Gerçek Kılması Dileğiyle

 

blank

Emine GÜCEK 11.07.1978 Adana doğumlu olup ilk eğitimini Mersin'de,orta ve lise eğitimini Adana'da tamamlamıştır.Gazi Üniversitesi, Gazi Eğitim Fakültesi,Edebiyat Öğretmenliği bölümünden mezun olmuş, ülkenin farklı illerinde eğitimcilik yapmıştır. Münasebetsiz uzun hüzünleri, manasız kısa sevinçleri yaşamda anlamlandırma döngüsünde ve kendi içine yaptığı uzun yolculuklarda,astroloji hayatının orta noktasında olmuştur. Astrolojiye olan ilgisi yaşamın aslında zamanı ve mekanı yaşlandırmaktan daha da öte bir şey olduğunu farkettiği ve "AN"ların kalitesinin büyüsünü keşfettiğinde ortaya çıkmıştır. Astrolojik sembolleri çözme çabasında yolu, onu Astroloji Türkiye'nin değerli eğitmenleri Devrim Dölen ve Devrim Yılmazer ile buluşturmuştur. Astroloji Türkiye, Astroloji Akademisi mezunudur. DerKİ.com ve AstroTürkiye.com'da Astroloji,Ezoterizm ve Mitoloji ile ilgili araştırma yazıları yazmaktadır. Yay yükselenli ve 9. ev stelyumlu haritası vaatlerini gerçekleştirme noktasında onu, bitmek bilmeyen bir araştırma arzusuna,yayıncılık,farklı kültürleri tanıma isteğine doğru çekmiştir. Seyahat etmiş olduğu yerlerdeki bölgeye has gözlemlerini,bölgenin tarihi ve turistik mekanlarıyla birlikte dokusunu paylaşmak istemiş ve bu nedenle Gezmelerde.com seyahat portalını açmıştır. Yıldızların düşlerinizi gerçek kılması dileğiyle......... ASTROLOJİADA-Emine GÜCEK

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir