Gökçetepe Kamp Turuyla Doğayı Keşfedin

Haftasonunuzu İstanbul’a çok yakın mesafede, ama cennet gibi bir yerde geçirmeyi hiç hayal ettiniz mi? İşte hayallerinizi gerçekleştirmek için doğayla iç içe saklı cennet Gökçetepe’de harika bir kamp turu hazırladık. Gökçetepe Köyü, Edirne Keşan’a bağlıdır. Yemyeşil bir doğaya ve el değmemiş tertemiz bir denize sahiptir. Bu turumuzda dilerseniz doğada kuş sesleriyle dinlenebilir dilerseniz dalış yapabilir dilerseniz de doğa yürüyüşleriyle sağlık ve huzur bulabilirsiniz. İki günlüğüne de olsa şehir hayatından uzaklaşıp kendinizi doğaya vermek eminim size çok iyi gelecektir.

Kampta herkese çadır, uyku tulumu ve mat verilecektir.Çadırlar 2 ya da 3 kişinin rahat bir şekilde konaklayabilmesi için yeterlidir. 

Dilerseniz biraz da Gökçetepe Kamp turumuzun detaylarından bahsedelim:

1. GÜN (Cumartesi) 

Hareket noktaları ve saatleri: 

5:30 Gebze
05:40 Kartal köprüsü
05:50 Bostancı
06:10 Ömür durağı
06:30 Beylükdüzü
(E-5 üzerinde söz konusu istikamette uygun olan bir duraktan da alınabilirsiniz.)

Joly Tur otobüsümüzde grubumuz toplandıktan sonra kamp yolculuğumuz başlayacak. Sabahın ilk ışıklarıyla otobüsümüzde sabah ikramlarımız yapılacak. Ayçiçeği tarlaları arasında keyifli bir yolculuğun ardından saat 09.30 sularında Saroz Gökçetepe Tabiat Parkı‘na ulaşacağız. Hemen kampımızı kurmak için çalışmalara başlayacağız. Çadırlarımızı kurup uyku tulumlarımızı alıp eşyalarımızı yerleştirdikten sonra doğa eşliğinde harika bir kahvaltı yapacağız. Kahvaltımızda beyaz peynir, kaşar peynir, siyah zeytin, yeşil zeytin, salam, haşlanmış yumurta, domates, salatalık, biber, tereyağ, bal, reçel, sınırsız çay ve kahve bulunuyor.

Gökçetepe

Kahvaltımız sırasında rehberimiz kamp ve dalış hakkında bilgilendirici bir konuşma yapacaktır. Ardından öğle yemeğine kadar serbest zamanınız olacak. Bu zaman içerisinde dilerseniz dalış yapabilir, dilerseniz paintball oynayabilir, dilerseniz yüzüp güneşlenebilir, dilerseniz de ormanda güzel bir yürüyüş yapabilirsiniz.

Gün boyu sınırsız çay ve kahve ücretsizdir.

Öğlen 13.00-14.00 saatleri arasında güzel bir öğle yemeği sizi bekliyor olacak. Menümüzde sucuk ekmek, Rus salatası, zeytinyağlı yaprak sarma ve içecek bulunuyor. Yemek sonra akşam yemeğine dek doyasıya doğanın tadını çıkarabilirsiniz. Akvaryum misali koylarda dalış yapabilir, güneşlenip dinlenebilirsiniz.

20.30’daki akşam yemeğimizin menüsü ise tavuk pirzola, Akçaabat köfte, makarna, patates salatası, çoban salata, közde kızarmış patlıcan biber, meyve ve içecektir. Doğada yemek yemenin keyfini hiçbir lüks restoranda bulamayacağınızı böylelikle deneyimlemiş olacaksınız. Yemek sonrası ateş başı sohbeti için hep beraber çalı çırpı toplayacağız. Ne kadar çalı çırpı o kadar koyu sohbet demektir.

2. GÜN (Pazar)

Sabahın en güzel saatlerinde güne merhaba dedikten sonra açık havada kahvaltı keyfimize başlayacağız. Kahvaltımızda yine beyaz peynir, kaşar peynir, siyah zeytin, yeşil zeytin, salam, haşlanmış yumurta, domates, salatalık, biber, tereyağ, bal, reçel, sınırsız çay ve kahve olacak.

Kamp Ateşi

Kahvaltı sonrası öğle yemeğinize dek serbest zamanınız olacaktır. Bu zaman içinde dilerseniz denizin keyfini çıkarabilir dilerseniz de ormanda yeşilin bin bir tonu ve kuş sesleriyle huzuru yakalayabilirsiniz. Öğle yemeğinizde menümüz hamburger ve patates kızartması, cola, fanta ve meyve suyu olacak. Öğle yemeğimizi grubumuzla açık havada keyifle yedikten sonra kamp eşyalarımızı toplayıp serbest zamanımıza devam edeceğiz.

Akşam üzeri 16.30 civarlarında grubumuzla otobüsümüze binip İstanbul’a doğru yola çıkacağız. Tahmini 20.00-21.00 civarlarından İstanbul’da olacağız.

Turumuza Neler Dahil?

  • Ulaşım,
  • Rehberlik hizmetleri,
  • Araç içi ikramlar (giderken sandviç ve sıcak-soğuk içecek),
  • Milli Park girişleri ve aracımıza ait tüm ulaşım masrafları,
  • 5 öğün yemek (Cumartesi günü araçtaki kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği. Pazar günü sabah kahvaltısı ve öğle yemeği),
  • Tüm kamp malzemeleri (Çadır, uyku tulumu, mat) ve konaklama,
  • Gün boyu semaverde sınırsız çay – neskafe ve çeşitli ikramlar.

Tarih ve Fiyatlar

24 Eylül 2016 

İki Kişilik Çadır Kişi Başı  261 TL

Tek Kişilik Çadır 323,1 TL

01-08-15-22-29 Ekim 2016

İki Kişilik Çadır Kişi Başı  261 TL

Tek Kişilik Çadır 323,1 TL

05 Kasım 2016

İki Kişilik Çadır Kişi Başı  261 TL

Tek Kişilik Çadır 323,1 TL

 

Turla İlgili Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.

Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.

Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir