Gökçetepe Kamp Turuyla Doğayı Keşfedin

Haftasonunuzu İstanbul’a çok yakın mesafede, ama cennet gibi bir yerde geçirmeyi hiç hayal ettiniz mi? İşte hayallerinizi gerçekleştirmek için doğayla iç içe saklı cennet Gökçetepe’de harika bir kamp turu hazırladık. Gökçetepe Köyü, Edirne Keşan’a bağlıdır. Yemyeşil bir doğaya ve el değmemiş tertemiz bir denize sahiptir. Bu turumuzda dilerseniz doğada kuş sesleriyle dinlenebilir dilerseniz dalış yapabilir dilerseniz de doğa yürüyüşleriyle sağlık ve huzur bulabilirsiniz. İki günlüğüne de olsa şehir hayatından uzaklaşıp kendinizi doğaya vermek eminim size çok iyi gelecektir.

Kampta herkese çadır, uyku tulumu ve mat verilecektir.Çadırlar 2 ya da 3 kişinin rahat bir şekilde konaklayabilmesi için yeterlidir. 

Dilerseniz biraz da Gökçetepe Kamp turumuzun detaylarından bahsedelim:

1. GÜN (Cumartesi) 

Hareket noktaları ve saatleri: 

5:30 Gebze
05:40 Kartal köprüsü
05:50 Bostancı
06:10 Ömür durağı
06:30 Beylükdüzü
(E-5 üzerinde söz konusu istikamette uygun olan bir duraktan da alınabilirsiniz.)

Joly Tur otobüsümüzde grubumuz toplandıktan sonra kamp yolculuğumuz başlayacak. Sabahın ilk ışıklarıyla otobüsümüzde sabah ikramlarımız yapılacak. Ayçiçeği tarlaları arasında keyifli bir yolculuğun ardından saat 09.30 sularında Saroz Gökçetepe Tabiat Parkı‘na ulaşacağız. Hemen kampımızı kurmak için çalışmalara başlayacağız. Çadırlarımızı kurup uyku tulumlarımızı alıp eşyalarımızı yerleştirdikten sonra doğa eşliğinde harika bir kahvaltı yapacağız. Kahvaltımızda beyaz peynir, kaşar peynir, siyah zeytin, yeşil zeytin, salam, haşlanmış yumurta, domates, salatalık, biber, tereyağ, bal, reçel, sınırsız çay ve kahve bulunuyor.

Gökçetepe

Kahvaltımız sırasında rehberimiz kamp ve dalış hakkında bilgilendirici bir konuşma yapacaktır. Ardından öğle yemeğine kadar serbest zamanınız olacak. Bu zaman içerisinde dilerseniz dalış yapabilir, dilerseniz paintball oynayabilir, dilerseniz yüzüp güneşlenebilir, dilerseniz de ormanda güzel bir yürüyüş yapabilirsiniz.

Gün boyu sınırsız çay ve kahve ücretsizdir.

Öğlen 13.00-14.00 saatleri arasında güzel bir öğle yemeği sizi bekliyor olacak. Menümüzde sucuk ekmek, Rus salatası, zeytinyağlı yaprak sarma ve içecek bulunuyor. Yemek sonra akşam yemeğine dek doyasıya doğanın tadını çıkarabilirsiniz. Akvaryum misali koylarda dalış yapabilir, güneşlenip dinlenebilirsiniz.

20.30’daki akşam yemeğimizin menüsü ise tavuk pirzola, Akçaabat köfte, makarna, patates salatası, çoban salata, közde kızarmış patlıcan biber, meyve ve içecektir. Doğada yemek yemenin keyfini hiçbir lüks restoranda bulamayacağınızı böylelikle deneyimlemiş olacaksınız. Yemek sonrası ateş başı sohbeti için hep beraber çalı çırpı toplayacağız. Ne kadar çalı çırpı o kadar koyu sohbet demektir.

2. GÜN (Pazar)

Sabahın en güzel saatlerinde güne merhaba dedikten sonra açık havada kahvaltı keyfimize başlayacağız. Kahvaltımızda yine beyaz peynir, kaşar peynir, siyah zeytin, yeşil zeytin, salam, haşlanmış yumurta, domates, salatalık, biber, tereyağ, bal, reçel, sınırsız çay ve kahve olacak.

Kamp Ateşi

Kahvaltı sonrası öğle yemeğinize dek serbest zamanınız olacaktır. Bu zaman içinde dilerseniz denizin keyfini çıkarabilir dilerseniz de ormanda yeşilin bin bir tonu ve kuş sesleriyle huzuru yakalayabilirsiniz. Öğle yemeğinizde menümüz hamburger ve patates kızartması, cola, fanta ve meyve suyu olacak. Öğle yemeğimizi grubumuzla açık havada keyifle yedikten sonra kamp eşyalarımızı toplayıp serbest zamanımıza devam edeceğiz.

Akşam üzeri 16.30 civarlarında grubumuzla otobüsümüze binip İstanbul’a doğru yola çıkacağız. Tahmini 20.00-21.00 civarlarından İstanbul’da olacağız.

Turumuza Neler Dahil?

  • Ulaşım,
  • Rehberlik hizmetleri,
  • Araç içi ikramlar (giderken sandviç ve sıcak-soğuk içecek),
  • Milli Park girişleri ve aracımıza ait tüm ulaşım masrafları,
  • 5 öğün yemek (Cumartesi günü araçtaki kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği. Pazar günü sabah kahvaltısı ve öğle yemeği),
  • Tüm kamp malzemeleri (Çadır, uyku tulumu, mat) ve konaklama,
  • Gün boyu semaverde sınırsız çay – neskafe ve çeşitli ikramlar.

Tarih ve Fiyatlar

24 Eylül 2016 

İki Kişilik Çadır Kişi Başı  261 TL

Tek Kişilik Çadır 323,1 TL

01-08-15-22-29 Ekim 2016

İki Kişilik Çadır Kişi Başı  261 TL

Tek Kişilik Çadır 323,1 TL

05 Kasım 2016

İki Kişilik Çadır Kişi Başı  261 TL

Tek Kişilik Çadır 323,1 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir