Gemi Turları İle Seyahat: Ultra Lüks Crystal River İle Avrupa Nehirlerinde Yolculuk

Gemi turları ile Avrupa’yı yeniden keşfetmeye hazır mısınız? Dünyanın en lüks gemi firması Crystal River Cruises, şimdi seyahat keşiflerine yeni bir soluk getiriyor. Avrupa’nın keşfedilesi yerlerini, lüks gemi turları ve benzersiz bir nehir yolculuğu ile gezerken, yeni bir dünyaya merhaba diyeceksiniz. Eğer bu benzersiz keşif deneyiminin içerisinde yer almak istiyorsanız, Crystal River Cruises gemileri bünyesinde bulunan Ultra Lüks Crystal River gemileri ile farklı rotaların izinde aynı tutkuyu yaşamak için yola çıkıyoruz.

Gemi Turları İle Yolculuk: Ultra Lüks Crystal River

Gemi turlarıGemi turları ile yolculuk yapmak demek büyük bir heyecan duymak, keşfetme tutkusunu hissetmek ve ‘acaba nasıl olur’ sorularını sormak demektir. İlk ikisini hiçbir zaman kaybetmemenizi önerir, son maddeye gemi turları ile ilgili faydalı bilgiler yazımızla bir açıklık getirmek isteriz. Bizce gemi turları ile her gün başka bir limanda uyanmak, ülkeleri en güzel halleri ile seyir halinde izleyerek uykuya dalmak kadar güzeli yok. Üstelik buna bavul toplama derdinin de olmadığını ekleyebiliriz. Siz de bizimle aynı duyguları paylaşıyor ve gemi turları ile yolculuk yapmayı düşünüyorsanız bu kez biraz daha farklı, ayrıcalıklı bir gemi turu önerimiz var.

Yoga Dersleri Al, Jazz Dinle, Avrupa’yı Keşfet

Crystal River Cruises nehir gemileri ile benzersiz bir seyahat için yola çıkıyoruz. Avrupa nehir gemileri arasında, tamamı balkonlu suite kabinlerden oluşan ve her suite için butler servisi bulunan nadir gemiler arasında yer alan Crystal River Cruises, 2 misafire 1 mürettebat anlayışıyla hizmet veriyor. Lüks ve geniş kabinler ile otel konforunda bir yolculuk imkanı taşıyan gemilerle seyahat ederken ülkeleri turistik bir gözle keşfetmek yerine daha lokal bir anlayışla gezeceksiniz.

Ultra Lüks Crystal River’de Neler Var?

Gemi turlarıEğer tam olarak hafızanızda canlanmadıysa, size biraz daha yardımcı olması için Ultra Lüks Crystal River gemisinin neden ayrıcalıklı olduğundan bahsedelim;

– Özel Dizaynlı Kabinler: Özel dizaynı ile her kabinde butler, concierge ve housekeeping olmak üzere 3 ayrı görevlinin hizmet ettiği suite kabinler bu yolculuğu konforlu ve lüks kılıyor. Sizin adınıza her şeyin düşünüldüğü gemi turlarında geriye rüya gibi bir tatili yaşamak kalıyor.

– Michelin Yıldız Seviyesinde Mutfak: Dünyaca ünlü michelin yıldızlı restoranların standartlarında bir mutfağa sahip olan Ultra Lüks Crystal River gemilerinde dünya mutfaklarının lezzetleri yemeklerini tatma şansı bulacaksınız. Alanında başarılı olmuş şeflerin elinden yiyeceğiniz lezzetli yemeklerin tadı damağınızda kalacak.

– Jazz ve Opera Sanatçı Konserleri: Bir geminin içerisinde en fazla ne olabilir ki? Mesela muhteşem seslere sahip jazz ve opera sanatçılarının performansları… Evet, bir seyahati benzersiz bir keşif rotasına dönüştüren Ultra Lüks Crystal River gemilerinde jazz ve opera sanatçılarının unutulmaz performansına şahit olacaksınız.

– Bölgenin Tarihçi ve Akademisyenlerinden Anlatımlar: Lokal tarihçiler ve akademisyenlerin katıldığı tur ve seminerler ile yolculuk boyunca yeni bilgiler öğrenecek, bildiğiniz yerlere farklı bir gözle bakacaksınız.

– Daniele de Winter Monaco Spası: Dünyaca ünlü spa modeli olan DEW güzellik bakımına yeni bir soluk getirmiş; doğal karışımların, antioksidanların ve biyoaktif maddelerin yer aldığı içeriği ile cilt bakımında mucizeler yaratmayı başarmış bir sistem. Gemi turu seyahatiniz boyunca yararlanabileceğiniz hizmetlerden biri olan DEW spa uygulaması ile her günün sonunda yenileneceksiniz.

Gemi turları

– Yoga ve Fitness Dersleri: Seyahatiniz boyunca keşiflerinize yoga ve fitness dersleri de eşlik etse fena olmaz mı? Günün yorgunluğunu atmak ve yeni bir güne dinç bir şekilde merhaba demek için size özel yoga ve fitness derslerinden de yararlanabileceksiniz.

– Kuru Temizleme, Bisiklet Kiralama, Wi-Fi Hizmetleri: Gemi içerisinde ihtiyaçlarımızı nasıl temin edeceğiz sorusu akıllara geldiyse, kuru temizlemeden bisiklet kiralamaya, ücretsiz wi-fi bağlantısından, gruplara özel Türkçe rehberlik hizmetlerinden de faydalanabileceksiniz.

THY İle Uçuş ve Transfer Fırsatı: Gezimizi THY ile yapacağımız uçuş ile gerçekleştiriyoruz. İstanbul gidiş / dönüş uçak biletine ek olarak hava limanı ve liman arası transferler de dahil oluyor.

Ultra Lüks Crystal River Gemileri İle Keşfedilen Rotalar

Bu benzersiz gemi yolculuğunun birden fazla rotası bulunuyor. Eğer merak ettiğiniz ülkeler listeniz varsa şimdi onları gerçekleştirmenin en konforlu yolunu buldunuz. Bir gemi ile unutulmaz bir Avupa gezisi yapmak için aşağıdaki rotalardan size uygun olanı seçin ve dünyaya yelken açın.

Crystal Debussy İle Hollanda – Almanya – İsviçre Keşfi

Avrupa nehir gemileri arasında tamamı özel tasarımlı balkonlu suite kabinlerden oluşan Crystal River Cruises nehir gemileri ile yolculuk yapmak için ilk rotamız Hollanda-Almanya-İsviçre rotası oluyor. Crystal River Cruises nehir gemilerinden biri olan Crystal Debussy ile bu rotada görülecek şehirler ise Amsterdam – Köln – Koblenz – Rüdesheim – Speyer – (Strasbourg) Kehl – Breisach – Basel. Ren Nehri üzerinde seyreden gemimiz ile şimdiye kadar gördüğünüz Avrupa’dan farklı bir Avrupa ile karşılaşacaksınız.

Turu incelemek için tıklayın

Gemi turlarıCrystal Ravel İle Macaristan – Slovakya – Avusturya Keşfi

Crystal Ravel gemisiyle keşfedeceğimiz ülkelerde bu kez Macaristan, Slovakya ve Avusturya var. Tuna Nehri rotasının izinde yapacağımız keşiflerde sırasıyla Budapeşte – Bratislava – Melk – Linz – Krems – Viyana‘yı göreceğiz. Crystal River Cruises gemilerinden biri olan lüks Crystal Ravel ile gemi turlarının vazgeçilmez bir seyahat tutkusuna dönüştüğünü fark edeceksiniz.

Turu incelemek için tıklayın

Crystal Debussy İle Yılbaşında İsviçre – Almanya – Hollanda Keşfi

Yılbaşında kimseye söz vermeyin çünkü siz o tarihlerde Ren Nehri üzerinde seyir halinde olacak ve Avrupa’nın görkemli şehirlerinde yılbaşı tatili yapacaksınız. İsviçre – Almanya – Hollanda rotası üzerinde lüksü ve konforu bir arada yaşayacağınız Crystal Debussy ile seyrederken Basel – (Strasbourg) Kehl – Karlsruhe & Mannheim & Rüdesheim – Rüdesheim & Koblenz – Köln – Amsterdam‘ı gezecek; unutulmaz bir yılbaşı deneyimi yaşayacaksınız.

Turu incelemek için tıklayın

Gemi turlarıCrystal Ravel İle Yılbaşında Avusturya – Almanya – Macaristan – Slovakya Keşfi

Yılbaşında bu kez farklı bir plan yapmak ve benzersiz bir deneyim yaşamak istiyorsanız size bir önerimiz var: Crystal Ravel gemisi ile Tuna Nehri üzerinde giderek Avrupa’yı keşfedin. Avusturya – Almanya – Macaristan – Slovakya rotasını takip ederek Viyana – Melk – Passau – Vilshofen an der Donau – Linz – Budapeşte – Esztergom – Bratislava‘yı keşfedeceğimiz bu turda unutulmaz bir yılbaşı tatili geçireceksiniz.

Turu incelemek için tıklayın

Jolly ile Avrupa’yı nehir yolculuğu ile keşfetmek için tıkla...

Gemi Turuyla İlgili Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir