Festival Şehirleri

Arkadaş grubunuzla bir tatil planlıyorsanız eğer, bu festival şehirleri, eğlenceli bir tatil havasına girmenize ve doğru seçimi yapmanıza yardımcı olacak.

Oktoberfest – Münih, Almanya

Almanya’nın birçok kenti, her sene gerçekleşen dünyanın en büyük bira festivali Oktoberfest’e ev sahipliği yapıyor. Ancak en büyük organizasyon, her sene ortalama 6 milyon insanın bir araya geldiği Münih‘te gerçekleşiyor.

Prens ve prenseslerinin evliliğini kutlamak amacıyla 1810 yılında başlayan bu festival, bugün Almanya’nın en önemli geleneklerinden biri hâline gelmiş durumda. Oktoberfest’e katılarak yerel biraları tadabilir; bölge halkıyla sosyalleşebilir ve eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.

Rio de Janeiro Karnavalı – Rio de Janeiro, Brezilya

Bu festivalde her sene 3 milyon kişi çeşitli kostümler ve geçit törenleri eşliğinde sokaklara dökülüyor. Rio de Janeiro sokakları bu etkinlikle birlikte birbirinden ilginç kıyafetler giymiş ve eğlenceye düşkün insanlarla dolup taşıyor. Ülkenin çeşitli yerlerinden gelen birçok dans okulu da karnavala eklenerek, danslarıyla birlikte Brezilya kültürüyle ilgili bin bir farklı öykü anlatıyorlar.

Boryeong Çamur Festivali – Boryeong, Güney Kore

Boryeong Çamur Festivali’nin kökeni, aslında Koreli bir kozmetik firmasının yeni çamur maskesi serisiyle ilgili pazarlama stratejisine dayanıyor. Ancak, bugün bu festival, çok daha farklı bir boyut almış durumda. Hem farklı ülkelerden hem de Kore’den binlerce kişi çamurda oynamak, canlı müziğin tadını çıkarmak ve panayır alanında havalara uçmak için bu festivale akın ediyor.

Burning Man – Nevada, ABD

Bu festival, en çok dünyanın kültürlü ve yaratıcı insanlarına hitap ediyor. Bu insanlardansanız ve Burning Man Festivali‘ne ait bir bilet yakaladıysanız bir hafta sonu boyunca sürecek inanılmaz sanat eserleri gösterimlerine, garip ve aynı zamanda şahane insanlara, keyifli atölye ve organizasyonlara hazır olabilirsiniz!

Paris Caz Festivali – Paris, Fransa

Bu önerimiz ise caz severlere geliyor: Paris Caz Festivali, Parisliler tarafından tüm yıl boyunca en çok beklenilen yaz etkinliği olma özelliğini taşıyor. Parisliler, bu festival boyunca ellerinde piknik sepetleriyle parka koşuyor ve yeşillikler ile göl manzarası arasında her gün caz müziğin tadına varıyorlar. Doğa, Caz ve Paris el ele daha ne olsun…

Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.

Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir