Fermuarsız Akıllı Valiz İle Seyahat Keyfi

Seyahat demek öncelikle valiz hazırlamak demektir ve bu sık seyahat edenler için büyük bir stres kaynağıdır. Valize neler koymalı? En gerekli şeyler nelerdir? Nasıl doğru şekilde valiz hazırlanır? Bu sorulara sürekli sosyal ortamda cevaplar arıyoruz. Aslında sormamız gereken soruların en başında ‘’Doğru bir valize sahip miyiz?’’ gelmelidir. Bence en büyük ayrıntı seyahatlerimiz için en kullanışlı valizi tercih edebilmek.

Aklımızdan valiz hazırlama olayını çıkardıktan sonra ister iş seyahatine çıkalım, ister sevgilimizle romantik bir geziye çıkalım, ister bebeğimizle ya da çocuğumuzla bir tatil planlayalım… Harika bir seyahat bizleri bekliyor olacak.

Hazır valizlerden bahsetmişken son dönemde ortaya çıkan sosyal medyada tanıtımını sıkça gördüğüm bir valiz tasarımından bahsetmek istiyorum sizlere. Akıllı valiz olarak nitelendirilen New York’lu  bir ekip Trunkster isimli valiz tasarımıyla Kickstarter’da destek topluyor. Bu valiz bence alanında bir ilk! Bu valizde GPS bağlantısı, USB şarj bağlantısı ve valizin ağırlığını belirten bir gösterge bulunuyor.

Akıllı Valiz

Bir diğer hoşuma giden özelliği de akıllı telefonunuz üzerinden valizin konumunu görüp ya kaybolursa ya karışırsa diye stres yapmaktan sizi kurtarması. Ağırlık göstergesi de valizi hazırlarken inanılmaz yardımcı olan bir özellik. Ve en önemlisi seyahat sırasında en fazla ihtiyacımız olan şey USB girişinin olması ve elektrik olmayan yerlerde inanılmaz kurtarıcı olmasıdır.

Bir de tasarım olarak fermuar yerine kapağının kızaklı şekilde olması hem ilgi çekici hem de daha konforlu. Tam seyahatin ortasında fermuarın bozulması derdinden de böylelikle kurtulmuş oluyorsunuz.

Akıllı Valiz

                                                                          Mutlu bir seyahat tatil teknolojisini takiple başlar.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir